להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריס אור חשמלי

בכל בית נחוץ פתרון הצללה כדי שישמור על החמימות הנעימה מבלי שהבית יהפוך למלכודת לוהטת בגלל השמש הישראלית. תריס אור חשמלי מספק לכם הרבה יותר מאשר רק פתרון הצללה. העיצוב והייצור שלו על ידי חברת איטליה ישראל מבטיחים לכם תריסים מעולים שנראים יוקרתיים ובטוב טעם, כך שהם ישמשו אתכם שנים רבות בהנאה. תריסים אלה מיוצרים ומותקנים בביתכם לפי מידות ולפי דרישה, והם בעלי מגוון שכלולים טכנולוגיים שהופכים אותם להרבה יותר מאשר תריסי גלילה. התייעצו עם אנשי החברה כדי להבין מה מחכה לכם בין כל הדגמים.

תריס אור חשמלי לתפעול נוח ועוד הרבה מעלות

  • תריס אור מאפשר לכם גמישות בהצללה – תריס אור חשמלי הוא למעשה תריס שיש לו יותר מצבי פתיחה מאשר רק פתיחה מוחלטת או סגירה הרמטית. בכך הוא מאפשר לכם גם מצבי ביניים של הצללה והארה של החדר, ובכך מקל עליכם מבחינת שימוש באנרגיה ושליטה באור.
  • מנגנון חשמלי נוח לתפעול – מנגנון חשמלי של תריס מאפשר לכם להיפטר אחת ולתמיד מכל תאונות קריעת הרצועה של הגלילה ומכל הבלאי שנגרם ברצועות המשיכה הרגילות. המנוע עובד בשבילכם בצורה חסכנית ויעילה, ואתם יכולים לפתוח ולסגור את התריס גם כשאינכם יכולים להפעיל כוח רב.
  • תריס אור אסתטי ומעוצב – העיצוב המוקפד של תריסי אור מציג בפניכם את האבזר הכי אסתטי שיכול להיות לכם בבית, מבלי להסתפק בתריסים שהם פשרה, כמו התריסים הישנים של פעם מפלסטיק מהוה או מעץ.
  • נוחות תחזוקה – האלומיניום שממנו עשויים התריסים מבטיחים לכם עמידות לאורך שנים אבל גם תחזוקה נוחה מבלי לחשוש מדהיית הצבע, מהבלאי ומהחלודה שיש במתכת רגיל. ניקיון רגיל מספיק מבלי להזדקק לחומרים חריפים במיוחד ומבלי לגרום להם נזק בשריטות ובסדקים.

חברה אמינה ומצטיינת

החברה מציעה לכם תריסים מעולים משוכללים שכל השלבים בהם ניתנים לכוונון מחדש מבלי להתפשר על כמות האור והחושך. התריסים יציבים ופועלים כהלכה והם נראים מצוין ומשדרגים בזאת מראה של כל בית. זה בדיוק מה שעושה את הבית ליוקרתי מאוד בהשקעה סבירה, וזה מה שמעניק לכם תמורה מלאה למחיר. אלה התריסים שמהם תוכלו ליהנות שנים רבות.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני