להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריס נוף

בתים שממוקמים מול נופים יפים מכירים את הדילמה שבין הנוף לבין הפרטיות שלהם. היום כבר לא צריך לבחור זה או זה, כי אפשר גם וגם. תריס נוף מאפשר לכם לכווננן את השלבים בצורה כזאת שתוכלו גם לראות את הנוף, גם לשמור על הפרטיות וגם לווסת את כמות האור. חברת איטליה ישראל מציעה לכם תריסים מעולים ומובחרים בעיצוב מרהיב שמשדרג כל בית. התריסים מותקנים בביתכם לפי מידות ולפי דרישות הדיירים, כך שתוכלו גם ליהנות ממראה יוקרתי של הבית מבלי לוותר על כל הפונקציונליות הגמישה של התריסים.

מה עושה תריס נוף לייחודי כל כך?

אנחנו מכירים את זה מהעבר, ומהתריסים הסטנדרטיים והמוגבלים שהיו לנו מפלסטיק ומעץ, ולא הותירו לנו הרבה ברירות. כעת אפשר אחרת ואלה הסיבות לכך:

  • שלבים גמישים במרווח ובכוונון שלהם – אם פעם התריסים היום מקובעים כך שהשלבים לא היו זזים מלבד זווית מסוימת ומוגבלת, היום אנחנו יכולים להניע אותם ליותר זוויות וגם לאפשר מפתח שלהם ברווחים משתנים לגמרי. הם הרבה יותר גמישים ויכולים להסתדר בצורות שונות כך שתוכלו גם ליהנות מהנוף שאינו מוסתר וגם לווסת עדיין את מידת האור שנכנסת אליכם הביתה. זוהי הבשורה הגדולה ביותר.
  • תריסים שעשויים מאלומיניום – תריס נוף עשוי מאלומיניום. החומר הזה הרבה יותר נוח לתפעול ולכן גם תוכלו לתחזק אותו בקלות. זהו חומר חזק ואיכותי שמחזיק מעמד ולא צריך להחליף אותו מדי כמה שנים. חומר שאינו מתכלה ולכן גם ירוק במהותו.
  • ארגזי גלילה שאינם מפריעים – ארגזי הגלילה יותקנו היכן שיהיה להם נוח מבלי להפריע לנוף, מבפנים או מבחוץ.

תריסים שכיף לחיות אתם בבית

תריסים שמאפשרים לכם את כל ההנאה מההצללה אבל עדיין מבלי להפריע לצפייה בנוף הם תריסים שפשוט כיף לחיות אתם ולהתקין בבית. הוסיפו לזה את האסתטיקה המצטיינת והאיכותית שלהם שהופכת כל בית כזה לבית יוקרה מיד גם בהשקעה רגילה, ותבינו למה יותר ויותר בתים בוחרים להתקין תריסים חכמים שמאפשרים להם ליהנות מכל העולמות. הגלילה הנוחה, המנגנון האמין, החומרים הטובים והאיתנים, וכל זה לפי מידות שתזמינו בהתאמה לבית שלכם ולטעם שלכם. אלה התריסים שמבשרים על הבית החכם והחדש.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני