חלונות לבית מחירים

תוכן עניינים

חלונות לבית מחיריםחלונות לבית מחירים

בשנים האחרונות הדרכים לעיצוב הבית מתפתחות והופכות ליותר ויותר מעניינות. לעיצוב הבית נוספו קטגוריות רבות וביניהן עיצוב החלון ותרומתו לעיצוב הבית. אנשים רבים מדמיינים בית מואר עם חלון ענקי, או חלון מעוצב בצורה מסוימת. במאמר זה ריכזנו לכם מגוון של סוגי חלונות לבית ומחירים.

 

חלונות לבית מחירים- סוגי חלונות

על מנת להחליט איזה סוג חלון מתאים ביותר לעיצוב בית החלומות שלכם, כדאי שנתחיל להבין את סוגי החלונות לבית שיש. 

  • חלון מפרץ- חלון מפרץ הוא חלון שבולט מהקיר ויש לו שלוש כנפיים- האחת מרכזית והשתיים האחרות נמצאות בצדדים. חלון זה למעשה מדמה מפרץ בחלל הפנימי של החדר. מקורו של חלון המפרץ הוא בבריטניה. 
  • חלון קיפ- חלון קיפ הוא חלון שמנגנון הפתיחה שלו הוא בהטיה כלפי פנים ונמצא בצידו העליון של החלון. הידית נמצאת בדרך כלל בחלק העליון של הכנף. הצירים של החלון נמצאים בחלקו התחתון. השימוש בחלון זה הוא בחללים שצריכים בעיקר אוורור, כמו חדר האמבטיה או הממ"ד. בחלון זה יש אפשרות לנעילה שר מעניקה בידוד ואיטום המגנים גם מפני פריצות. יש אפשרות להתקין חלון קיפ עם מנגנון פתיחה חשמלי, כך שאם הוא ממוקם גבוה תוכלו לפתוח אותו ללא בעיה. 

  • חלונות דריי קיפ- חלון דריי קיפ הוא חלון בעל כנף אחת עם שתי פתיחות במנגנון פתיחה אחד- פתיחה פנימה על ציר צד (כמו דלת) ופתיחה בהטיה. בחלון דריי קיפ יש נעילות המאפשרות איטום חזק של החלון, שמסייעות בהגנה מפני פריצות. מנגנון הפתיחה של חלון דריי קיפ מעניק פתח גדול יותר מפתחו של חלון קיפ, ויכול להגיע למימדים של ויטרינות. בזכות כך, אוורור החדר יותר יעיל. 
  • חלון הזזה כנף על כנף- חלון זה הוא חלון בו הכנפיים זזות על גבי מסילה זו כלפי זו. כלומר, חלון זה אינו מאפשר פתיחה מלאה של הפתח כיוון שתמיד תהיה כנף אחרי כנף במצב כזה שרק חצי פתח פתוח. לחלון הזזה זה אין אטימה מוחלטת מפני רעש או טמפרטורה. חלון עמיד ופשוט.
  • חלון הזזה כיס- בדומה לחלון הזזה כנף על ענף, גם חלון זה זז על גבי מסילה, אך בשונה מחלון הזהה כנף על כנף, שמאפשר פתיחה של חצי מהפתח, חלון כיס מאפשר פתיחה מלאה של הפתח. כיצד זה קורה? פתיחת החלון מתבצעת לתוך כיס פנימי שתוכנן מראש בקיר. ניתן להחליט שכל הכנפיים ייפתחו לאותו כיס, או שכל כנף תפתח לצד הכיס שבקיר לצידה. חלון כיס מאפשר אוורור מקסימלי ללא עלות גבוהה. כמו חלונות הזזה כנף על כנף, גם חלון הזזה כיס אינו מאפשר אטימה מוחלטת מפני רעש וטמפרטורה. 
  • חלון גיליוטינה- חלון גיליוטינה הוא חלון בעל שתי כנפיים אשר נפתחות כלפי מעלה ומטה. על ידי צורת פתיחה זו, הפתיחה מוגבלת ולכן לא מאפשרת פתיחה מקסימלית או אוורור מקסימלי. היתרונות של חלון זו הוא שהוא יכול להשאר פתוח זמן רב, לשם אוורור וניתן לשלוט בגודל הפתח, לכן נחשב לבטיחותי בפני ילדים. 
  • חלונות ציר- בחלונות ציר, הפתיחה היא כמו פתיחת דלת. ניתן לבחור בין פתיחה כלפי חוץ או כלפי פנים. חלון זה מאפשר אוורור מקסימלי של החדר ונחשב לחלון עם בידוד מפני רעש וטמפרטורה. 

חלונות לבית מחירים

אחרי שהבנו את סוגי החלונות לבית, נדבר על המחירים. אין תשובה חד משמעית לגבי המחיר של חלון לבית. כמובן שכל סוג של חלון מתומחר באופן שונה. אך מלבד לסוג החלונות יש גורמים נוספים המשפיעים על המחיר ביניהם- גודל החלון, חומרי הגלם מהם תרצו את החלון שלכם והאם אתם מעוניינים בחלון מעוצב או לא. לכן על מנת לקבל מחיר יש להתייעץ עם אנשי מקצוע כאשר ידועים לכם הפרטים השונים. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat