משקוף עיוור מחיר: כמה עולה משקוף עיוור?

תוכן עניינים

משקוף עיוור מחירמשקוף עיוור מהווה תוספת נהדרת לכל בית, ולרוב החברות שמוכרות משקופים עיוורים יש דגמים בכל סגנון וצבע שתרצו. מאמר זה מדבר על משקוף עיוור מחיר בהתאמה לתקציבים שונים.

התקנת משקוף עיוור 

רוב המשקופים העיוורים מותקנים כמו עמיתיהם המסורתיים. הם פשוט מתברגים לחלק הפנימי של משקוף החלון או על הקישוט מחוץ למשקוף החלון. בהתאם לרוחב הפתח והמורכבות להתקנה, עליכם לצפות לשלם על משקוף עיוור מחיר בין 80 ל-200 ₪ לכל משקוף

המשקופים עצמם הם העלות האמיתית של העבודה. בממוצע העלות עולה או יורדת בכ-10% בכל מטר שתוסיפו או תגרעו לרוחב ולגובה. חשוב מכך, התקנה נכונה של משקוף עיוור לחלון תמנע אובדן חום בחורף ותשאיר את החדרים קרירים בקיץ

משקוף עיוור בהתאמה אישית

לפני שתתחילו למדוד, חשוב להבין שאין מוצר אחד שמכסה את כל המצבים, כך שכדאי להתחיל לחשוב באמת איך תשתמשו במשקופים השונים שלחם. קחו בחשבון את המראה, העיצוב והמעשיות, כמו גם את השיקול הכי חשוב של משקוף עיוור מחיר. לא כל המשקופים נוצרים שווים, אז אל תטעו במחיר

בדקו שהמרכיבים והחומרים מתאימים לתנאי מזג האוויר בישראל, אחרת אתם עשויים לשלם על כך בטווח הארוך.

מומלץ לשלם ליועץ שיסייע לתכנון את הפתרון הטוב ביותר לביתכם. חשוב שהמשקוף יהיה אטום היטב לגומחת החלון על מנת להפסיק את בריחת האוויר החם במהלך לכידת אוויר קר בין המשקוף העיוור לחלון. מדידה נכונה היא הכרחית להתקנה מוצלחת.

כמה עולה משקוף עיוור?

משקופים עיוורים הם אחד העיצובים הפופולריים ביותר כיום. הם חסכוניים, חזקים ומשרתים מגוון פונקציות. הם מגיעים במגוון אינסופי של צבעים וחומרים, עם אפשרויות עמידות בפני עובש ודהייה שמתאימים לכל חדר או היבט של ביתכם.

קיימים משקופים עיוורים שיכולים לחסום עד 97% מהקרינה, אבל מאפשרים לראות דרכם; יש דגמים אטומים למחצה לריכוך האור שנכנס לביתכם, תוך הקפדה על פרטיותכם; יש משקופים שיחממו אתכם בלילה; ודגמים של משקוף עיוור מחיר מצוין עם האפלה על מנת להחשיך חדר קולנוע ביתי או את חדר השינה באפלולית הנדרשת.

דגמים של משקופים עיוורים

ערכות משקופים עיוורים כפולים מאפשרות לווסת את בקרת האור או הפרטיות במהלך היום ואת ההאפלה בלילה. למוצרי המודעות לסביבה, ניתן למצוא משקוף עיוור מחיר מותאם לחומרים ממוחזרים. דגמים אלו נקיים מעופרת ופורמלדהיד, ויש להם טביעת רגל נמוכה בפחמן.

הקווים הקלאסיים של משקופים עיוורים פופולריים היום מאוד, ומסיבה טובה. הם קלים להתקנה, קלים יותר לשימוש ומיועדים להחזיק מעמד. הם זמינים בחומרים וצבעים בהתאמה אישית, מעץ אמיתי או מלאכותי, ומגיעים בשלל צבעים

ניתן להשתמש בהם בכל אזור בבית, מחדרי האמבטיה ועד חממות. משקוף עיוור מחיר לדגם בהתאמה אישית מציע את האיכויות התרמיות והאקוסטיות הטובות ביותר; לעתים קרובות הם קלים יותר במשקל בהשוואה לעץ מלאכותי.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat