דלתות כניסה לבניין משותף

תוכן עניינים

דלתות כניסה לבניין משותףדלתות כניסה לבניין משותף

דלת כניסה לבניין משותף היא אחד הפרמטרים החשובים בעיצוב הבניין. ישנם בניינים רבים שהכניסה אליהם היא מוזנחת ולא מזמינה. דלת הכניסה בדרך כלל תשפיע על האווירה בבניין כולו. כשהכניסה מזמינה, מטופחת ונעימה זה הופך את השהות בבניין לנעימה. בצורה זו נעים לך להגיע הביתה. אז כיצד בוחרים את הדלת המתאימה לכניסה לבניין?

 

דלתות כניסה לבניין משותף- כיצד בוחרים?

צורך

על מנת לבחור דלת כניסה לבניין משותף יש להבין מה הצרכים שלכם מהכניסה לבניין. האם אתם מעדיפים דלת עם פתיחה ידנית או או דלת אוטומטית. האם אתם מעוניינים בדלת כניסה עם אינטרקום או שאולי אתם מעדיפים שיהיה שומר בכניסה. האם אתם רוצים פרטיות בכניסה לבניין- כי אז תוכלו להחליט מה רמת השקיפות של הזכוכית לדלת שלכם. לאחר שתבינו מה הצרכים שלכם, ותצליחו לענות עליהם, תוכלו לבחור בדלת הכניסה שמתאימה ביותר לבניין שלכם. 

עיצוב

יש מגוון רחב של עיצובים שונים לדלתות כניסה לבניין משותף. החל מהבדלים בשקיפות הזכוכית או בצבעה, עד למיקומים שונים לאינטרקום וסוגי פרופילים שונים. הכניסה לבניין צריכה להיות מזמינה ונעימה, לכן לעיצוב הדלת יש השפעה על כך. תוכלו תמיד להיוועץ באדריכל או מעצבי פנים. 

איכות

דלתות כניסה לבניין משותף נמצאות בזכות. מגוון רחב של אנשים נכנס ויוצא דרכן במהלך היום. הן חשופות לפגיעות שונות, מכות, נזקי מזג האוויר כמו שמש, גשם או רוח ועוד. לכן, איכותה של דלת הכניסה היא קריטית מאוד. דלת הכניסה צריכה להיות איכותית, עם בלאי איטי. אתם לא רוצים שכעבור שנים ספורות הדלת שלכם תשבר, תתקע או תחרוק. לכן, בחרו במוצר איכותי, בזכוכית עבה, ובאיש מקצוע מנוסה ואמין. וודאו כי יצרן הדלתות שמולו אתם עובדים עומד בכל תווי התקן והאישורים הנדרשים. 

 

דלתות כניסה לבניין משותף- איזה סוגי דלתות יש?

 • דלתות זכוכית

  דלתות זכוכית הן דלתות הכניסה הנפוצות ביותר לבניינים. דלת זכוכית מאפשרת עיצוב מודרני וחדשני. הן מאפשרות תחושת מרחב לכניסת הבניין. ניתן לעצב אותן במגוון דרכים ובשלל צבעים. דלתות זכוכית מעניקות תחושת יוקרה לכניסה לבניין. ניתן לבחור במסגרות מחומרי גלם שונים. חומר הגלם הנפוץ ביותר לדלת כניסה מזכוכית הוא אלומיניום. זהו חומר איכותי מאוד, גמיש וקל ולכן ניתן  לעצב אותו במגוון דרכים ובשלל צבעים. יש לקחת בחשבון שרצוי לבחור בזכוכית איכותית ועבה במיוחד. 

 • דלתות אטומות

  דלתות אטומות פחות נפוצות בימים של היום. בעבר, היו משתמשים בעיקר בדלתות אטומות וכבדות. דלתות מתכת לדוגמא היו נפוצות במיוחד. כיום, כמעט ולא תראו בניינים חדשים שדלת הכניסה שלהם תהיה אטומה. 

 • דלתות נפתחות

  דלת נפתחת היא למעשה דלת רגילה, שנפתחת כלפי פנים או כלפי חוץ. זו הבחירה הנפוצה ברוב הבניינים המשותפים. 

 • דלתות אוטומטיות

  דלתות הנפתחות באופן אוטומטי בעזרת חיישן המזהה בן אדם. דלתות אוטומטיות נפוצות בעיקר בבנייני משרדים, מבנים ציבוריים שונים. אך גם בבנייני יוקרה ניתן למצוא דלתות כניסה אוטומטיות. 

דלתות כניסה לבניין משותף- מחיר

אין תשובה חד משמעית לגבי המחיר של דלתות כניסה לבניין משותף. הסיבה לכך היא שהמחיר מושפע ממספר פרמטרים שונים. אחד הפרמטרים המרכזיים הישפיעו על המחיר הוא גודל הדלת. ככל שהדלת גדולה יותר כך המחיר יעלה בהתאם. כמו כן, המחיר יושפע מהחומרים שתבחרו. אם תבחרו דלת זכוכית שקופה, היא תהיה זולה יותר מדלת זכוכית חלבית, ואילו דלת זכוכית חלבית תהיה זולה יותר מדלת זכוכית אקסטרה קליר. לכן, חשבו איזה סוג דלת אתם רוצים. פרמטר נוסף הוא האם הדלת נפתחת או דלת אוטומטית- כמובן שדלת אוטומטית תהיה יקרה יותר. כמו כן, ישנן תוספות שונות המשפיעות על המחיר, ביניהן- תיבות דואר, אינטרקום ועוד. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat