להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריסי אור

תריסים הם הפתרון המצוין שהומצא כדי לשמור על הבית מפני החום בחוץ, אבל גם כדי לווסת את כמות האור. תריסי אור הם הפיתוח הנוסף של התריס, שמאפשר לבחור מצבי ביניים לכמויות האור ובכך להקל עליכם למצוא את התאורה שנוחה לכם במשך היום והלילה. חברת איטליה ישראל מציעה לכם תריסים כאלה מחומרים מעולים שמחזיקים מעמד שנים רבות, נוחים לתפעול ולתחזוקה, ונראים מצוין בכל בית ובכל עיצוב פנים. התריסים מאפשרים לכם לשלוט בדיוק במידת האור שתכניסו הביתה ובכך לשנות את האווירה לנוחותכם.

תריסי אור מציעים לכם יתרונות רבים

  • חומרים עמידים ובני קיימא – האלומיניום המעולה והמתקדם שממנו עשויים תריסי אור הם חומרים שמחזיקים מעמד שנים רבות ואינם סובלים מהבלאי הצפוי בגלל השמש ומזג האוויר. זוהי מגמה ירוקה שמחזקת את הבית שלכם כידידותי לסביבה.
  • שליטה מוחלטת בכמות האור והחושך – אור וחושך נוחים לנו בכל שעה משעות היממה לפי צרכינו. מצבי הביניים של פתיחת התריס מאפשרים לנו יותר גמישות בהכנסת האור לבית או בהחשכת הבית בלילה עם השינה או במהלך היום. זה הרבה יותר נוח מאשר מצב של סגור או פתוח בלבד.
  • אסתטיקה מנצחת – האסתטיקה של מוצרים אלה ברוח ובטעם האיטלקיים פשוט לא ניתנת לערעור. זה מה שעושה את הבית שלכם ליוקרתי ומעוצב יותר.
  • התאמה מוחלטת לכל חלון – התריסים מופיעים בשלל גדלים לנוחותכם ולכן ניתן להתאימם לכל חלון גם בבתים שנבנים בצורה סטנדרטית הרבה פחות. לכל חלון יש תריס ורצוי שיהיה איכותי.
  • גלילה חשמלית נוחה וקלה – אין יותר תאונות בגלל קריעת הרצועה שגוללת את התריסים, אין יותר תריסים שנשמטים בגלל בלאי ואין יותר קושי להרים או לפתוח תריס בגלל הגיל או מוגבלות פיזית. הרבה יותר נוח כשיש תריס גלילה חשמלי כזה.

חברת תריסים ופתרונות הצללה

החברה שמציעה לכם את פתרונות ההצללה האלה מתמחה בכך שנים רבות והיא מציעה רק מוצרים מובילים שהוכיחו את עצמם לאורך שנים. העיצובים מרהיבים והתחזוקה קלה, מה שהופך כל התקנה של תריסים אלה למשתלמת מאוד במובן של תמורה מלאה למחיר. השירות וההתקנה נעשים בהתאמה מוחלטת לדרישות הלקוחות.

 

תמונות

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני