חלון הזזה מחיר

תוכן עניינים

חלון הזזה מחירחלון הזזה מחיר

מחפשים להחליף חלון הזזה קיים או להחליף חלון ציר בחלון הזזה חדש? כמו בכל מוצר שאנו קונים או שירות שאנו מזמינים, גם בהזמנת חלון הזזה מחיר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שמנחים את החלטת הקנייה שלנו. יחד עם זאת, עוד לפני שאתם מקבלים החלטה על סמך מחיר, חשוב שתבינו מה משפיע על המחיר הזה ולא רק כיצד תוכלו להוזיל עד כמה שניתן את החלון, אלא גם כיצד תוכלו להבטיח שהחלון הזה עונה לכל הצרכים שלכם. אם תחפשו חלון עם מטרה אחת ויחידה לרכוש את החלון הזול ביותר, אתם עלולים לגלות שהחלון הזה לא אטום כפי שציפיתם, הוא לא מבודד רעש וחום/ קור כפי שחשבתם ואולי גם לא ממש מתפקד בצורה חלקה כפי שרציתם. על כן, לפני שאתם בוחרים חלון חדש על פי מחיר, כדאי לשקול את הדברים טיפה יותר לעומק ולעיתים, גם אם זה כרוך בתוספת של מאות בודדות של שקלים, לקבל את ההחלטה הנכונה.

 

אז מה משפיע על מחירו של חלון הזזה?

ככלל, בכל פורמט של חלון הזזה מחיר הוא אחד המאפיינים היותר אטרקטיביים של קטגוריית חלונות זו. בחלונות הציר ישנן היום אפשרויות רבות של עיצוב ותפעול, לרבות חלונות קיפ ודריי קיפ, חלונות בעיצוב בלגי ואחרים, שיכולים לייקר את עלות החלון כולו, לעיתים בצורה משמעותית. חלון הזזה, לטוב ולרע, הוא בדרך כלל חלון סטנדרטי ועל אף שבהחלט ניתן להשפיע על העיצוב והאסתטיקה שלו, בסופו של דבר מדובר בפורמט הזול ביותר של חלונות אלומיניום. ככלל, מחירו של חלון הזזה מושפע משטח הפנים שלו, מסוג הזיגוג שלו ומסוג הפרופילים מהם הוא בנוי. כאמור, חלונות הזזה מגיעים בדרך כלל עם מערך פרופילים סטנדרטי ולכן השפעת הפרופילים על המחיר הכולל היא די מינורית. מה שצפוי להשפיע בצורה משמעותית יותר על מחיר החלון הוא דווקא נושא הזיגוג.

זיגוג חלונות הזזה יכול להתבצע במגוון תצורות וטכניקות, אך כיום נהוג להשתמש בשתיים מרכזיות: טריפלקס ובידודית. חלון טריפלקס הוא חלון המורכב משתי זגוגיות דקות המחוברות ביניהן עם יריעה פולימרית שגם עוטפת את הזכוכית כולה ומעניקה לה חוזק מבני רב ועמידות מפני שבירה. חלון זה צפוי לעלות לכם בטווח של 1300 עד 1500 שקלים לחלון. חלון בידודית בנוי בצורה דומה, אך במקום יריעה פולימרית, בין שתי הזגוגיות ישנו מרווח אוויר. מרווח אוויר זה משמש כמבודד מעולה גם בהיבט האקוסטי (רעש) וגם בהיבט הטרמי (חום/ קור). גם במקרה זה, הזכוכית כולה עטופה ביריעה פולימרית, שמעניקה לחלון את אותו חוזק מבני ועמידות מבנית. בהיבט זה, יש לקחת בחשבון כי חלון בידודית יעלה לכם כ-200 שקלים יותר לכל מ"ר חלון.

המחיר הוא לא מה שחשוב

בסופו של דבר, כשאתם מזמינים חלון הזזה מחיר הוא לא באמת הפרמטר החשוב ביותר שעליכם לבחון בתהליך. הצורך שלכם ברכישת חלון חדש אינו מוטל בספק ובסופו של דבר יהיה עליכם לקנות את החלון הנדרש. כפי שניתן לראות לעיל, בתוספת די שולית למחיר, תוכלו להגדיל מאוד את היעילות והאיכות של החלון ובידוד מיטבי של חלל הבית למשל, זאת סיבה מספיק טובה להשקיע עוד כמה מאות שקלים לחלון, אותם תוכלו לחסוך בהוצאות חשמל ומיזוג. מן הסתם, כדאי וחשוב לבחון מספר הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים בין כמה ספקים. מצד שני, חשוב לוודא שההצעה הזולה שתקבלו, לא משקפת איכות נמוכה יותר או מפרט חלקי יותר של החלון.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat