חלון אלומיניום מחיר ומדוע לבחור דווקא בו

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

חלון אלומיניום מחירחלונות תמיד שימשו אותנו כדי להביט מן הבית החוצה ולאפשר לנו ליהנות מהנוף או מהיופי הנשקף מהחלון ומאור השמש שבחוץ. החלון עצמו, עשוי זכוכית, שהיא החומר היעיל היחידי במקרה זה. אך לעומת הזכוכית, המסגרות של החלון, אלו שעוטפות את הזכוכית ובעצם מחזיקות אותה במקומה- חווים מהפכות, חידושים והתקדמות באיכות. ישנו מגוון רחב של חלונות מחומרים שונים. הבולטים שבהם עד לא מכבר היו הברזל והעץ. היתרונות שלהם, היו בעיקר בצד האסתטי. עץ שידר חמימות וכפריות והברזל, עוצמה ואלגנטיות.

עם הזמן, הבינו אנשי המקצוע, שעם כל הכבוד לפן העיצובי, יש מקום לתת את הדעת גם על חסרונותיהם הרבים. העץ עצמו דורש תחזוקה רב, מריחת שמנים ולכה ועוד. יתרה מזו, העץ סופח מים מן הגשמים והלחות מבחוץ, מתנפח, מתעוות ונסדק. הברזל, מגיב ללחות אחרת- בעיקר על ידי יצירת חלודה. אלו מגרעות כבדות בעולם זה.

נא להכיר אלומיניום

הפתרון שנמצא היה פרופיל האלומיניום, המשלב את היתרונות של העץ והברזל, בעוד מגרעותיהם, אינם נוגעים לו. האלומיניום הוא חומר גלם מתכתי, נפוץ יחסי, וככזה, מחירו לרוב זול. האלומיניום מציג בתוכו שני הפכים. בפן הראשון הוא חזק ועמיד בצורה יוצאת דופן, מן הפן השני הוא נח מאוד לעיצוב וריקוע, כך שניתן להכין ממנו פרופילים בקלות. העובדה שהוא גם קל משקל- מאפשרת גם את נוחות העובדה.

אלא שתכונות אלו לבדן לא מספיקות ומה שבולט במיוחד אצל האלומיניום זה היותו עמיד מאוד לכל פגעי מזג האוויר או למכות אחרות ועמידות זו אינה באה על חשבון היופי האצילי שלו. העובדה שהוא גם חומר מבודד היטב מפני טמפרטורות גבוהות או נמוכות וכי הוא מבודד גם רעשים בצורה גבוהה יחסית- הביאה להבנה שזהו החומר הטוב ביותר לייצור חלונות ומכיוון שלגבי חלון אלומיניום מחיר נוח מאוד- זה גם משתלם.

חלון אלומיניום בבית

חלונות אלומיניום יכולים להיות מיוצרים במגוון צבעים, צורות וגמורים.  משכך, הם יכולים להתאים לכל פתח בבית ואין צורך להתפשר על חומר איכותי יותר, גם במפתחים קטנים, גדולים או ענקיים. אם זאת, גם בפרופילי האלומיניום יש סיווגים שונים, בעיקר על פי עובי הפרופיל, סוג הפרופיל, איכותו והיצרן האחראי עליו. 

ישנם בארץ יצרנים רבים של פרופילי אלומיניום ושל יצרני חלונות אלומיניום. בירור חלון אלומיניום מחיר, ניתן לבצע בקלות יתרה בין החברות השונות וכן לבצע סקר שוק מקיף וללמוד על היכולות השונות מלקוחות מרוצים. ככלל, כדאי לבחור לעבוד רק עם חברת עבודות אלומיניום שמשתמשת בפרופילי איכות ושניתן עליהם אחריות והם עומדים בתו התקן.

 

כיצד לבחור חלון אלומיניום מחיר ועל מה לשים לב?

כדי ללמוד טוב יותר על המחיר שאתם עומדים לשלם, כדאי לבחון את גודלם של הפתחים המיועדים לשמש כחלונות בבית שלכם, שכן חלון אלומיניום מחיר נקבע על פי מטר מרובע.  לאחר מכן, עליכם לבדוק גם איזה עיצוב תרצו וגם לו השפעה רבה על המחיר. פרופיל בלגי, יעלה הרבה יותר בשל תתי החלוקות שלו, כנ"ל פרופילי אלומיניום דמויי עץ ועוד ועוד. יהיה עליכם לבחור גם את עובי הפרופיל הרצוי מבחינתכם. לבסוף, הכפילו את כל הנ"ל בכמות החלונות שיש לכם בבית.

ואחרי שאמרנו כל זאת, ראוי לזכור, כי גם במידה והתקציב שלכם אינו מאפשר אלומיניום מעוצב ומהודר בכל הבית, ניתן לבחור לבצע אותו רק בחלק מן הבית או לבחור בסוגי פרופילים זולים יותר. רובם, בייחוד של היצרניות המובילות יספקו איכות, גם בדגמים הפשוטים יותר. חשוב גם לזכור, כי חלק נכבד מהאיכות שהחלון יעניק ומהשקט הנפשי שייתן בכל הקשור לאטימה, בידוד, בטחון ופרטיות, תלוי במידה רבה באיכות ההתקנה שחברת עבודות האלומיניום עשתה.

חלון אלומיניום מחיר זה לא הכל

אז חלון אלומיניום יכול לעלות לכם החל מ-350 ₪ למ"ר לדגמים הפשוטים. אבל שוב, גם במקרה של הוצאה כבדה יותר חשבו על התמונה ממבט של מעוף הציפור ולא דרך החור שבגרוש. חלונות זה לא דבר שמחליפים כל יומיים. חלון איכותי, יתכן ולא נשוב להחליף במשך כל חיינו. השקעה עכשיו- תשתלם לנו לאורך כל הדרך. זו גם הסיבה, שאין להתפתות לחברות עבודת אלומיניום, שמציעים מחירי שחיטה. יהיה לך קשה לדעת, האם על המחיר הזול באופן קיצוני ששילמת כעת, תשלם בריבית במקום אחר.

אנחנו ב'המרכז לעבודות אלומיניום', מאמינים בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר ולכן אנחנו עובדים עם המותגים המובילים ועם צוות מתקינים מקצועי ומיומן. יחד עם זאת, אנו גאים להציע ללקוחותינו גם מבצעים והנחות, כדי ליצור את השילוב המושלם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו