מהו חלון באוהאוס ומה מחירו

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תנועת הבאוהאוס היא תנועת אדריכלות ועיצוב אסתטית בינלאומית שהייתה פעילה בין שנות ה -90  וה -30.

חלון הבאוהאוס הוא עיצוב חלון בעל תכונות האופייניות לסגנון הבאוהאוס. הוא בנוי מזכוכית נטולת מסגרת, אשר לעתים קרובות על גבי דפוסים שונים או חלונות ויטראז'. העיצובים הנפוצים ביותר כוללים לוחות מרובעים בדפוס דמוי רשת עם שני צבעים שונים, אך ישנן וריאציות רבות לעיצוב זה.

המחיר עבור חלון באוהאוס יכול לנוע בין 1300 ש"ח ל -8000 ש"ח בהתאם לגודלו וצבעו.

באוהאוס הוא אחד מסוגי החלונות הפופולריים והנפוצים ביותר. צורתו מלבנית ויש לה אדן שטוח ונמוך. ניתן לפתוח אותו מלמעלה או מלמטה.

בחלק זה נדבר על מהו חלון באוהאוס וכמה הוא עולה.

חלון הבאוהאוס הוא סוג של חלון שתוכנן במקור לשמש בבתי ספר ובמבני ציבור אחרים. סוג חלון זה בדרך כלל בעל עיצוב פשוט מאוד ללא תכונות דקורטיביות – התכונות היחידות הן מסגרת, תושבת וזכוכית. המחיר של חלון באוהאוס יכול להשתנות במידה רבה בהתאם למפרט המדויק שאתה רוצה לחלונות שלך.

חלון הבאוהאוס הוא סוג של בניית חלונות. הוא עשוי זכוכיות זכוכיות, מסודרות בדוגמת יהלום כשהחלונית העליונה גדולה מהחלונית התחתונה.

סוג זה של בניית חלונות יכול להיות יקר מכיוון שהוא דורש טיפול מיוחד על מנת לשמור על כוחו ואבטחתו.

חלון באוהאוס הוא סוג של עיצוב חלונות אשר פופולרי על ידי האדריכל הגרמני וולטר גרופיוס. זהו עיצוב פשוט ופונקציונאלי שניתן לייצר אותו בכמויות גדולות.

המחיר של חלון באוהאוס יהיה תלוי באפשרות הגימור שנבחרה ובגורמים אחרים כגון הגודל והצורה. המחירים נעים בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.

חלון באוהאוס הוא סוג של חלון הזמין בצורות וגדלים שונים. לרוב הוא מלבני, אך יכול להיות גם משולש או עגול. המחיר של סוג זה של חלון בצורות שונות נע בין 1500 ש"ח ל10,000 ₪

המחיר של חלון באוהאוס יכול להשתנות בהתאם לסוג ולגודל

חלון באוהאוס הוא סוג של חלון בעל מסגרת קבועה, בדרך כלל עשויה אלומיניום.

המחיר של חלון באוהאוס יכול להשתנות בהתאם לסוג ולגודל.

חלון זול: קטן יעלה כ -500 ש"ח.

מחיר ממוצע: בינוני יעלה כ -800 ש"ח.

יקר: גדול יעלה כ -1500 ש"ח.

חלון הבאוהאוס הוא חלון המורכב ללא מוטות זיגוג. חלונות הזכוכית מחוברים יחד עם שימוש ברצועות מתכת ודבק. קל מאוד לנקות ולתחזק חלונות אלו, אך הם יכולים להיות יקרים יותר מסוגי חלונות אחרים.

חלון הבאוהאוס הוא סוג של חלון שתוכנן על ידי וולטר גרופיוס בשנת 1919 עבור בית הספר של הבאוהאוס בגרמניה. זוהי צורה של חלונית זכוכית ללא מסגרת באמצעות רצועות דיקט ודבק לחיבור החלונות יחד. עיצוב מסוג זה נוצר במקור כדי לשקף את הפשטות והפונקציונאליות שנתפסו כחלקים בלתי נפרדים מהמודרניזם; הפופולריות שלו גדלה בשנים האחרונות בשל יכולתה להפחית את העברת החום דרך החלון, מה שהופך אותה לצורה יעילה לבתים באקלים חם כמו פלורידה, ואזורים מדבריים כמו ישראל.

סגנון הבאוהאוס הוא עיצוב אדריכלי שהיה פופולרי במאה ה -20. המטרה העיקרית של סגנון זה היא להשתמש בפונקציונאליזם ופשטות בעיצוב. לבניינים יש בדרך כלל חלונות גדולים, הנקראים חלונות "באוהאוס". הם עשויים בדרך כלל מזכוכית ומתכת, מה שהופך אותם ליקרים לייצור.

החלונות הם חלק חשוב בעיצוב מכיוון שהם אחד המרכיבים הלא מבניים הבודדים במבנה. הם מכניסים אור טבעי, מספקים אוויר צח לעובדים, וגם מאפשרים לאנשים בחוץ לראות מבפנים. חשוב שהם עשויים זכוכית עם תכולת ברזל נמוכה כדי למנוע שינוי צבע מחשיפה לאור השמש.

חלונות הבאוהאוס מאופיינים בהעדר קישוט. הם מנצלים את כמות האור המרבית עבור הפנים כדי לגרום לו להרגיש קליל ומרווח יותר.

הם נועדו להיות לא פולשניים ולא מסיחים את הדעת, אך עדיין מספקים תחושת הגנה לתושבי הבית.

חלון באוהאוס הוא סוג חלון מאוד ספציפי בעל תכונות רבות הגורמות לו להתבלט. לדוגמה, החלון בדרך כלל עשוי זכוכית ואין לו מסגרת מתכת דקורטיבית. אנו יכולים גם לומר כי אין לו את כל המרכיבים המסורתיים המצויים ברוב סוגי החלונות האחרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

אזור מרכז

אזור צפון, דרום, ירושלים