חלון הזזה למרפסת מחיר

תוכן עניינים

חלון הזזה למרפסת מחירחלון הזזה למרפסת מחיר

מודל הדלת האולטימטיבי לכל מרפסת הוא מודל דלת ההזזה ובמיוחד כאשר מדובר על מפתח רחב בין חלל הפנים למרפסת. למעשה, בדירות ישנות שנבנו עוד לפני שפותח הפתרון של דלתות הזזה, ישנו בדרך כלל קיר שמפריד בין המרפסת ובין חלל הפנים. דלת הזזה מאפשרת לשבור את הקיר כולו ולהחליף אותו בדלת הזזה רחבה מקצה לקצה, מה שמעניק לדירה כיוון אור ואוויר משמעותי מאוד ומשנה את כל האווירה בבית ובמרפסת עצמה. בהזמנת חלון הזזה למרפסת מחיר החלון יכול להשתנות בהתאם לגודלו ובהתאם לסוג החלון עצמו, כפי שנפרט ממש כאן בשורות הבאות.

 

חלון הזזה למרפסת – מה זה אומר?

יש המשתמשים בביטוי חלון הזזה ויש הבוחרים בביטוי דלת הזזה, אבל בכל הקשור למפתח שמפריד בין המרפסת ובין חלל הפנים של הדירה, המדובר למעשה בדלת הזזה, שכן תפקידה היא לאפשר לנו מעבר בין שני המרחבים הללו ולא סתם להיפתח כדי להכניס אוויר צח הביתה. בכל מקרה, חלון או דלת הזזה מאפשרים לנו ליהנות ממפתח מרפסת גדול במיוחד, שלא ניתן היה לבנות בעבר. בעבר גם אם המרפסת הייתה גדולה מאוד והקיר המחבר בינה ובין הדירה היה ברוחב הדירה כולה, לא יכולנו לפתוח יותר ממפתח של דלת פנים אחת במודל ציר, דרכה התבצע המעבר בין המרפסת לדירה. היום, עם התבססות הטכנולוגיה של חלונות ודלתות הזזה, ניתן להזמין כבר דלת הזזה רב כנפית, שיכולה לכסות מפתח ברוחב של בית שלם ולכך גם לצרף תריס חשמלי ברוחב מלא.

סוגים של חלונות הזזה למרפסת

ככלל, דלתות הזזה וחלונות הזזה מיוצרים היום באופן בלעדי ממסגרת אלומיניום עליהם מורכבות זגוגיות. סוגי חלונות הזזה למרפסת נבדלים זה מזה בעיקר בסוגי ועיצוב הפרופילים של המסגרת ובסוגי הזגוגיות ומכל סוג ניתן להזמין בדרך כלל חלון הזזה בכל מידה וגודל. מבחינת פרופילים, יש לכם את האפשרות להזמין פרופיל רבוע בסיסי, שמשמש לייצור מרבית חלונות ההזזה, או פרופיל בלגי שנחשב למעוצב יותר וגם יקר יותר. ישנם סוגים נוספים של פרופילים בעלי עיצוב ייחודי או שמתאימים יותר לסביבות בהן נדרש חוזק מבני רב יותר, אבל את זה תוכלו לברר הלכה למעשה עם איש מקצוע לאחר בדיקת מפתח המרפסת שלכם. מבחינת זגוגיות החלון, מומלץ מאוד לבחור בחלון טריפלקס או בידודית. המדובר בחלון שעשוי משתי זגוגיות הצמודות זו לזו ועטופות ביריעה פולימרית, שמעניקה לחלון חוזק מבני רב מאוד ומונעת פיזור שברי זכוכית במקרה של שבירה. חלון טריפלקס מגיע עם יריעה פולימרית שחוצצת בין שתי הזגוגיות, בעוד שחלון בידודית מגיע עם מרווח אוויר ריק בין שתי הזגוגיות, מה שמעניק לחלון כושר בידוד אקוסטי ותרמי גבוה יותר. באפשרותכם כמובן להזמין גם חלון מזכוכית מחוסמת, זכוכית כהה או זכוכית מראה לבחירתכם, אם כי בכל סוג של חלון הזזה למרפסת מחיר החלון יכול להשתנות מאוד בין דגם לדגם בגין פרמטרים אלה.

ממי נכון להזמין?

הזמנת חלון הזזה למרפסת יכולה להתבצע בכל דרך שמועדפת עליכם, החל מהזמנה דרך קבלן שיפוצים שמבצע אצלכם שיפוץ בדירה, דרך הזמנה באולם תצוגה של מותג חלונות ודלתות הזזה וכלה בבית מלאכה המתמחה בעבודות אלומיניום ויכול לייצר לכם כל דגם של חלון או דלת הזזה בהתאמה אישית או מתוך מבחר גדול של דגמי מדף המוצעים על ידי בית המלאכה. בהזמנת חלון הזזה למרפסת מחירים יכולים להשתנות גם בהתאם לגורם ממנו אתם מזמינים את החלון ולכן כדאי לבחון את שלושת האפשרויות, אם כי את ההחלטה מומלץ לקבל שלא רק על פי המחיר.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat