מחיר לחלונות אלומיניום

תוכן עניינים

מחיר לחלונות אלומיניוםמחיר לחלונות אלומיניום

בשנים האחרונות חלונות הפכו לאחד האלמנטים המרכזיים בעיצוב הבית. אנשים רבים בוחרים את החלונות כך שיהיו חלק מעיצוב הבית. חלונות אלומיניום הפכו לבחירה הנפוצה ביותר אצל אנשים רבים ויש לכך סיבות שונות. על כך במאמר הבא. 

 

מחיר לחלונות אלומיניום- מה הסיבות לבחירה בחלונות אלומיניום?

הזכרנו קודם שחלונות אלומיניום הפכו לבחירה הנפוצה ביותר אצל אנשים רבים. מה הסיבות לכך?

  • עמידות-

    אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם החזקים והעמידים שיש. לעומת עץ או פלסטיק, אלומיניום נחשב לעמיד מאוד ובעל בלאי איטי. חלון מוצב בקירות החיצוניים של הבית וכתוצאה מכך חשוף לנזקים רבים, כמו מכות שונות, או נזקי מזג האוויר ביניהם שמש חזקה, גשם או רוחות. לכן, יש חשיבות רבה לחומר הגלם ממנו עשוי החלון. אם אתם מעוניינים בחלון איכותי שיחזיק לאורך שנים רבות, אלומיניום הוא חומר הגלם הטוב ביותר לשם כך. 

  • עיצוב-

    אלומיניום הוא חומר קל וגמיש. מסיבה זו, האלומיניום מהווה חומר שמאפשר בחירות עיצוב שונות. ניתן ליצור מהאלומיניום צורות שונות. בנוסף, בשונה מחומרי גלם אחרים, האלומיניום מאפשר מגוון רחב מאוד של צבעים. על ידי כך, תוכלו להתאים את צבע החלונות לעיצוב הבית שלכם באופן הטוב ביותר, ולהפוך את החלון לאחד האלמנטים העיצוביים בביתכם. 

  • תחזוקה-

    האלומיניום הוא חומר גלם שאינו מצריך תחזוקה מיוחדת. האלומיניום אינו מחליד והוא עמיד במיוחד. לכן, מלבד ניקיון האבק או הלכלוך המצטברים על הוויטרינה שלכם, לא תאלצו בתחזוקה מיוחדת. לעומת עץ לדוגמא, שמצריך תחזוקה שוטפת של צבע, האלומיניום שומר על הצבע ללא צורך בתחזוקה שוטפת. 

 

מה המחיר לחלונות אלומיניום?

קשה לענות באופן חד משמעי מה המחיר לחלונות אלומיניום, כיוון שישנם אלמנטים שונים המשפיעים על המחיר הסופי-

גודל

גודל החלון. ככל שגודל הפתח גדול יותר, כך נצטרך חלון גדול יותר כלומר כמות גדולה יותר של זכוכית. המחיר מחושב על פי מ"ר, לכן, ככל שהפתח גדול יותר ונצטרך חלון גדול יותר כך המחיר יהיה יקר יותר. 

סוג פרופיל

אלמנט נוסף המשפיע על מחירם של חלונות אלומיניום הוא סוג הפרופיל. ההבדלים יבואו לידי ביטוי בעובי, משקל, בלאי וכמובן במחיר. חומר האלומיניום הוא זול בהשוואה לעץ או לברזל. לכן פרופיל אלומיניום הוא הפרופיל הנפוץ ביותר כיום. בנוסף, האלומיניום הוא חומר גמיש וקל. על ידי כך ניתן לבחור עבור החלונות בצבעים שונים, ולעתים גם בעיצובים בהתאמה אישית. צבע האלומיניום הסטנדרטי נחשב לצבע הנפוץ ביותר. 

סוג הזכוכית 

לסוג הזכוכית יש השפעה רבה על המחיר, אך מלבד זאת על איכות החלון. ישנם חלונות גדולים, ומעוצבים, חלונות המגיעים עד הרצפה או עד התקרה. חלונות החשופים למגע ידם של ילדים. לכן, יש לבחור בזכוכית עמידה המתאימה לסוג החלון אותו בחרתם. במידה ובחרתם בוויטרינה, יש לבחור בעובי המתאים. במידה ובחרתם בחלון גבוה שמיועד לאוורור האמבטיה לדוגמא, אפשר לבחור בזכוכית דקה יותר. בחירת הזכוכית היא אחד החלקים הקריטיים והחשובים ביותר בקניית חלון. לכן, אל תקלו ראש בבחירת הזכוכית. מוטב להשקיע עוד קצת כסף ולבחור בזכוכית עבה, חזקה ועמידה שלא תהווה סכנה כלשהי לבני הבית. המחיר הסופי ייקבע על פי עובי הזכוכית אותו תבחרו. כמו כן, יש לחשוב האם אתם מעוניינים בזכוכית המאפשרת בידוד תרמי ובידוד אקוסטי, ואם כן אז באיזו רמה, בהתאם למקום המגורים שלכם. לדוגמא, אם אתם גרים במרכז העיר ליד כבישים ראשיים, תוכלו לבחור בזכוכית עם בידוד אקוסטי מקסימלי. 

תוספות שונות

אחת התוספות הנפוצות ביותר שניתן  לראות אותה כמעט בכל בית היא תריס חשמלי. תוספות נוספות הן צלון או רשתות. כמובן שהמחיר יעלה בהתאם לתוספת אותה תבחרו. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat