חלונות למרפסת מחיר ואפשרויות

תוכן עניינים

חלונות למרפסת מחיר כאשר אנשים חושבים על חלונות למרפסת, לרוב עולה אצלם המחשבה על 2 סוגי מפתחים. חלון גדול בבית פרטי המוביל אל המרפסת הפתוחה שבחוץ או מרפסת בבית משותף, היוצאת מתוך מרחב הדירה ומשקיפה על הרחוב. עבור מרפסות אלו בוודאי שמומלץ לסגור אותן באמצעות חלונות מיוחדים למרפסת או בחלונות ויטרינה. גם חלונות אלו צריכים להיות מוקפדים ועשויים באמצעות פרופילי אלומיניום חזקים, עמידים ומעוצבים. יש מספר חלונות למרפסת מחיר וסוגים שונים, לסוג זה של מפתחים וכלל, מומלץ להיוועץ עם חברות אלומיניום מובילות ומקצועיות בנושא.

כעת, במאמר זה, אנחנו רוצים לדבר על חלונות מרפסת אחרים. חלונות שהם חלק מהותי מסגרת מרפסת. במה דברים אמורים. יש לכם בדירה מרפסת פתוחה? אתם יכולים לסגור אותה בקלות וליהנות מחלל נוסף, שיגדיל את שטח הדירה שלכם. לא זו בלבד אלא שהוא יהיה מוגן מפני טמפרטורות מאתגרות ומפני גשמים, כך שתוכלו ליהנות ממנו ללא הגבלה או הפרעה.

חלונות למרפסת מחיר ויתרונות

חלונות למרפסת מחיר שיש לשלם אבל בסופו של תהליך, ערך הדירה שלכם ישתדרג פלאים. מלבד המ"ר שיתווסף לדירה ושניתן לבצע בו הכל, גם השימושיות של הדירה עולה מאוד. אין עונה שתמנע מכם לשבת במרפסת הסגורה וליהנות. תוכלו לשלוט גם בטמפרטורות שבתוך המרפסת, בלי לאבד מהיופי שנשקף מבעד לחלונות. 

בדרך כלל, סגירת מרפסות מתבצעת על ידי קירוי המרפסת, כאשר הדפנות עשויות זכוכית הנתונה בתוך פרופילי אלומיניום. אלו הם חלונות המרפסת. חלונות אלו לא רק מגינים מפני נפילה אלא אוטמים לחלוטין מפני גשמים ומשמשים גם כלי חשוב בבידוד התרמי של החלל ובבידוד אקוסטי מפני רעשים מהרחוב.

חלונות למרפסת מחיר ורשיונות

בעבר התקנת חלונות למרפסת וסגירתה, היו כרוכים במאבקים רגולטורים ובירוקרטיה רבה. לפני כמה שנים תוקנה רפורמת המרפסות המאפשרת קבלת רשיון בצורה קלה אל מול הרשות המקומית. כל הנדרש הוא לפנות בבקשה לרשות המקומית ולמסור את בקשתכם. הרשות מצידה צריכה להשיב לכם בתוך 45 יום בלבד, כך שכל הזמן והתהליך מתקצרים. עדיין, בוודאי בבניינים ישנים, מומלץ לערב בתהליך גם קונסטרוקטור או מהנדס שיבדקו את חוזק המבנה והאם לשינוי, תהיה השפעה עליו.

כיצד מתבצעת סגירת המרפסת?

סגירת מרפסת ב מתבצעת על ידי התקנה של פרופילי אלומיניום. על פרופילים אלו להיות חזקים במיוחד, כדי לשאת את משקל הזכוכית הרב, הנובע בשל גודלה וכן עליהם להיות מותאמים לגודל המרפסת עצמה. הם מחוברים לקירוי (שניתן לעשותו ממגוון חומרים) ויש חשיבות רבה גם לנושא האיטום, כדי למנוע חדירת רטיבות.

מלבד החוזק של פרופילי האלומיניום והחלונות העשויים מהם, הם ניחנים גם בעיצוב רב וכן בפרקטיות רבה, למעשה, הם ניתנים להזזה בקלות, כך שתמיד נוכל, בתכנון נכון, לחזור כשנרצה למרפסת פתוחה כמעט לחלוטין. נוכל לבחור בחלונות הנעים על ציר או בחלונות הזזה. לרוב, כאשר שטח המרפסת אינו גדול, נבחר בחלונות הזזה, משום שחלונות ציר מצמצמים בפתיחתם את שטח המרפסת. הבחיר השלנו היא גם בכל הקשור לחלוקת הכנפיים וגודל החלונות. במידה ומדובר בקומות נמוכות יש לשקול גם שילוב סורגים ובאופן כללי, גם תריסים חשמליים נגללים, יוסיפו לפרקטיות הרבה. 

חלונות למרפסת מחיר

מחיר סגירת המרפסת נובע כמובן מגודלה אבל גם מבחירת סוג הפרופיל של האלומיניום (מומלץ לבחור באלומיניום איכותי של חברה מוכרת ובפרופילים המיועדים למפתחים וחלונות גדולים), סוגי העיצוב, הפרזול והתוספות השונות (רשתות, תריסים, וסוג הקירוי). גם לסוג הזכוכית משמעות רבה בקביעת חלונות למרפסת מחיר ובאופן כללי מומלץ לבחור במקרים אלו בזכוכית בידודית, שמסייעת רבות בנושא הבידוד התרמי.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat