מחיר תריס חשמלי

מחיר תריס חשמלימחיר תריס חשמלי נקבע על פי מספר פרמטרים שונים עליהם נדון כעת, יש לציין כי המחירים לא נקבעים רק על פי עלות חומר הגלם או סוג התריס החשמלי אותו אתם רוצים, המחיר נקבע בין היתר גם לפי האופי של החברה דרכה אתם מקבלים את השירות. השלב הראשון הוא הקריטי ביותר בכדי להבטיח שאתם מקבלים את התמורה המשתלמת ביותר עבור השירות שבחרתם.

 

מחיר תריס חשמלי – כיצד בוחרים חברה בדרך הנכונה?

בכדי להבטיח שאתם בוחרים את החברה הנכונה עליכם לעבור שלב שלב לפני בחירת החברה, הנה השלבים לבחירת החברה:

השלב הראשון הוא סקר שוק, עליכם לראות את כל החברות הרלוונטיות עבורכם לקבלת השירות. הרלוונטיות נובעת כמובן ממיקום החברה, כל חברה אשר מעניקה שירות באזור המגורים שלכם. לאחר מכן אחרי שיש לכם רשימה של כל החברות אשר מעניקות שירות באזור שלכם, עליכם לבדוק מהו התקציב שלכם והאם הוא מתאים לסוג הרצוי של התריסים החשמליים בהם אתם מעוניינים, מיד נדגיש בפניכם את כל סוגי התריסים. 

השלב הבא לאחר שהתאמתם את התקציב שלכם הוא עוד שלב של סינון, שלב זה בא לידי ביטוי בבחינה מהצד שלכם. כל חברה מקצועית תהיה בעלת אתר אינטרנט אשר שם תוכלו לראות את כל העבודות הקודמות של אותה חברה, כך תוכלו לראות אם זהו הכיוון המתאים לכם. מלבד לכך, עליכם יהיה לבחון את הניסיון של החברה בשוק, האם היא מחזיקה ברישיון מתאים, האם היא חברה שמתקינה תריסים חשמליים "על הדרך", או שמדובר על חברה אשר מתמחה בייצור חלונות וכל הנוגע לכך.

השלב האחרון והקריטי ביותר הוא יצירת קשר עם החברות אשר הגיעו לשלב הסופי. יצירת הקשר צריכה להיות מפגש פרונטלי בה תוכלו לבחון את החברה לכל גורמיה, כמו כן תוכלו לראות את הכימיה שיש ביניכם ובין החברה. במפגש זה עליכם לציין במדויק מה המטרה שלכם מהתהליך הזה ולוודא כיצד החברה גובה את התשלום. גביית התשלום מתחלקת לשני סוגים, חברות אשר כוללות במחיר לפי מ"ר את מחיר העבודה, חומרי הגלם ולמעשה את כל התשלום עצמו, וחברות אשר גובות מחיר לפי מ"ר ובנוסף תשלמו עבור השירות וכל הפרטים הנלווים.

 

מחיר תריס חשמלי – בחרו חכם את סוג התריס החשמלי

ישנם שלושה סוגים עיקריים של תריסים חשמליים, לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות שלו. כל הסוגים עשויים אלומיניום, שני הסוגים העיקריים הם תריס שלב משוך אור ותריס שלב משוך. ההבדל העיקרי בין שני הסוגים הוא המרווח בין השלבים ורמת הבטיחות של כל אחד מסוגי התריסים. תריס שלב משוך אור נחשב ליקר יותר והוא נחשב לבטיחותי ביותר מפני פריצות. כמו כן, תריס שלב משוך אור מוכר גם כסורג על פי חלק מחברות הביטוח. 

הסוג האחרון הוא תריס שלב מוקצף, מדובר על תריס אשר גם הוא עשוי מאלומיניום ובתוכו פוליאוריטן מוקצף. מדובר על סוג התריסים החשמליים הזול ביותר. מדובר על סוג תריס אשר נחשב לשביר יותר ויותר קל לפריצה, לכן תריס זה אינו מומלץ לבתים פרטיים, הוא מתאים יותר לבניינים ועבור חדרי הבית ולא למקומות פתוחים כמו מרפסת אשר הפריצה אליהם הרבה יותר מאופיינת. 

מחיר תריס חשמלי – לסיכום

מחיר תריס חשמלי בסופו של דבר ייקבע על ידי החברה מולה אתם תעבדו. ישנם מספר גורמים אשר גם הם עלולים להשפיע על מחיר כמו מורכבות העבודה, חלונות אשר אינם מתאימים לתריסים חשמליים (נפוץ בעיקר בבתים ישנים). תריסים חשמליים עובדים על פי מנגנון חשמלי אשר ולכן יש לבחור בקפידה את החברה מולה אתם עובדים ואת טיב חומרי הגלם בהם החברה משתמשת. הפעלת תריס חשמלי יהיה בדרך כלל בעזרת מתג או שלט, חשוב לדעת מהם אמצעי הגיבוי במקרה של תקלה במנגנון ולמה מתחייבת החברה ברגע של תקלות (אחריות).

חשוב לציין, כיום יש עוד סוגים של תריסים חשמליים מלבד לתריסי אלומיניום, אך תריסי אלומיניום לא רק נחשבים לבטוחים יותר אלא גם לאסתטיים יותר ומתאימים מבחינה עיצובית לבתים רבים. במקרה בו אין לכם חלונות אשר מתאימים לתריסים חשמליים מאיזו בחינה שהיא, רוב החברות אשר מציעות שירותים של התקנת תריסים חשמליים גם מציעות התקנת חלונות מתאימים. 

 

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

תוכן עניינים