להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריסים לחלון

כל בית ישראלי במיוחד זקוק לפתרונות הצללה שיגנו עליו הן מפני החום הרב והן מפני האור המסנוור שחודר הביתה בכל שעות היום. תריסים לחלון הם המצאה ותיקה שכולנו מכירים מכל התקופות אבל כיום נהוג להתקין תריסים הרבה יותר משוכללים טכנולוגית שגם נראים הרבה יותר טוב. תריסים של חברת תריסי נוף ישראל מוצעים לכם כמוצר מוביל של חברה שמתמחה בעיצוב ובייצור תריסים שונים שמותאמים לזמן ולמקום. התריסים בעלי מנגנון גלילה חשמלי, עשויים אלומיניום ומאפשרים כמה מצבי פתיחה לנוחותכם, עם קלות תחזוקה ותפעול לאורך זמן.

תריסים לחלון יכולים להיראות יוקרתיים ביותר

לתריסים שמספקת חברת איטליה ישראל יש כמה וכמה יתרונות בולטים שכדאי לשים אליהם לב:

  • עשויים אלומיניום חזק ועמיד – אלומיניום הוא חומר פלא כמעט, בהיותו חזק ועמיד יחד עם העבודה שהוא קל משקל. ככזה, הוא מאפשר לכם ליהנות ממנו כתריס משוכלל שגם אינו מכביד על מנגנון הגלילה.
  • מראה יוקרתי ואסתטי – תריסי הגלילה מצטיינים במראה יוקרתי שמשפר את מראה הבית כולו ומשדרג בבת אחת את הנכס, כך שתוכלו ליהנות גם מהתוספת המעוצב והאסתטית הזאת שי שלה פונקציה מעשית ביותר.
  • קלות התחזוקה – החומר הנוח לתחזוקה אינו מחייב חומרי ניקוי חריפים ואינו מתבלה ודוהה בקלות מול נזקי השמש הישראלית.
  • מצבי פתיחה שונים – התריסים מאפשרים לכם גמישות בהכנסת האור הביתה, כך שלא תצטרכו להסתפק רק במצב חושך מוחלט או אור מסנוור לגמרי.
  • שלבים מתכווננים – אם אתם רוצים לשמור על הפרטיות שלכם כוונו את השלבים כך שלא יסתירו לכם את הנוף אבל לא יניחו לאחרים לראות מה קורה בפנים.
  • תריסים בכל מידה – אתם לא חייבים להסתפק בתריסים סטנדרטיים אלא להזמין לפי המידות של החלונות שלכם.

שירותי החברה מצטיינים

אנשי חברה מקצועית ישמחו לייעץ לכם אילו תריסים כדאי להתאים לביתכם ולאיזו מטרה. יש דגמים שונים של תריסים לחלון ולכל אחד מהם יש תפקידים ויתרונות משלו. אחד מהם בוודאי יתאים לכם, סביר להניח שיותר אפילו. תריסים יוכלו לתת לכם שליטה מוחלטת גם במידת החימום והמיזוג של הבית באמצעים טבעיים לגמרי, ובכך לנצל את מזג האוויר הישראלי ולחסוך באנרגיה.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני