סגירת חורף לפרגולה מחירים

תוכן עניינים

סגירת חורף לפרגולה מחיריםלרוב בעלי המרפסות שבינינו ואין זה משנה אם המרפסת היא בחצר הפרטית בבית צמוד הקרקע או מרפסת של דירה בבניין רב קומות, יש הצללה כלשהי על פני המרפסת. הצללה זו נועדה כדי שנוכל לשבת במרפסת בנחת בלי לסבול מחמתה של השמש. רפורמת הפרגולות, שנכנסה בחלקה לתוקף, הביאה אף להפחתת הרגולציה על בנית הפרגולות והוסיפה עוד רשימה ארוכה של ישראלים, שבנו אחת כזו במרפסת שלהם.

אלא שאם נחשוב על זה, מדוע אנו דואגים שנוכל לשבת במרפסת רק כאשר אנו סובלים מחום רב? למה אנו מבטלים ומוותרים מראש את הישיבה במרפסת למשך חצי שנה בקרוב-  בזמן החורף? הרי אם נבצע סגירת חורף לפרגולה מחירים טובים שיתנו לנו אפשרויות רבות. אפשרויות אלו כוללות למעשה שימוש במרפסת גם במזג אוויר קיצוני, כאשר אנו נוכל לשבת במרפסת ולהרגיש יבשים, מוגנים ובמקום חמים.

סגירת חורף לפרגולה מחירים שמחזירים את עצמם

אמת, סגירת פרגולה לחורף יכולה להגיע לסכומים גבוהים לעיתים אבל השקעה זו מחזירה את עמה בתוך זמן קצר, ולו רק מעצם ההנאה לפיה יש לכם חדר נוסף בו אתם יכולים להשתמש תמידית, לכל צורך שתחפצו. תרצו לעשות שם חדר לאורחים- אפשרי. חדר לילדים- ברוכים הבאים וכן גם משרד קטן, חדר משחקים או פינת משפחה ידידותית. בתוך החדר יהיה חם ונעים ולמעשה תשלטו בחום או בקור באמצעות מערכת המיזוג, החימום ואוורור הבית בקלות. אם תקפידו על בניה נכונה, לוחות הזכוכית שישמשו גם כקירות הסגירה, יבודדו את הטמפרטורות מבחוץ, יאפשרו לכם מרחב יבש ואף יסננו ויבודדו אקוסטית את הרעשים מבחוץ.

ואם אני רוצה לחזור למרפסת רגילה?

אם חשקה נפשכם באיזשהו יום לשבת במרפסת הפתוחה וליהנות מהבריזה, הדבר מתאפשר בקלות. מרבית בעלי המקצוע ההגונים, ימליצו לכם כי קירות הזכוכית ומסגרות האלומיניום לא יהיו קבועים אלא ניתנים להזזה. משמע, הם ינועו על מסילות, כך שניתן לפתוח חלק מן הפרגולה לרווחה בקלות ובכל זמן שנרצה. יש שיציעו לכם גם להשתמש לצורך פתיחה זו במנגנון חשמלי, שמבצע את כל קיפול הפרגולה, גג או דפנות, בקלות רבה. 

סגירת חורף לפרגולה מחירים ועלות

העלות של הפיכת מרפסת רגילה לחדר על ידי סגירת מרפסת, מחייבת למעשה פרגולה, עליה נבנית הקונסטרוקציה כולה. במידה וכבר קיימת פרגולת אלומיניום שכזו, והיא אכן מותאמת על מנת לשאת ולהחזיק את לוחות הזכוכית הכבדים, המחיר של הסגירה יהיה נמוך יותר. כמובן, שיש לקחת בחשבון גם את ההסדרה החוקית של הפרגולה שיכולה לעלות סכום מסוים וכן את צורת הסגירה של הפרגולה, עובי הפרופילים, העיצובים השונים בהם נבקש להשתמש, פרזולים שונים, רשתות, תריס מובנה או דווקא תריס חשמלי נגלל, צבעים של האלומיניום ועוד ועוד. אחרי שסימנו את כל הצרכים והרצונות שלנו והעלות של ביצועם, יש להכפיל אותם במספר המטרים המרובעים, המהווים למעשה את גודל המפתח ואת רוחב ואורך הפרגולה.

זה שווה לך

סגירת חורף לפרגולה מחירים שיכולים להיות גובהים אבל השקעה זו שווה, כי לצד הפונקציונליות של הבית שמתרחבת, עולה גם ערכו הכספי. שמאי יעריך אותו עבורכם, בתוספת שהיא גובהה בהרבה מאשר רמת ההשקעה שלכם. בית שכזה, הפך פתאום להיות בעל חדר נוסף וככל שמדובר בבית שהיה זקוק לזה, בהיותו קטן מידי, זה הופך משמעותי מאוד. יש שמאים המעריכים תוספת זו גם ב-12% ואף יותר, במקרה למשל שהמרפסת היא בקומה גבוהה מאוד ונשקף ממנה נוף עוצר נשימה, למשל של הים או הרים וגבעות מוריקים.

כל מרפסת

 ניתן לסגור כמעט כל מרפסת ואין זה משנה אם היא כבר מקורה עם פרגולה או לא. כאשר קיימת כבר פרגולה סגירת חורף לפרגולה מחירים יותר נוחים. אם אין עדיין פרגולה קיימת או שמדובר בבית ישן או מרפסת רעועה, כדאי לבקש חוות דעת של קונסטרוקטור או מהנדס, שיבחנו עד כמה התשתית הקיימת מסוגלת לשאת על עצמה, תוספת משקל נוספת הנובעת מסגירת המרפסת. 

בניה נכונה עם אלומיניום איכותי,קל משקל אך  חזק ועמיד ועם התקנה נכונה של לוחות הזכוכית, לא אמורה להוות בעיה אבל חס ושלום, איננו רוצים שמישהו יפגע, בייחוד בעקבות תשתית רעועה של הבניין עצמו ולכן תמיד טוב לבדוק.

רוצים לשמוע עוד על סגירת חורף לפרגולה, מחירים ועצות טובות לבניה נכונה? צרו קשר עם מומחי 'המרכז לעבודות אלומיניום' ונשמח לעזור.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat