להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריס גלילה חשמלי

רבים מהבתים הנבנים היום מצטיינים במאפיינים שונים לגמרי עיצובית מהבתים של פעם. אלמנטים עיצוביים ופונקציונליים כאלה מקנים לבית מראה אחר לגמרי, כמו תריס גלילה חשמלי שהופך אפילו דירה פשוטה לדירה עם מראה יוקרתי. זה בדיוק מה שחברת איטליה ישראל מציעה לכם בשירותי בניית הפתרונות לחלונות. כולם עשויים בטוב טעם איטלקי, טכנולוגיה מתקדמת נוחה לתפעול ולתחזוקה. העיקר הוא המראה השונה לגמרי מהתריסים הישנים של פעם, שהפכו במהירות כל דירה לדירה פשוטה ללא ייחוד וללא אסתטיקה כלל.

יתרונותיו של תריס גלילה חשמלי לכל בית

עשוי אלומיניום איכותי – ראשית, חומר הגלם המעולה שממנו עשוי תריס גלילה זה מבטיח לכם גם יופי וגם עמידות לשנים. אלומיניום אינו מחליד, אינו כבד, אינו מתבלה בקלות לנוכח תפקידיו מול השמש הישראלית, והוא שם כדי להישאר זמן רב.
ארגז גלילה נוח ומעוצב – ארגז הגלילה של תריס כזה יכול להיות מחוץ לבית או בתוכו, לבחירתכם ולפי התכנון. נוח מאוד.
להבים מתכווננים – להבי התריס מתכווננים ובכך מאפשרים לכם שליטה בכמות האור שנכנסת לבית, שמירה על קרירותו או אוורורו כשזה מתאפשר, שמירה על הפרטיות שלכם בתוך הבית מבלי למנוע מכם לראות כל מה שבחוץ, נוחיות בתחזוקה ובניקוי.
הפעלה קלה – מנגנון חשמלי מאפשר לכם להפעיל תריסים כאלה מבלי לטרוח קשות על גלילה ידנית, מה שמקל על מוגבלים פיזית כמו קשישים וילדים או בעלי נכות גופנית. זה מאפשר לכם לגלול אותו בכל מצב ולא מגביל אתכם להיעזר באחרים במקרה כזה.
אסתטיקה שהופכת כל בית ליוקרתי – האבזור באמצעות תריס גלילה חשמלי הופך אוטומטית כל בית פשוט לבית במראה יוקרתי ובהשקעה סבירה. זהו בדיוק ההבדל שעושה את הבית למעוצב יותר.

בחירת הפירמה הנכונה לאבזור הבית

תריסים ופתרונות שונים לחלונות הבית מיוצרים על ידי חברות רבות, אולם רק הפירמה הנכונה שיכולה להבטיח לכם מוצרים מעולים עם שירות טוב גם תבטיח לכם את המראה שאתם מחפשים לבית החדש שלכם. לצורך שיפוץ או שדרוג הנכס שלכם חפשו את הפירמה שמבטיחה לכם את המוצרים המובילים בעולם שבזכותם הכל נראה אחרת כשאתם מציצים החוצה מהחלון.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני