חלון קליל מחיר ומה קובע אותו

תוכן עניינים

חלון קליל מחיראם אתם אנשים ראליים, חלון קליל מחיר הוא בהחלט שיקול שיש לקחת בחשבון. חשוב תמיד לקחת מחיר ועלות בחשבון וודאי שדין פרוטה כדין מאה ואין זה משנה אם אתם באמצע הוצאה גדולה בין כה וכוה בבנית בית חדש או בהוצאה זעירה יותר בעת שיפוץ או שדרוג ממוקדים. ועדיין, לא בטוח שחלונות זה המקום לחסוך בו בשום שלב של בניה או שיפוץ. ההבדל בין חלון העשוי מאלומיניום איכותי וחלון העשוי מאלומיניום זול, ממקור לא ידוע ובלי אחריות הוא עצום. ועוד לא דיברנו על המקצועיות והמיומנות של חברת עבודות האלומיניום. חלון שלא יוצר והותקן בצורה המיטבית יוביל לשלל בעיות בתחום האיטום, האקוסטיקה, הבידוד ותקלות תפעוליות אחרות.

זה גם כמובן לא אומר שחלון קליל מחיר הוא לא דבר שאפשר להיכנס אליו למו"מ. אנחנו למשל ב'המרכז לעבודות אלומיניום' מאמינים שניתן להגיש מקצועיות ואיכות גם במחיר משתלם. ככלל, אנחנו מציעים לך לערוך תמיד סקר שוק. גם לגבי המחירים וגם על איכות העבודה. ועדיין, חברת עבודות אלומיניום, המציעה לך עלות נמוכה משמעותית ובצורה קיצונית מהצעות דומות, חייבת להדליק לך נורה אדומה ולהציף שאלות על טיב החומרים ואיכות העבודה.

חלון קליל מחיר מול המתחרים

בנקודה זו גם חשוב לציין כי קליל הוא שם של מותג אך קיימים מותגים ישראלים וזרים מצוינים לא פחות וניתן לבקש מחברת עבודות האלומיניום לעשות בהם שימוש. כאמור, קליל היא חברה ישראלית ותיקה ואיכותית ביותר, המייצרת פרופילים מאלומיניום למגוון רחב של מטרות ושימושים, בין השאר גם לחלונות ולדלתות. הפרופילים של קליל זוכים לאהדה רבה גם בעולם והם נחשבים לאמינים וחזקים מאוד. יתרון נוסף שלהם, הוא הסדרות העיצוביות השונות ומגוון הקונספטים הרחב של החברה, השמה דגש לא רק על איכות הפרופיל אלא גם על העיצוב והנראות.

אך כפי שציינו, קיימים עוד  יצרני פרופילים של אלומיניום בישראל. מוכרים שבהם הם "אלום קריסטל", "אקסטל", "כוכב" "אלובין" ואחרים.  אם תבחרו באחד מהם, ייתכן והם יהיו זולים יותר מאשר מחיר חלונות קליל ויתכן שלא. כדאי לבדוק ולהתייעץ עם המומחים. הערה קטנה בקשר לפרופיליי אלומיניום המגיעים מעבר לים. כמובן שיש חברות רבות ומצוינות גם שם, המיובאות לישראל. יחד עם זאת, חובה לבדוק היטב את החברה ועד כמה היא מוכרת ואיכותית. אם אינכם מזהים את החברה בבירור ובוודאי אם לא מוצג לכם תו תקן או אחריות יצרן – כדאי שתתרחקו.

כיצד נקבע חלון קליל מחיר

כחלק מההתייעצות שאתם מבצעים עוד קודם ההתקשרות עם חברת עבודות האלומיניום, בררו עם עצמכם ועם מומחי החברה, אם אפשר והם משתפים פעולה, כמה שאלות מרכזיות לכולן השפעה רבה על סוגיית המחיר: איזה פרופיל כדאי לקחת? ומאיזה חברה?  באיזה עובי צריך להיות הפרופיל? ובאיזה צבע?. כמו כן, כדאי לשאול, איזה סוג של פתיחה ארצה: חלון ציר, חלון הזזה, חלון גליוטינה, חלון קיפ או חלון דריי קיפ? ובכלל, איזה סוג חלון אני באמת צריך והאם הוא עונה לי על סוג השימוש המירבי שאבצע בו. לשם הדוגמא, חלונות  אמבטיה, יכולים להיות קטנים יותר אבל כאלו שתמיד יישארו פתוחים לצורכי אוורור- ולכן חלון קיפ יהיה אידיאלי עבורם. לעומת זאת, חלון בחדר ילדים, יהיה נכון יותר שיהיה כחלון הזזה, כדי שפתיחה שלו, לא תגרע מנפח החדר.

חשוב לזכור שגם לאלמנטים שאינם עשויים אלומיניום משמעות רבה על חלון קליל מחיר או מחיר חלון מכל חברה. כך הדברים אמורים לעניין הזכוכית, בדגש על הסוגים השונים, רמות הבידוד והעובי שלה ועוד. כך הדברים אמורים לגבי פרזול מיוחד שנוסיף, הצללות, תריסים חשמליים, הארגזים שלהם והמנועים, רשתות לחלונות ועוד ועוד.

להתנהל בחוכמה

חלון מחיר קליל יכול להיות גבוה, אבל זכרו, גם אם בחרתם להתקין חלונות קליל בכל הבית, אין זה אומר שדגמי קליל חייבים להיות זהים בכל הבית. אין ספק, שדגם קליל דמוי פרופיל בלגי או דגמי קליל מהסדרות העיצוביות המתקדמות יהלמו מאוד את החלון הגדול בפינת האוכל או בוויטרינה בסלון אבל יכול להיות שבחדרים צדדיים יותר או בחדרי האמבטיה, למשל, תוכלו לשים דגמים מעולים מבחינת פונקציונליות אך בדגמים יותר חסכוניים או בדגמים פחות מתקדמים.

רוצים ללמוד עוד. צוות המומחים שלנו פה למענכם וישמח להכווין ולייעץ ככל שיידרש.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat