מנגנון תריס גלילה ידני מחיר

תוכן עניינים

מנגנון תריס גלילה ידני מחיר

תריסי גלילה ידניים יכולים להוות פתרון חסכוני עבור חלונות, ויטרינות ואף דלתות. בעבר היו רבים מתריסי הגלילה עשויים מחומרים פשוטים, כך שטריקת התריס הייתה פוגעת בכל פעם בחומר הגלם, ולכן היינו צריכים להחליף את המנגנון פעם אחר פעם. כיום השתנו היוצרות, גם כמעט ולא נראה שימוש בתריס גלילה פלסטיק וגם מנגנון תריסי הגלילה הידניים עמידים מאי פעם.

 

מנגנון תריס גלילה ידני מחיר – למה לא תריס חשמלי?

ההבדל בין תריסים חשמליים ובין ידניים יבוא בעיקר לידי ביטוי בשני פרמטרים, האחד נוחות השני מחיר. בעוד שתריסים חשמליים ניתן לפתוח ולסגור באמצעות לחיצת כפתור, עבור תריסים ידניים נצטרך לעשות זאת באופן ידני. כמו כן, פער המחירים בשני המקרים הוא משמעותי ויכול לעמוד על כמה אלפי שקלים. תריסים חשמליים לא מתאימים לכל אחד וגם לא לכל אחד יש צורך בהם, אם אין לכם בעיה לפתוח את התריס באופן ידני, אם אתם לא פותחים או סוגרים את התריס באופן תדיר אז חבל לבזבז כסף על תריס חשמלי שלא תשתמשו בו כמעט.

 

מנגנון תריס גלילה ידני מחיר – דעו לבחור נכון את בעל המקצוע

לצערנו בתחום זה יש הרבה רמאויות, ואנו לא רוצים שאתם תפלו לאחת התרמיות של בעלי המקצוע שמכפישים את שמם של אנשי מקצוע אמינים. כדי לבחור בעל מקצוע בצורה חכמה עליכם תחילה לוודא שאותו אדם עובד עם רישיון והינו מוסמך לעבודה זו. כמו כן, אנו ממליצים לבחור דווקא בחברות, גדולות או קטנות, חברות שיש להן בסיס כלשהו ויש לכם דרך לשאוב מידע אודות המקום. אם קיים בעל מקצוע שעובד באופן פרטי ויש עליו מספיק חוות דעת וניסיון תוכלו גם להיעזר בשירותיו. כמו כן, שימו לב מהו המגוון שאותו בעל מקצוע מציע לכם, האם יש לו פריטים מרובים או שהוא עובד על נישה מסוימת בלבד. ככל שיש מגוון רחב יותר של אפשרויות יהיה לכם יותר קל להתאים את המוצר אל הבית שלכם, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת סוג תריס.

מנגנון תריס גלילה ידני מחיר – איך זה עובד?

תריסי גלילה ידניים עובדים עם רצועה עליה יש מנגנון עליון ומנגנון תחתון (בתריסים ישנים בעיקר). הבעיה העיקרית של תריסי גלילה ידניים היא כאשר התריס סוטה ואז נוצרת תקיעה שפוגעת בתפקוד של המנגנון. בדרך כלל זה קורה עקב שימוש לו נכון בתריס, טריקה או גלילה שלא כדרך הנכונה. במקרים כאלה לא נצטרף להחליף את התריס כולו אלא רק את המנגנון ברוב המקרים ולסדר את התריסים שסטו מהמסילה. יש דרך שונה לתקן כל סוג של תריס גלילה, התיקון גם תלוי בסוג התריס שבחרתם, בסוג הפתיחה שלו, משקל וכן הלאה… בדרך כלל תריסי גלילה מאלומיניום יעשו את העבודה הטובה ביותר.

 

מנגנון תריס גלילה ידני מחיר – תריסי גלילה מאלומיניום

על תריסי גלילה פלסטיק כבר דיברנו, כעת נדבר קצת על הבחירה הנכונה ביותר עבורכם – תריסי גלילה מאלומיניום. תריסי גלילה מאלומיניום יכולים לשמש אותנו גם לתריסי גלילה חשמליים וגם לידניים. היתרון של תריסי גלילה מאלומיניום בא לידי ביטוי בכל הנוגע לבלאי נמוך מאוד בשל חומר הגלם החזק. אלומיניום הינו חומר עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים וכמו כן קשה מאוד לשבור אותו (אתם צריכים להיות ממש מוכשרים כדי לפגום את המוצר). בנוסף, החומר לא מחליד וגם קרני השמש לא מורידים מהאיכות שלו. לכן, ההמלצה הרווחת היא לבחור בתריסים אשר יהיו עשויים אלומיניום.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat