מחירי חלונות ועלויות התקנה או החלפה

תוכן עניינים

מחירי חלונותמחירי חלונות

חלונות מהווים חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון והעיצוב של הבית. החלונות שלנו קובעים כמה אור נכנס לתוך הבית, הם קובעים כמה אוויר ייכנס, איזו אווירה תהיה בתוך הבית, איך הבית שלנו ייראה. אם אם גם אתם מתכננים שיפוץ ממש בקרוב ולאחר שנים של מגורים באותו בית ישן, סביר להניח שיגיע הרגע גו תצטרכו להחליף כמה חלונות בביתכם, או את כולם. כי עם הזמן, העמידות שלהם עשויה להתפוגג והם נשברים בקלות, כך שמגיע הצורך להחליף אותם. הערכת מחירי חלונות תלויה במספר שיקולים, כולל גודל החלון, סוג הזכוכית, הצבע, צורך בהתקנת רשת, ועיצוב החלונות. המחירים ישתנו גם בהתאם לאזור בו אתם גרים. בעבר היה ניתן לבחור חלונות מתוך מבחר מאוד מצומצם. אבל ברגע שתהליכי טכנולוגיים השתנו היום יש מגוון רחב של חלונות שאפשר לשלב כחלק מעיצוב או בניה. מאמר זה מציג אומדנים שונים של עלויות התקנת חלונות.

עלויות ממוצעות של התקנת חלונות

חישוב מחירי חלונות חדשים יכול להיות מורכב, שכן קיימים גורמים רבים שתורמים למחיר הסופי. העלות להחלפת חלונות תשתנה בהתאם לכמות החלונות הדרושה, הסגנון והאיכות, אבל למרות המותגים והאפשרויות הרבות הקיימות, קל למצוא חלונות חלופיים במחיר סביר אם אתם יודעים מה אתם מחפשים.

אם מסגרות החלונות נרקבו, זה הזמן להתקין חלונות חדשים

לפני הערכת מחירי חלונות, חשוב לבדוק את מסגרות החלונות הקיימות לאיתור נזקים או ריקבון מחרקים ולחות. אם מסגרת החלון רכה למגע, נסדקת או מציגה סימני שחיקה אחרים, יהיה צורך להחליף אותה. אם המסגרת עדיין מוצקה, אתם יכולים לבחור פשוט להתקין זכוכית חדשה, שתחסוך לכם כסף.

מסגרות אופייניות כוללות מסגרות עץ וויניל. מסגרות ויניל זולות בהשוואה לעץ. לוויניל יש גם תוחלת חיים ארוכה יותר והמסגרות קלות לניקוי, לכן הן משווקות עם יתרון התחזוקה הנמוכה. מסגרות עץ נוטות להיות יקרות וכרוכות בתחזוקה גבוהה.

 הן צריכות להיות צבועות, וללא תחזוקה הן מתקלפות ונרקבות בגלל נזקי מים. אם אתם צריכים להחליף את מסגרות העץ, המחיר הסופי שלכם להתקנה ולחומר יוכפל.

האם אתם מעוניינים להחליף את החלונות?

לפני שאתם בונים אומדן מחירי חלונות להחלפה או להתקנה, חשוב שיהיה לכם מושג כללי לגבי המקום בו אתם מתכננים לבצע את הרכישה. מומלץ לפנות למומחה ייצור והתקנת חלונות, שייתן הצעת מחיר הוגנת לחומרים, אבל עלויות ההתקנה עשויות להיות גבוהות.להתקנה מלאה של חלונות, חשוב למצוא קבלן מוסמך ויצרן חלונות מומחה בתחום. לחלון ויניל בגודל סטנדרטי, עם בידוד כפול, המחיר עשוי לעלות בין 2,400 ל-2,800 ₪, כולל התקנה. חלונות עץ יקרים יותר. מחירי חלונות עץ להחלפה יכולים לנוע בין 3,200 ל-4,000 ₪ להתקנה.

תוספות למחירי חלונות

אם יש צורך להסיר את כל החלון והמסגרת, המחיר יכלול תוספת של לפחות 200 עד 400 ₪ להתקנה. אומדן מחירי חלונות במקרה זה נקרא "בנייה חדשה" או "חלונות חלופיים ו"מסגרת מלאה", ודורש עבודה רבה יותר בעלות נוספת. למרות שהעלות הכוללת להחלפת חלונות יכולה להיות תלולה מאוד, יש להתייחס לפרויקט כאל השקעה. חלונות הם בעלי ערך רב והעיצוב שלהם משמעותי לעיצוב הפנים של הבית, כך שניתן לצפות באופן סביר שגם ערך הבית שלכם יגדל בהתאם.

הדבר הכי חשוב שאתם בוחרים חלונות חדשים וזה מעבר לסגנון ולחומרי הגלם שמתאימים לכם ולהשוואת המחירים הוא פשוט לבחור בעל מקצוע אמין, מקצועי, כזה שאפשר לסמוך עליו כי באמת שמדובר באחת הבחירות הכי חשובות שאתם צריכים לעשות. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat