מחיר חלונות בלגיים

תוכן עניינים

מחיר חלונות בלגייםמחיר חלונות בלגיים

רוצים להזמין לבית חלונות בלגיים? אתם לחלוטין לא לבד וזאת בשורה מצוינת. בשנים האחרונות חלה עלייה חדה בביקוש לחלונות בלגיים כפריט עיצוב לבית ועם העלייה בהיקפי הייצור, חלה גם התמתנות במחיר והתגברות ברמת התחרות בתחום. יחד עם זאת, חשוב לשים את הדברים כבר עכשיו על השולחן: מחיר חלונות בלגיים יהיה תמיד גבוה יותר מאותם חלונות בפרופיל סטנדרטי. מן הסתם, המחיר של החלון הבלגי אותו אתם רוצים להזמין הוא מחיר מאוד ספציפי שלא ניתן לנקוב בו כרגע מבלי לדעת את הפרטים המדויקים לגביו. פערי המחירים יכולים להיות דרמטיים בהתאם לגודל החלון, סוג הפרופיל הבלגי הספציפי, רמת הגימור וסוג הזגוגית ושום טווח שניתן לכם פה בשורות אלה, לא יוכל לשמש אתכם לצורך קבלת החלטה.

 

ובכל זאת, כמה זה עולה?

אחרי שהבהרנו כי המחיר הספציפי שאותו יהיה עליכם לשלם, ייקבע רק במסגרת סגירת העסקה, אפשר בהחלט לציין מחר חלונות בלגיים לפי מ"ר. אז אם אתם מתכוונים להזמין חלון ששטחו הוא 2.5 מ"ר ומעלה, העלות למ"ר תנוע בין 1,500 ועד 2,500 שקלים. במידה והחלון הדרוש לכם הוא בעל שטח קטן יותר, המחיר למ"ר יעמוד על 1,800 ועד 4,000 שקלים.

 

מה משפיע על המחיר?

חלונות בלגיים מיוצרים היום מפרופילים של שני יצרני האלומיניום הגדולים בישראל: קליל ואקסטל. פרופיל 4300 של קליל והמקביל שלו באקסטל, מתאים בעיקר לחלונות קיפ, דריי קיפ וציר. פרופיל זה נחשב לפרופיל היותר יקר ומחירו יכול לנוע בין 1,800 ועד 2,700 שקלים למ"ר חלון. פרופיל 1700 של קליל ומקבילו באקסטל הוא פרופיל דק יותר המתאים לחלונות קטנים יותר. פרופיל 7300 של קליל ומקבילו באקסטל הוא פרופיל מאסיבי שמתאים לוויטרינות, דלתות הזזה וחלונות הזזה במפתחים גדולים, למשל של מרפסת מקיר לקיר.

המחיר משתנה כמובן לא רק על פי סוג הפרופיל הספציפי, אלא גם על פי פרמטרים נוספים כמו שטח החלון, מספר החלונות שאתם מזמינים וסוג הזגוגית שאתם מזמינים. מן הסתם, בהזמנת מספר רב של חלונות, תוכלו ליהנות מהנחה על רכישה בהקפה. מבחינת סוג הזגוגית, מחיר חלונות בלגיים יכול להשתנות מאוד בהתאם לפרמטר זה. זגוגית טריפלקס נחשבת לפופולארית ביותר, אך באפשרותכם להזמין גם חלון בידודית, זכוכית מחוסמת, זכוכית מראה או זכוכית כהה, מה שעשוי להשפיע על המחיר הכולל של החלון. זאת הסיבה שאמרנו מלכתחילה, כי בכדי לדעת בדיוק כמה יצא מכיסכם, יהיה עליכם לקבל הצעות קונקרטיות ולא להסתמך על מידע כללי כמו זה שאנו יכולים להעמיד לרשותכם בשורות אלה. יחד עם זאת, כעת אתם לפחות יודעים לעשות את החישוב הגס כדי להבין מול מה אתם עומדים.

 

איך לבקש הצעות מחיר?

לפני שאתם מבקשים הצעות מחיר חלונות בלגיים, כדאי לגבש עד הסוף את כל המידע הנדרש אודות החלונות שאתם רוצים להזמין. את בקשת הצעת המחיר אתם רוצים להגיש עם מפרט טכני מלא של מספר החלונות, השטח של כל חלון, שיטת הפתיחה שלו (הזזה, קיפ, דריי קיפ, ציר), סוג הזגוגית, סוג הפרופיל, גוון, מרקם וכן הלאה. בצורה זו, תוכלו להבטיח שההצעות שאתם מקבלים ממספר גורמים שונים הן ברות השוואה זו לזו ושכל הצעה היא סגורה וסופית. נושא זה הוא חשוב וקריטי על מנת להימנע מהצעות מחיר שמנסות לפתות אתכם ולאחר מכן מתנפחות סביב כל מיני תוספות קטנות שלא היו ידועות קודם לכן. גבשו מפרט טכני ולאחר מכן הגישו בקשות להצעת מחיר חלונות בלגיים ממספר ספקים אפשריים.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat