חלון בידודית מחיר

תוכן עניינים

חלון בידודית מחירחלון בידודית מחיר

אם כבר רכשתם חלון חדש אבל עדיין הוא לא עושה את העבודה בכל הנוגע לבידוד אקוסטי או תרמי, כנראה שעשיתם בחירה לא נכונה. אין לכם מה לדאוג, אתם יכולים לפתור את הבעיה בקלות על ידי החלפת לוחות הזכוכית בחלון בידודית, חלון אשר מפחית באופן משמעותי רעשים ותורם לבידוד תרמי בבית. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על חלון בידודית.

 

חלון בידודית מחיר – מה זה?

חלון בידודית הוא יכול להיות מכונה גם חלון כפול, הכוונה כאן היא לזכוכית של החלון. חלון בידודית מורכבת משתי זכוכיות אשר ביניהן יש מרווח של אוויר ברוחב מסוים. המטרה של מרווח אוויר זה הוא לספוג את הלחות, להדוף את גלי הקור או החום ולמעשה ליצור שכבה עמידה התורמת למניעת חדירה של חוץ הבית אל פנים הבית. המרווח של האוויר מגיע בגדלים מסוימים, מ"מ ספורים, אך ככל שהמרווח גדול יותר כך גם היעילות התרמית של הזכוכית תשתפר. מבעד לכך, בדרך כלל ניתן לשנות את החומר הנמצא בין הזכוכית, במקום אוויר רגיל תוכלו לבחור באורגון אשר משפר את איכות הבידוד. 

 

חלון בידודית מחיר – מה בנוגע לחלון טריפלקס?

זכוכית טריפלקס כשמה כן היא, עשויה משתי שכבות של זכוכית הדבוקות אחת לשניה באמצעות פילם (PVB). חלונות טריפלקס נחשבים לחזקים מאוד, ואף היו נפוצים מאוד בעבר. עם זאת, מבחינת איכויות בידוד תרמי ואקוסטי זכוכית בידודית עדיין עושה עבודה יותר טובה ועולה פחות או יותר אותו דבר. הבעיה הנוספת של חלונות טריפלקס היא העובי שלהן, ישנן חלונות אשר מגיעים עם פרופיל דק כמו חלונות בלגיים, במצבים כאלה כמעט ולא נוכל להשתמש בחלונות טריפלקס. אז למעשה היתרון היחיד שיש לחלונות טריפלקס על חלונות בידודית יבוא לידי ביטוי בחוזק הזכוכית, עם זאת גם חלונות בידודית עמידים מאוד, כמעט באותה רמה של הטריפלקס, לא משהו שאתם צריכים לחשוש לגביו.

 

חלון בידודית מחיר – הרכבת חלון בידודית

מבעד לכך שאתם צריכים לדעת לבחור את המוצר הנכון אתם חייבים לדעת לבחור את החברה הנכונה דרכה תקבלו את השירות. מערכי הזכוכית חייבים להבנות בצורה חכמה שלוקחת בחשבון את העובי של כל לוח זכוכית, את מרווח האוויר ואת הפרופיל עליו יש למקם את הזכוכית. כמו כן, ניתן לבחור בשילובים חכמים אשר עדיין עובדים על פורמטר בידודית וכך לקבל איכות גבוהה מן המצופה של בידוד אקוסטי, תרמי וחוסן של החלון. שימו לב מהו עובי של כל לוח זכוכית לפני שאתם רוכשים אותו, אם מדובר על עובי של 3 מ"מ עד 4 מ"מ דעו כי מדובר על חלון שלא יספק את הסחורה. כמו כן יש לשים לב על מצבים בהם אנו הופכים את ההתקנה ליותר מאתגרת, לדוגמא כאשר אנו רוצים זכוכית בידודית עם פרופיל בלגי. פרופיל בלגי יהיה בעל מאפיינים דקיקים ולכן נדרש דיוק רב בזיגוג הזכוכית על מנת לשמור על כל היתרונות של הבידודית ועם זאת לקבל מראה נקי של החלון הבלגי.

חלון בידודית מחיר – כמה זה עולה לי?

המחירים של לוחות זכוכית כמעט אף פעם לא יגיעו לבד, למעט מקרים בהם אתם לא מעוניינים להחליף את הפרופיל של החלון אלא רק את הזכוכית. המחיר של הזכוכית נקבע על פי מ"ר, בדרך כלל המחירים ינועו בטווח של הכמה מאות שקלים בודדים. המחיר תלוי בזיגוג הנדרש, במקום בו תרצו להתקין את הזכוכית וכמובן בגודל הלוח אותו אתם רוצים. גם לעובי הלוח  יש השפעה על המחיר אבל לרוב הוא יתבסס על סוג הפרופיל הקיים. כאשר אנו קונים חלונות יש לוודא האם מדובר על זכוכית בידודית או סוג זכוכית אחר, תמיד ניתן לעשות החלפות בהתאם לרצון שלכם.

 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat