להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריס אלומיניום

ברוב הבתים החדשים שנבנים היום אנחנו עדים לעליית מדרגה בסטנדרטים של הבנייה והאבזור. עיצוב הפנים בימינו דורש התחדשות ולכן תריס אלומיניום הפך להיות הבחירה מספר אחת של רוב האדריכלים והדיירים בבתים אלה. חברת איטליה ישראל מציעה לכם שדרוג של הנכס שלכם על ידי התקנת תריסים אלה שנגללים על ידי מנגנון חשמלי ויש להם עוד שכלולים ויתרונות, נוסף על היותם מוצר מהשורה הראשונה שמחזיק מעמד שנים ומתפקד מצוין. תריסים אלה מקנים לבית את המראה היוקרתי שבו חושקים כולם ובמחיר מצוין.

תריס אלומיניום לשדרוג הבית

יש נהייה ברורה היום אחר מוצרי איכות שאינם מתפשרים על איכות ויופי ולכן תוכלו למצוא תריס אלומיניום בבתים חדשים רבים היום, או כאלה שעוברים שיפוץ נמרץ. לתריסים אלה יש כמה מעלות והרי הן לפניכם:

  • אסתטיקה – כאמור, המראה האסתטי והמעוצב מקנה לבית יוקרה שקשה למצוא במחיר כזה בדרך כלל ובמאמץ סביר. התריסים אינם מתבלים כמו כל תריס אחר שאנחנו מכירים כמו פלסטיק ועץ, ולכן מראה המשופר נשאר כזה לאורך שנים.
  • חומר עמיד שאינו מתכלה – האלומיניום אינו מתכלה, מחליד, דוהה או נשרט בקלות. הוא נוח לתחזוקה וניגוב קל בעזרת חומרי ניקוי שאינם חריפים מחזיר לו את המראה הרענן והיפה שלו, כך שתמיד תוכלו ליהנות מהצורה והצבע שלו בכל מצב.
  • מחיר מצוין יחסית לחוזקו – המחיר של אלומיניום אינו יקר יחסית לחוזקו ולתכונות המעולות שלו , ולכן זוהי השקעה נהדרת לשנים רבות.
  • תריס מתכוונן – תריסים אלה הם בעלי שלבים מתכווננים כדי להעניק לכם יותר פרטיות מבלי לחסום לכם את הנוף ומבלי להפריע לכם ליהנות מחדירת האור המלא.
  • מנגנון גלילה חשמלי – קלות התפעול של תריסים אלה מומלצת במיוחד למי שיש לו רצון לחסוך את התאונות שגורמות הרצועות הידניות שנקרעות תכופות, ולמי שרוצה לגלול בקלות ובלי בעיות את התריסים בכל עת.

בחירה נבונה בחברה מובילה

חברת הייצור וההתקנה של התריסים המעולים מאלומיניום מבטיחה לכם מוצר שתוכלו ליהנות ממנו ומהתכונות הוורסטיליות שלו לאורך שנים רבות. החוזק שלהם נוסף על היופי שלהם ויחד עם הגמישות בהפעלה ובכוונון התריסים מושלמים לכל בית ולכל סגנון.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני