להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריס חשמלי שלב אור

הבית שלנו הוא מבצרנו אבל גם לשם אנחנו רוצים שיחדרו אור ואוויר צח, ומצד שני שלא ייכנס חום רב מדי או אור מסנוור. תריס חשמלי שלב אור מאפשר לנו לשלוט הרבה יותר בכל הפרמטרים האלה, ובעזרת חברת תריסי נוף ישראל נקבל בדיוק את התריסים המעולים שלהם המצטיינים במראה מעוצב ויוקרתי. אלה תריסים שבזכות התכנון הנכון שלהם והשכלולים הטכנולוגיים הם מאפשרים לנו גמישות בכוונון שלבים, כך שנוכל להכניס אור מבלי לחשוף לגמרי את כל הבית, ויותר אוויר צח כשהטמפרטורה בחוץ מאפשרת זאת.

מה מציע לנו תריס חשמלי שלב אור?

  • שלבים מתכווננים – כשהשלבים אינם מקובעים ובכיוון אחד בלבד, אפשר לכוונן אותם בכיוונים ובמרחקים שונים. כך תוכלו ליהנות ממפתח ומרווח שונה וגדול יותר להכנסת יותר אור ואוויר, וכך תוכלו גם לווסת את ההצצה החוצה או פנימה, כך שתהיה לכם יותר פרטיות. זה לא חייב לבוא אחד על חשבון השני ובכך תיהנו מגמישות גדולה יותר בקבלת ההעדפות שלכם.
  • אלומיניום כחומר יציב ונוח לתחזוקה – התריסים עשויים מאלומיניום ובכך מבטיחים לכם עמידות לשנים רבות, יציבות במסגרת התריס וגם תחזוקה נוחה שלו. החומר אינו מתכלה כמו עץ או פלסטיק ואינו מתבלה או דוהה בצורה לא אסתטית. תמיד יהיה לכם תריס שקל מאוד לנקות אותו מבלי לפגום ולשרוט אותו.
  • מנגנון גלילה חשמלי נוח לתפעול – מנגנוני הפעלה חשמליים נוחים גם לכם כשאתם מפעילים אותם ללא כוח רב כמעט, להבדיל מהתריסים הידניים של פעם. אבל זה נוח גם משום שתוכלו לסנכרן אותם עם בית חכם ולשלוט באור ובאוויר גם מרחוק וגם מחוץ לבית, אם שכחתם לסגור תריסים לקראת הגשם או השרב.
  • מראה אסתטי משופר – מראה התריסים מאוד אסתטי והוא מעניק לבית שלכם יוקרה ותחכום בקלות בזכות החומרים והעיצוב שלהם.

שדרוג הבית בעזרת תריסים

השדרוג של מראה הבית בעזרת תריסים נוחים שמאפשרים לכם כל כך הרבה גמישות והפעלה נוחה פשוט מתבקש בתקופה כזאת, שבה כל הבית הופך להיות חכם ונשלט מראש. יחד עם התכונות הנפלאות שלו כמבודד רעש, חום וקור, תריס חשמלי שלב אור יכול להיות בדיוק מה שנחוץ לכם ביום יום.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני