כמה עולה תריס חשמלי?

תוכן עניינים

כמה עולה תריס חשמליתודו שגם אתם הייתם שואלים כבר בהתחלה את השאלה כמה עולה תריס חשמלי? שאלה לגיטימית, במיוחד נוכח העובדה שאנשים התרגלו לחשוב שדברים חכמים המשדרגים את הבית אמורים לעלות יקר מאוד. בפועל, דבר זה הוא נחלת העבר. מהפכת 'הבית החכם' על כל רמותיה, הביאה לכך שמוצרים כמו התריס החשמלי הפכו למוצרי סטנדרט עבור רבים, המבינים את היתרונות הרבים של התריס החשמלי ואת העלות המשתלמת שלו.

כמו בעולמות נוספים בתחום הבניה, אף פעם לא תבואו ותגידו "אולי נחסוך ונשים בטון פחות איכותי". זאת משום שאתם מבינים שנדרש כאן החומר הטוב ביותר וגם בגלל שאתם אינכם מכירים היטב את התחום. כך גם בעולמות התריסים החשמליים. רובינו לא נדע לענות על השאלה כמה עולה תריס חשמלי ונוכל ליפול בכל מיני נקודות. לכן, הדבר החשוב ביותר הוא להתקשר עם יצרן ומתקין אלומיניום ותריסים חשמליים, אמין ומקצועי, שהסטנדרט הגבוה הוא נר לרגליו ולא עשיית הכסף הגדול.

כמה עולה תריס חשמלי איכותי

תריס חשמלי יכול להיות הדבר הנפלא ביותר בבית שלכם, זה שיספק לכם בידוד איכותי, פרטיות מרבית, תחושת בטחון מפני פריצות, חיסכון כספי ושמירה על איכות הסביבה. כל זאת, בתנאי שהוא מותקן בצורה מקצועית ואיכותית. אם הוא לא כזה, הרי שבין רגע, הוא הופך לצרה צרורה. בסופו של דבר, התריס החשמלי מופעל עם מנגנון חשמלי, שיכול להתקלקל. מדובר במשקל עצום של אלומיניום שצריך לעלות ולרדת ובאיזון מושלם. תקלה במנוע התריס וגרוע יותר שלבים שבורים- שווים לנזק כספי גדול. לכן כמה עולה תריס חשמלי היא לא השאלה אלא איך אנחנו מקפידים שהעלות תהיה חד פעמית.

מחיר התריס נקבע לרוב על פי מטר מרובע, המשקף את כמות האלומיניום שתהיה מושקעת בו. כמובן שלאיכות האלומיניום תהיה השפעה על עמידות התריס ותקינותו. ישנם גם כמה סוגים של תריסים: מוקצף, מושך ואור. המוקצף, נחשב לתריס הזול ביותר אך גם הפחות עמיד. המושך הוא תריס חשמלי רגיל, עבה וחזק ואילו תריסי האור מאפשרים באמצעות מרווחים מובנים בין השלבים להכניס אור גם כאשר התריס מוגף.

היה מנוע?

המנוע של התריס החשמלי הוא החשוב ביותר ועליו מוטלת מרבית המעמסה. אם הוא מתקלקל, התריס מושבת ובנוסף תהיה עלות גבוהה לתיקון. לכן על איכות המנוע לא מתפשרים ולא חוסכים בכסף. ישנם כמה מנועים הנחשבים למילה אחרונה בתחום אבל גם מנועים אחרים, יכולים להיות טובים כל עוד הם מוכרים ונחשבים אמינים. דרשו גם אחריות הן על התריס עצמו והן על המנוע מאת המתקין ובדקו את תווי התקן של המנוע המוצע לכם. מנועים טובים ומוכרים יביאו את התריס שלכם לעבודה חלקה ומהירה, לאורך שנים רבות.

העלות הסופית

תריס חשמלי יעלה החל מ-800 ₪ למ"ר לדגם סטנדרטי. כמובן שיש תוספות ועלויות נוספות, הבאות לידי ביטוי  למשל בשינוי מיקום הארגז של התריס אליו השלבים מתקפלים בעת הפתיחה, למיקום ההתקנה, לשאלה האם נדרשת עבודת חשמלאי, האם נדרשים עבודות בינוי או הריסת קירות ועוד ועוד. כדאי גם לבדוק ולהשוות מספר הצעות ולבחון מה כלול בכל הצעה והצעה והאם זה תואם את כל צרכיכם.

ככלל, מומלץ ללכת ולנסות בפועל תריסים, שהותקנו למשל בבתי חברים. להתרשם מצורות התריס השונות, מקלות הפתיחה, מהעיצוב, המנגנונים ודרכי הפעלתם ובמידת היותם קלים ונוחים עבורכם. רק כך, תוכלו להבטיח כי תקבלו תריס חשמלי איכותי.

'המרכז לחלונות אלומיניום' הינה חברת ייצור והתקנת חלונות אלומיניום ותריסים חשמליים. עבורנו, מובילות,  מקצועיות ואמינות הם הבסיס ונשמח לעמוד לשרותך

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat