להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריס ירוק

"תריס נוף" ירוק

המגמה הירוקה בבנייה נמשכת ומתרחבת, וכעת מתכננים את הבית גם לפי עיצוב הפנים הצפוי שלו או כל אבזור אחר שרוצים שימצה את מלוא הפוטנציאל הסביבתי. תריס נוף ירוק הוא אחד המוצרים המוצעים לכם כדי לנצל את האפשרויות למזג או להאיר את הבית בצורה הטבעית, זאת מבלי לוותר על תכונות הבידוד מהחום והקור או הרעש שיש לו. תריס כזה מיוצר על ידי חברת תריסי נוף ישראל, על בסיס פטנט רשום ובלעדי, 'חברת תריסי נוף ישראל' מציעה לכם מוצר מוקפד ואסתטי, עשוי מחומרים מעולים ומותקן באהבה. ניתן להזמין אותו במידות שונות ולפי התאמה לצרכים ולדרישות שלכם.

יתרונותיו של "תריס נוף" ירוק ותכונותיו הטובות

  • מנגנון פטנט בלעדי המתבסס על כוח כבידה, ללא גלגלי שיניים או כבלים (אין בו מה שיתקלקל – אמין ביותר – אינו מצריך תחזוקה) מאפשר תריס הנוף פרטיות מלאה לבני הבית, זאת מעצם תכונתו המרכזית לאפשר מבט החוצה מתוך הבית ללא כול אפשרות להביט מבחוץ פנימה אל תוך הבית! זאת תוך כדי זרימה חופשית של אור ואויר!! – תכונה זו חיונית ביותר בשעות הערב והלילה בהם מוארים חדרי הבית והפעילות בהם חשופה לעיני המתבונן מבחוץ.
  • מיוצר מאלומיניום – אלומיניום הוא חומר מעולה שמשמש גם מבודד מפני רעש מצוין וגם נחשב לירוק יחסית. הוא אינו מתכלה ואינו מתבלה בקלות, ולכן גם עמיד לשנים ואין צורך להחליף אותו. בכך הוא חוסך פסולת בניין וייצור מיותר. החומר קל וחזק באותה מידה, ולכן גם מצוין לתפקידו זה.
  • שלבים מתכווננים ורווח משתנה – החשיבות הגדולה של תריס נוף ירוק זה היא בהחדרת האור והאוויר לבית תוך כדי ויסות הטמפרטורה הרצויה. אין צורך עוד להתפשר על חסימת האור מבלי לקבל אוויר, ולהפך, הכנסת הרבה אוויר לבית תוך כדי המנעות מסנוור וחימום. תריס זה כולל שלבים מתכווננים שאותם תוכלו לנצל כדי להאיר כמה שיותר ולחסוך באנרגיה על אור ומיזוג, או שימוש בחום שבחוץ כדי לחמם את הבית בחורף.
  • מנגנון גלילה חשמלי – מנגנון חשמלי של גלילה מאפשר לכם לשלוט בבית מרחוק ולסגור את התריס כשאינכם לידו. זה יכול לקרות בגלל שמש חזקה מדי המחממת את הבית או גשם שעומד לרדת, וכל סיבה שבגללה החלטתם לשנות כעת את מרווח השלבים בתריס כדי שייכנס יותר אור ואוויר.
  • תריס נוף ירוק – בשורה אדריכלית

"תריס הנוף" מהווה בשורה אדריכלית פורצת דרך, תכונותיו כפי המתואר לעיל משדרגים משמעותית את איכותו האדריכלית של כול בית בו הם מותקנים, תריסי הנוף מהווים מענה איכותי פורץ דרך והקלה נפלאה מפני פגעי הקיץ הישראלי הארוך והממושך.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני