חלון מבודד רעש – איזה חלון הכי אטום לרעש?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

חלון מבודד רעשחלון מבודד רעש

אם אתם מתגוררים באזור רועש או סובלים מרגישות לרעשים – כדאי שתדעו שיש פתרון. עם חלונות מבודדים מפני רעשים תצליחו להשאיר את כל רעשי הסביבה בחוץ. כיום כאשר קיימת אופציה להתקנת חלון מבודד רעש אין כל סיבה לאפשר לרעשי הסביבה לפגוע באיכות החיים שלכם. עם החלון הנכון הבית שלכם יישאר שקט גם אם אתם מתגוררים ליד כביש סואן, בית ספר או בית קפה עמוס. מעוניינים להתקין חלון מבודד רעש ולא בטוחים איך מתחילים? הגעתם למקום הנכון! תמצאו כאן את כל המידע הדרוש להזמנה מהירה של חלון מתאים. 

מה ההבדל בין חלון מבודד רעש לבין חלון רגיל?

זכוכית סטנדרטית (הזכוכית שמתקינים בחלונות רגילים) היא חומר קל ונוקשה שאינו ידוע ביכולת טובה לבידוד מפני רעשים. חלונות רגילים עם שכבה אחת של זכוכית אינם מיועדים לבידוד מפני רעשים ולא כדאי לבחור בהם בעבור בתי מגורים שממוקמים בקרבת כבישים סואנים או מקורות רעש אחרים. חלון מבודד רעש הוא חלון שכולל בראש ובראשונה זכוכית עבה יותר או כפולה. אל אותה זכוכית מבודדת מצטרפת גם מסגרת חלון אקוסטית לשיפור יכולת הבידוד של החלון.

איזו זכוכית מצליחה לבודד רעשים טוב יותר?

אם מדובר בחלון שמותקנת בו רק שכבה אחת של זכוכית כדאי לבחור בזכוכית העבה ביותר. במידת האפשר כדאי יהיה להתקין זכוכית רב שכבתית או זכוכית מבודדת. קיימים היום משטחי זכוכית שתוכננו במיוחד לבידוד מפני רעשים. ככל שהזכוכית שבחרתם יותר עבה ואיכותית כך כושר בידוד הרעשים יהיה טוב יותר. אל תתפשרו על פחות ממגורים בבית שקט ורגוע. חשוב להדגיש שנדרשת התאמה בין העובי של הזכוכית לבין מסגרת החלון.

איזו מסגרת חלון אוטמת רעשים?

רמת האטימות של מסגרת החלון משפיעה על יכולת הבידוד. מסגרת חלון אטומה שאינה מאפשרת חדירת אוויר תשאיר גם את הרעשים מחוץ לבית. כך למשל, חלונות הזזה שידועים ברמת אטימות נמוכה, אינם מבודדים רעשים. חלונות ציר יהיו אופציה טובה יותר בעבור חדרים בהם נדרש בידוד מפני רעש. אם תרצו לשפר את כושר בידוד הרעשים בחלונות הקיימים בבית תוכלו להוסיף אטמי גומי או אטמים אחרים אל מסגרת החלון. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולבחון אפשרות של שיפור בידוד הרעשים בחלון הקיים מול התקנת חלון מבודד רעש חדש. 

אלו חלונות מבודדים רעשים הכי טוב?

חלון מבודד רעש הוא בראש ובראשונה חלון שמתבסס על חומרי גלם איכותיים, תכנון נכון והתקנה מקצועית. על איש המקצוע להבין את הבסיס המדעי ולדעת מדוע חשוב לאפשר לגלי הקול "להישבר" על שטח החלון. על חלון מבודד רעש להיות אטום הרמטית מפני גלי קול, רוחות, מים וכן הלאה. לכן, נשתמש בחומרי גלם שמסוגלים לאטום היטב את מפתח החלון. דגש נוסף נשים על התקנה מקצועית שמתבססת על מידות מדויקות. על החלון לאטום באופן מלא את מפתח החלון. 

מה אתם צריכים לעשות בשביל להשאיר את הרעש בחוץ?

התקנת חלונות היא מקצוע לכל דבר. הקפידו לרכוש את החלונות שלכם מול אנשי מקצוע בעלי ניסיון ותגלו קולקציות של חלונות מרהיבים ואטומים לרעש. הסוד לאיטום הרעשים הוא חומרי גלם איכותיים, התקנה מקצועית, מסגרות אטומות, גומיות ואטמים. על כל חומרי הגלם להיות האיכותיים ביותר ללא פשרות ברמת הגימור. חלון מבודד רעש ימנע גם בריחה של חום. 

בהשוואה לחלונות רגילים, חלונות שמתוכננים לבידוד רעשים מצליחים לבודד רעש ברמה גבוהה (הפחתת רמת הרעש עד רמה של 95%). ניתן להזמין חלונות מבודדים רעשים עם פרופיל אלומיניום ופרופיל ברזל.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו