החלפת חלון בבית מחיר ודגשים חשובים

החלפת חלון בבית מחירכאשר אנו מבצעים שיפוץ בכל היקף כלשהו בבית, לעיתים נבקש להחליף גם את החלונות. למעשה, זוהי פעולה די פופולארית ומקובלת, שכן בתים רבים היו בנויים בעבר עם חלונות מעץ או ברזל, שכיום נחשבים ללא יעילים, שחוקים, סדוקים, חלודים ומתפוררים. במקומם מותקנים כיום בעיקר חלונות אלומיניום חדישים ומודרניים.

לצערנו, עם כל הלחץ של השיפוצים, שרבים מהם נעשים ללא יד מכוונת מסודרת, בדיוק ההפך ממה שקורה למשל בעת בניה של בית מראשיתו, נשכחים הדגשים החשובים וההקפדה עליהם, בכל הקשור לחלונות. זוהי טעות חמורה, שכן בחירה או התקנה לא נכונה, חוסר תכנון ובחירה בחומרים לא איכותיים, יכולים לגרור שלל צרות ובעיות שיופיעו בעתיד ושפגיעתם תהיה רעה וכואבת.

בלי חאפרים

לכל החלפת חלון בבית מחיר שיש לשלם וכדאי להשקיע במיוחד בחברה מקצועית, מיומנת ואמינה בתחום האלומיניום. תהליך החלפת החלונות יכול לכלול ניסור וקידוח בבטון במתכוון וכן פגיעה סביבתית בשוגג. כדי להבטיח כמה שפחות נזק – כדאי להתקשר עם חבר'ה מיומנים ומנוסים. ישנה חשיבות גם לבחירה בפרופיליי אלומיניום איכותיים ומוכרים כמו אקסטל, קליל ואלובין, שנחשבים בישראל ובעולם כאיכותיים מאוד. מנגד, בחירה בפרופילים לא איכותיים ולא מוכרים, בלי אחריות אמיתית עליהם, לא מומלצים כלל. כדאי מאוד לחפש בעת בחירת האלומיניום אחר תו תקן ולדרוש לקבל תעודת אחריות רשמית של יצרן אלומיניום.

למה חלונות אלומיניום

ההמלצה כיום היא לבצע החלפת חלון בבית מחיר לחלונות אלומיניום. הסיבה לכך היא שלל היתרונות שמעניק פרופיל האלומיניום המודרני. בעיקר הדברים אמורים בכל הקשור ליציבות ולחוזק של האלומיניום ולעובדה כי למרות זאת הוא קל משקל, גמיש ונוח לעיצוב. כך שהתוצרים הסופיים שניתן להפיק באמצעותו, מרהיבים, יעילים, פרקטיים וחזקים במיוחד. מסייעת העובדה כי הוא גם נחשב לחומר גלם יחסית זול.

בנוסף, פרופילי אלומיניום נחשבים כיום לפרופילים מודרניים המשדרים אצילות, יוקרה ותחכום. ניתן להשיג באמצעותם מהפך עיצובי לכל הבית. ניתן לצבוע את האלומיניום בשלל צבעים שאומנים יוספו עוד על החלפת חלון בבית מחיר אך יציגו מראה חדש לגמרי לבית.

לא להסתפק רק בחלון

ברור, החלפת חלון בבית מחיר שיש לשלם אבל עם כבר ביצעתם את ההשקעה, תשקיעו עוד קצת ותשדרגו את כלל המכלול הקשור לחלון. ביחוד הדברים אמורים בכל הנוגע לתריס גלילה חשמלי מאלומיניום, שיכול לספק בטחון, פרטיות, פונקציונאליות וחיסכון רבים וכן למסגרת הרשת, המיועדת כנגד חרקים.

כדאי גם לבחון את סוג הפתיחה. בעבר, שלטו יותר פתיחות הציר, כלפי פנים החדר או פתיחת הגליוטינה (מלמעלה למטה ולהפך). כיום יש הרבה יותר שימוש בחלונות הזזה, הנעים על מסילות ובמיוחד על חלונות קיפ ודריי קיפ, המציעים פתיחה רק של החלק העליון של החלון, בעוד החלק התחתון נשאר מקובע למסגרת ובכך מעניקים גם זרימה טובה של אוויר וגם בטחון ופרטיות גבוהים יותר.

ככלל, את החלפת החלונות כדאי להתחיל כבר בשלבי התכנון הראשוניים של הבית וככה להשיג שלמות והלימה של החלונות עם כל האלמנטים בבית. לעיתים נמצא את עצמנו מבקשים להזיז ולהעתיק חלון ממקומו למקום טוב יותר אדריכלית ועיצובית ולא כדאי להסס. אומנם נצטרך להוסיף כסף אבל הרי שיפוץ עושים רק אחת לתקופה ארוכה ונצפה שבכל אותה תקופה, נהנה מן הפירות.

 'המרכז לחלונות אלומיניום' הינה חברת ייצור והתקנת חלונות אלומיניום מובילה ובעלת איכויות מקצועיות בלתי מתפשרות. משפצים בית? מחליפים חלונות? תנו למומחים שלנו לייעץ לכם, בצורה מקצועית, אמינה ושקופה – כדי שהשיפוץ יהיה גם יפה, גם חסכוני וגם מוצלח לאורך שנים.

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

תוכן עניינים