תוכן עניינים

מחיר חלון אלומיניום

מחיר חלון אלומיניוםמשהו מרגיש לכם חסר בבית ואתם לא יודעים מה? חשוב מדי כמה שנים ליצור חידושים בבית כדי לרענן את עצמנו מעט. כיום הרבה יותר קשה לחסוך כסף לדירה חדשה ולכן הבחירה בחידוש הדירה הפכה לפופולרית ביותר. חידוש אינו חייב להיות קיצוני, תוכלו לראות איך הדברים הקטנים בבית משפיעים על עיצוב הבית וגם על איכות השהות במקום. 

 

מחיר חלון אלומיניום – קו עיצובי לבית

היתרון של חלונות אלומיניום בא לידי ביטוי גם בשילוב שלו לעיצוב הבית. בעוד החלונות עץ הישנים ודגמים שונים מקבלים בלאי במהרה ואין אתם יכולים להנות מהתוצר לאורך זמן, חלונות אלומיניום נחשבים לחלונות בעלי בלאי נמוך, כך שהעיצוב שאתם רואים ביותר העבודה, זה העיצוב אשר יישאר אצלכם לאורך שנים. כמו כן, התחזוקה של חלונות אלומיניום אינה מצריכה מאיתנו מאמץ רב, אלא תחזוקה סטנדרטית כמו כל גורם אחר בבית. 

בנוגע לעיצוב, העיצוב יכול להיות באמצעות אדריכל, מעצב חיצוני, טעם אישי, ובחירה מתוך האפשרויות אשר מעניקה לכם החברה. במקרים שונים תוכלו לבחור בהתאמה אישית של חלונות אלומיניום. עוד חלק עיצובי הוא בחירת סוג החלון אותו אתם רוצים, ישנם מספר סוגים של חלונות אלומיניום, חלונות הזזה, חלונות הרמה ועוד… שימו לב, כאשר אתם רוצים גם רשת שתחסום כניסה של חרקים ומזיקים שונים עליכם לציין זאת בעת התקנת המסגרת והמסילה.

 

מחיר חלון אלומיניום – בידוד מוחלט

המחיר אותו אתם משלמים על חלון אלומיניום אינו בשל עיצוב החלון בלבד, ישנם עוד יתרונות שאתם כנראה אינם מודעים להם בהתקנת חלון אלומיניום. חלונות אלומיניום נחשבים לחלונות בעלי רמת הבידוד הגבוהה ביותר, חלונות אלו מבטיחים לכם בידוד מוחלט בין מה שקורה בתוך הבית ובין מה שקורה בחוץ. הכוונה בבידוד באה לידי ביטוי בהבטחה של מניעת נזילות חיצוניות בימי הגשם, אטימות מפני תנאי מזג אוויר שונים, חום וקור, חיסכון באנרגיה אשר נובע מבידוד זה, מניעה של כניסת אבק ועוד… 

מחיר חלון אלומיניום – לפי מה מושפע המחיר?

מחיר חלון אלומיניום מושפע מכמה גורמים שונים שיש לקחת בחשבון כאשר אתם רוכשים התקנה זו. המחיר בראש ובראשונה הינו על חומר הגלם עצמו – אלומיניום. כאשר מדובר על עיצוב בהתאמה אישית וייצור מיוחד, הסבירות בה המחיר יעלה לגיטימי. מבעד לכך, המחיר משתנה בהתאם גם למורכבות ההתקנה, זאת אומרת שיש מקומות בהם המחיר יהיה גבוהה יותר בשל דרגת סיכון, צורך בהריסה ושיפוץ ועוד… 

 

מחיר חלון אלומיניום – בחירת חברה ותקציב

כמעט כל סוגי חלונות האלומיניום יהיו באותם טווח מחירים בקרב כל החברות הפועלות בשוק, ההבדל יהיה מאוד מזערי. עם זאת, מה שעלול לייקר את המחיר הכולל הוא הבחירה בחברה כזו או אחרת. ההבדלים אינם צריכים להיות גם במקרה כזה בעלי פער משמעותי, אך גם חיפוש אחר החברה הזולה ביותר לא יועיל לטיב העבודה שלכם. מכיוון שמחירי חלונות אלומיניום יחסית קרובים בין החברות השונות עליכם לבחור בקפידה את החברה אותה אתם תרצו לקחת לפרויקט שלכם. בסופו של דבר חומר הגלם הוא טוב, מה שנותר הוא לחפש אחר מקצועיות של חברה אשר תטיב עם חומר הגלם. התקנת חלונות אלומיניום מחייבים אותנו לבחור בחברה מקצועית, אם החברה המתקינה היא חלק מפרויקט הבנייה הכולל עליכם לוודא רישיונות של בית העסק על מנת שתוכלו לקבל היתר בניה עבור הפרויקט הכולל, וכמובן להנות מתשתית איכותית לחלונות בהם בחרתם.

 

מחיר חלון אלומיניום לעומת חלונות עץ

היתרון הגדול של חלונות אלומיניום הוא המחיר הזול של חומר הגלם המאפשר לכל בית להנות מחלונות אלומיניום. אם נשווה את חלונות אלה לחלונות עץ נוכל לראות כי קיים פער במחירים, חלונות אלומיניום יהיו יקרים יותר לטווח הקצר. מה הכוונה בטווח קצר אם מדובר על התקנה חד פעמית? הכוונה היא שאמנם חלונות עץ זולים יותר באופן חד פעמי, אך כאשר מדובר על תחזוקה ובלאי, חלונות עץ יגרמו לנו להוציא הרבה יותר כספים.

לסיכום, המחירים של חלונות אלומיניום יהיו ברובם די זהים בין החברות השונות ולכן זה טריקי. עליכם לבחור בקפידה את החברה מולה אתם עומדים, להגיע לייעוץ, לראות עבודות קודמות ולחפש אחר חוות דעת ככל שניתן. כמו כן, חפשו אחר סוגי החלונות השונים מסוג אלומיניום ובדקו איך הם משתלבים מבחינה עיצובית, נוחות וכמובן מחיר.

אולי יעניין אתכם גם...