להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריסי אלומיניום

הטכנולוגיה מאפשרת לנו היום ליהנות מעיצובים שונים של פונקציות רגילות שלא היו לנו בעבר. כך, תריסי אלומיניום עמידים מחליפים את תריסי העץ והפלסטיק האמינים פחות ומבטיחים לנו בזאת עמידות ותמורה מלאה למחיר. חברת תריסי נוף ישראל מתמחה בהתקנה ובייצור של תריסים כאלה לכל בית ומבנה, בהתאמה שלמה לגדלים ולמידות של כל בית. הדגמים מתקדמים ומבטיחים לכם מראה נפלא ואסתטי מאוד, נוסף על האמינות הטכנולוגית של מנגנון ההפעלה החשמלי והתריסים החזקים עצמם. זוהי חברה שמתקינה כבר שנים רבות את מיטב התריסים בארץ.

למה דווקא תריסי אלומיניום?

  • עמידות בפני מזג האוויר הישראלי – אלומיניום הוא חומר חזק שאינו מתבלה ואינו מחליד ובכך הוא מוכיח עצמו כחומר הטוב ביותר שיכול לעמוד בתלאות מזג האוויר הישראלי המפתיע. השמש החזקה שגורמת לבלאי ושחיקה של כל דבר, המשקעים והרוחות, האבק והערפיח, כל אלה חלק מתנאי הסביבה בישראל שפוגעים גם בתריסים. תריסי אלומיניום הוכיחו עצמם גם מול כל אלה.
  • נוח לתפעול – אלומיניום הוא חומר חזק שאינו כבד, וככזה הוא יכול להיות מתופעל מבלי שתצטרכו כוח רב. במקרה זה גם מנגנון גלילה חשמלי יתמודד אתו ללא תקלות רבות.
  • אמינות – חומר אמין מבלי לגרום לעיוותים בצורה ובעיצוב, מבלי להתנפח ולהתפוצץ, מבלי להיסדק ומבלי להיתקע או להישבר כמו שקורה לתריסי פלסטיק ועץ.
  • נוח לעיצוב – קל לעצב ממנו כל דבר ובכל גודל. תריסים שעשויים מאלומיניום פשוט תוכלו לקבל בכל דגם ובכל צורה שנראית לכם.
  • מחיר – המחיר הרבה יותר נוח משנדמה לכם, משום שאלומיניום הוא חומר זול יחסית.

חשיבות ההתקנה של תריסים יציבים

תריסי גלילה שעשויים מאלומיניום הם הפתרון העיצובי הנוח והנכון ביותר לכל מי שמחפש תריסים שיעשו את העבודה וגם יחזיקו מעמד שנים. הנוחות של התחזוקה שלהם מאפשרת לכם ליהנות מהם בקלות מבלי לטרוח יותר מדי. כל חברה שמציעה לכם מוצרים אלה – בדקו אתה את האחריות שהיא נותנת, ותגלו שהיא מוכנה להעניק אחריות לאורך זמן משום שאלומיניום הוא חומר שאכן מצדיק זאת. התקנת תריסים כאלה עם מנגנון גלילה חשמלי עשויה להיות הקנייה הטובה ביותר שתרשו לעצמכם למען שדרוג הבית ואיכות החיים שלכם.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני