להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו: 0776935451

תריסים חדשניים בעלי פטנט רשום

ללא מנגנון מכני

ללא כבלים

לייעוץ ופרטים

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםתריס שלב אור

בבתים רבים שרוצים ליהנות מפתרונות הצללה מבקשים גם יותר גמישות בהכנסת אור ואוויר הביתה, כדי למזג אותו בצורה טבעית וליהנות מהטבע. תריס שלב אור הוא אחד המוצרים שממקסמים את הפוטנציאל ליהנות מהאור, החום והקרירות ומהאוויר הצח מבלי לשנות הרבה מהמפתח. תריסים אלה מציעים שלבים מתכווננים ובמפתחים שונים כך שאין צורך עוד להסתפק במצב סגור או פתוח בלבד. חברת איטליה ישראל מציעה לכם תריסים מתוחכמים אלה כדי שתיהנו מכל היתרונות של הסביבה בקלות רבה של תפעול ותכנון.

מה הם יתרונותיו של תריס שלב אור?

  • שלבים במפתח רווח משתנה – המפתח הרגיל של תריסים אלה משתנה בזמן הגלילה, ומציע לכם לבחור במפתח שיכול להכניס יותר אוויר ואור הביתה כאשר נעים בחוץ וכאשר אתם זקוקים לכך. זאת בניגוד לאפשרויות המוגבלות של תריסים ישנים שלהם אין הרבה גמישות.
  • שלבים מתכווננים – עוד תוכלו להיעזר בשלבים המתכווננים המובנים בתריסים אלה משום שאז תוכלו לשלוט גם ברמת הנראות שלכם מבחוץ, בדיוק כמו גם ברמת הכנסת האור והנוף אליכם הביתה לפי הנחיצות. תריס שלב אור מבטיח לכם פרטיות מוחלטת מבלי להפסיד את האור ואת האוויר הצח שאתם רוצים לנשום.
  • אלומיניום עמיד ויפה – תריסים אלה אינם רק מתוחכמים אלא בנויים גם מאלומיניום שמבטח לכם עמידות לשנים רבות, מראה אסתטי שאינו נסדק או מחליד כלל, ותחזוקה נוחה של חומר זה. הבית שלכם ייראה תמיד יפה והמראה היוקרתי של תריסים אלה ישדרג לכם מיד את כל החיצוניות.
  • גלילה חשמלית נוחה -מנגנון הגלילה החשמלית מאפשר לכם בטיחות בהפעלה ומניעת כל התאונות המוכרות מתריסים שנגללים ידנית. כל מי שאין לו אפשרות פיזית להפעיל זאת יוכל בקלות לגלול תריסים חשמליים אלה.

בחירת תריסים נוחים לבית

האור והאוויר הם חיוניים בכל בית וככל שאנחנו מכניסים אותם הביתה בצורה טבעית כך אנחנו נהנים יותר גם מהם וגם מחיסכון משמעותי בעלויות על אנרגיה. תריסים כאלה יכולים להתאים לנו דווקא בגלל מגוון האפשרויות שלהם ובכך מסייעים לנו ליהנות בבית מטמפרטורה מתאימה ומאוויר צח בכל שעה של היום, כאשר מזג האוויר מאפשר לנו זאת.

הגאונות שבפשטות

תריסים בפטנט איטלקי פשוט וקל לתפעול

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים אורגני