כמה עולה חלון בלגי

תוכן עניינים

כמה עולה חלון בלגיהחלטתם לעשות שיפוץ בבית בו אתם מתגוררים כבר שני עשורים, ולשנות את המראה והעיצוב הכללי שלו באופן ניכר כך שהוא יתאים לטרנדים החמים ביותר שיש היום בעולם העיצוב. נוסף לתכנון המטבח ועיצוב חדרי השינה, תוכלו גם לשדרג את המראה החיצוני של הבית באמצעות התקנת חלונות בלגיים מיוחדים ומעוצבים. חלון בלגי הפך להיות הבחירה של בתים רבים בישראל, במיוחד כיוון שהמראה שלו מוסיף קו עיצובי ייחודי בסגנון אירופאי.

לכן אם אתם מתלבטים בנוגע להתקנת חלונות בלגיים בבית ומחפשים מידע על עלויות ההתקנה, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

מהו חלון בלגי?

לפני שנגיע לחלק העיקרי העוסק בשאלה כמה עולה חלון בלגי, כדאי שתכירו את המאפיינים העיקריים של חלונות בלגיים. למרות השם המטעה שלו, חלון בלגי איננו מגיע מבלגיה אלא מאיטליה הידועה כמדינה חובבת עיצובים מיוחדים ויוקרתיים. החלון הבלגי עשוי אלומיניום קל משקל, אך יחד עם זאת חזק ועמיד בעל תכונות עמידות בכל תנאי מג אוויר.

הייחודיות של חלון בלגי היא בעיצוב שלו, כיוון שהוא מכיל פרופיל דק ומעוצב יחסית וכך מאפשר שטח זכוכית גדול יותר – כך שהנופים והמראה מהחלון אינו נפגע בגלל מסגרת חלון עבה, וכן גם העיצוב של החלון עדין ומתאים לחללים הפנימיים והחיצוניים של הבית.

מה היתרונות של התקנת חלון בלגי?

על מנת להתאים את החלון הבלגי לכל בית וצורך של הדיירים בו, ניתן לבחור בין סוגים שונים של חלונות בלגיים. התקנה של חלון בלגי בעל פרופיל ברזל יאפשר ליהנות מחלון איכותי, עמיד וחזק לאורך שנים בנוסף לשלל עיצובים שניתן לבחור ביניהם כדי להגיע להתאמה עיצובית מושלמת. נוסף לפרופיל ברזל, גם חלון בלגי מפרופיל אלומיניום יש יתרונות רבים, כאשר יחד עם מראה עדין ודק יותר מקבלים חלון איכותי המסוגל לבודד רעשים שאיננו מצריך תחזוקה גבוהה.

האם יש חסרונות לחלון בלגי בהשוואה לחלונות אחרים?

בנוסף ליתרונות של חלון בלגי, ישנם כמה חסרונות של חלון מסוג זה שכדאי להכיר. במקרה ובוחרים בחלון בלגי עם פרופיל ברזל, יש לקחת בחשבון כי חומר הגלם הזה איננו עמיד בפני חלודה ולכן הוא לא יתאים במקרה ומדובר על פתח החשוף למשקעים רבים. גם לחלון בלגי העשוי פרופיל אלומיניום יש כמה חסרונות, כיוון שהאלומיניום הינו חומר עדין העשוי להינזק במקרה והוא סופג מכה.

כדי לגבור על החסרונות הללו, כדאי להתאים את סוג החלון וחומרי הגלם המרכיבים אותו בליווי של אנשי מקצוע מומחים בתחום התקנת חלונות בלגיים. לרוב הם יוכלו להמליץ על סוג החלון המתאים להתקנה בפתחים מסוימים על פי התנאים הקיימים בשטח, ובמידת הצורך להתאים זכוכיות ייעודיות שישלימו את האיכות והעיצוב של החלון הבלגי.

אז כמה עולה חלון בלגי?

כיוון שקיימים סוגים רבים ומגוונים של פתחים ייעודיים להתקנת חלונות, כך גם מחירי התקנת חלונות בלגיים אינם אחידים בעלותם. ניתן לומר כי העלות הממוצעת של התקנת חלון בלגי נעה בין 1500 ועד 2500 ₪, זאת בהנחה ומדובר על פתחים שאינם מתחת לגודל של מטר אחד. במקרים של התקנת חלונות בלגיים לפתחים קטנים יותר העלות תעלה בהתאם, כיוון שנדרשת התאמה מיוחדת של פרופיל החלון לפתח הקיים.

מה משפיע על מחיר החלון הבלגי?

כאמור, טווח המחירים של חלון בלגי הוא רחב, זאת כתוצאה משלל פרמטרים המשפיעים על מחירו הסופי של החלון. ניתן לומר כי הפרמטרים העיקריים הנוגעים לעלות הינם גודל החלונות, מספר החלונות, סוג הפרופיל הנבחר לחלון וכן סגנון העיצוב המועדף.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat