תוכן עניינים

מחירון חלונות אלומיניום

מחירון חלונות אלומיניוםמחירון חלונות אלומיניום

הגיע הזמן לחדש את הבית שלכם בחלונות אשר יבטיחו לכם לראות את הנוף בצורה הרבה יותר בהירה. בתים רבים בישראל הם בתים ישנים אשר נדרשים לעבור תחזוקה שוטפת. אחת הדרכים הנכונות והיעילות לחידוש המבנה מבחינה אסתטית היא על ידי התקנה של חלונות אלומיניום. מבעד לאסתטיקה תוכלו גם להנות מעוד יתרונות שחלונות האלומיניום מקנים לכם, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על חלונות אלומיניום. 

 

מחירון חלונות אלומיניום – ההבדל בין חלונות האלומיניום השונים

אמנם חלונות אלומיניום נחשבים לנמכרים ביותר ועמידים ביותר בתחום, אך יש לכם מספר סוגים שונים של חלונות אלומיניום אשר השוני ביניהם בא לידי ביטוי בסוג הפתיחה לרוב. לדוגמא, ישנם חלונות עם פתיחה פנימית אשר מתאימים לחללים גדולים יותר, ישנם חלונות עם פתיחה חיצונית אשר לרוב יהיו בעלי מימדים קטנים יחסית, חלונות הזזה וחלונות אשר נפתחים בשיפוע אשר נפוצים בבתי שימוש, מרפסות, חדרי כביסה, מחסנים וכו'. מבעד להבדל בסוג הפתיחה ישנו הבדל גם בעובי הפרופיל אופן ההתקנה וכמובן עיצוב. 

מחירון חלונות אלומיניום – למה לבחור דווקא בחלונות אלומיניום?

כפי שציינו חלונות אלומיניום הם הנפוצים והנמכרים ביותר וכנראה שיש לכך סיבה. חלונות אלומיניום מאפשרים לנו לשחק עם הקו העיצובי של הבית בעזרת הסגנון המגוון שלהם. כיום אלומיניום מחליף כל חומר סטנדרטי שהכרתם עד היום, הוא מגיע בצורות שונות, צבעים שונים וגם בהתאמה אישית. עוד יתרון של סוג החלון הזה הוא המחיר, אלומיניום הוא חומר קל אשר מאפשרת לנו גם להנות מעמידות מלאה של המוצר וגם ממחירים הוגנים. 

כיום יש לכם אופציה גם לחלונות אלומיניום בכל מיקום בכלל הבית ואף לדלתות עשויות אלומיניום. מוטב להדגיש שאין הם רק כקישוט, חלונות אלומיניום הם המוצר העמיד והבטוח ביותר בשוק החלונות. ניתן למצוא גם סוגי חלונות אלומיניום אשר משולבים בתוכם חומרים אחרים, יש רק לוודא שחומרים אלה לא גורעים מאיכות המוצר (מחלידים וכו').

עוד יתרון של חלונות אלומיניום הוא בעניין הבידוד, בידוד רעש ובידוד טמפרטורה. חלונות אלומיניום עשויים חומר מבודד אשר תורם להפחתת הרעשים אשר מגיעים מחוץ לבית וכמו כן שומרים על טמפרטורה נוחה בבית ולא נותנים לתנאי מזג האוויר להשפיע גם על פנים המבנה.

מחירון חלונות אלומיניום – כמה זה עולה לי?

המחיר אותו תקבלו כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר לחלונות אלומיניום יכול להשתנות מהקצה אל הקצה, חשוב להבין את זה. המחיר נקבע על פי תחילה בחירה מאחד הסוגים של החלונות שציינו זה עתה, לאחר מכן כאשר אתם כבר בחרתם חברה מולה תרצו לעבוד יגיע אחד מאנשי המקצוע וייבחן את המקום ואל מול מה הוא נדרש לעמוד בעת ההתקנה. גם על פי מורכבות העבודה המחיר נקבע, לאחר שהגיע איש המקצוע לסיכום אתכם לגבי ההתקנה וסוג החלון רק אז יוכל להעניק לכם הצעת מחיר שהיא בדרך כלל תהיה לפי מ"ר והמחיר עבור העבודה יהיה בנפרד. שימו לב שחלק מבעלי המקצוע מכניסים את התשלום עבור העבודה כבר בתוך התמחור של מ"ר. 

מחירון חלונות אלומיניום – שומרים על כדור הארץ

יתרון אחרון של חלונות אלומיניום שצריך להיות חשוב לכולנו הוא עניין החיסכון באנרגיה ושמירה על כדור הארץ. החומר ממנו עשויים החלונות מאפשר חיסכון באנרגיה, ובזכות הבידוד התרמי אנו גם חוסכים בחשמל וגם באנרגיה מיותרת. חומרים רבים בתעשיות שונות נעשים וכתוצאה מכך נפלטים חומרים רעילים ומזהמים, במקרה של חלונות אלומיניום אתם יכולים להיות בטוחים שאתם שומרים על כדור הארץ.

אולי יעניין אתכם גם...