סגירת מרפסת זכוכית מחיר

סגירת מרפסת זכוכית מחיר

חושבים על דרך מקורית לחדש את הבית? סגירת מרפסת זכוכית מקנה לנו שדרוג מהותי לבית, וכל זה תוך זמן קצר של עבודה. סגירת מרפסת זכוכית יכולה להתאים לכם בית, אך עליכם תחילה לקבל היתר בניה עבור סגירת חדר. בשביל להבטיח  שתקבלו את העבודה האיכותית ביותר תוך כדי מתן אישורים אשר יקנו לכם את הרשות לסגור את המרפסת, עליכם לבחור בחברה מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך התהליך.

 

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – איך זה עובד?

סגירת מרפסת זכוכית מאפשרת לנו להנות גם מעיצוב חסר תקדים אשר נראה יוקרתי, אך לאו דווקא יקר כפי שאתם חושבים. היתרון הוא שניתן להשתמש במרפסת הזכוכית כראות עינינו ואין אנו מוגבלים מאף בחינה. ניתן לסגור את המרפסת ללא הרגשה של חציצה בין פנים הבית והחוצה לו. כמו תריס פשוט, גם חלונות זכוכית מאפשרים אסיפה של כל זכוכית לצידה. לא מדובר על זכוכית פשוטה ושבירה, מדובר על סוגי זכוכיות שונים אשר עמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים, זכוכית בעלת מספר שכבות, עמידות בפני שינוי אקלים משמעותיים ורוחות. כמו כן, אינכם מוגבלים מפני פתיחה מוגבלת בדומה לדלתות הזזה סטנדרטיים. ההתקנה נעשית באופן אינדיבידואלי המשתנה בהתאם למורכבות העבודה, גודל המרפסת, סוג הפתח, שיטת העבודה וכן הלאה. 

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – ממה מושפע המחיר?

כמו בכל שיטת תמחור, גם כאן המחיר מושפע מכמה גורמים. תחילה עליכם לוודא את אופי הגבייה של החברה מולה אתם עובדים. האם המחיר הוא לפי מ"ר ובנוסף מחיר עבור חומרי גלם, זמן עבודה וכו', או שמא כוללים את מחירי זמן העבודה והתוספות הנלוות לכך כבר במחיר לפי מ"ר. לאחר מכן עליכם לדעת כי המחיר מושפע גם מסוג חומר הגלם בו בחרתם, סוג הסגירה שבחרתם, מורכבות העבודה, גודל המרפסת, החברה עצמה והניסיון שלה, והיתרים ואישורים. כדי להבטיח תהליך פשוט יותר עליכם ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר  תהיה לכם לעזר לאורך כל התהליך. סגירת מרפסת זכוכית אמנם מצריכה מאיתנו מאמץ בתחילת הדרך, אך המאמץ בהחלט משתלם כאשר  אתם רואים את התוצאה הסופית.

 

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – יתרונות

לסגירת מרפסת זכוכית יש מספר רחב של יתרונות, כמו לדוגמא שמרפסת זכוכית היא פתרון רב עונתי, כאשר חם מדי ניתן לסגור את המרפסת, כאשר יש מזג אוויר נעים ניתן לפתוח את המרפסת. כמו כן, המראה הפנורמי של מרפסות זכוכית מעניקות לנו הרגשה רחבה יותר של חלל הבית, וכמו כן אנו נהנים מנוף מרהיב ללא שום דבר שיכול לעמוד בדרכנו. בשל הקדמה הטכנולוגית והמוצרים אשר כלולים בתוך מרפסות זכוכית, סגירת המרפסת הינה עמידה, חדשה וישנן שיטות שונות כמו שיטת צל וילון המאפשרות לנו קלות רבה בתפעול המוצר. והיתרון הנוסף והמשמעותי שיש בסגירת מרפסת זכוכית הוא שיש אפשרות להתאמת העיצוב לפי הטעם האישי שלכם, אין מספר דגמים בודדים, אלא אתם יכולים לעצב את סגירת המרפסת בבית שלכם לפי טעם אישי.

סגירת מרפסת זכוכית מחיר

הסוג הפופולרי ביותר של סגירת מרפסת הוא פרופיל אלומיניום, הוא גם נחשב לאחד הסוגים היותר משתלמים כלכלית. מלבד לכך שסוג זה מספק לנו אטימות מוחלטת, בידוד ומגוון רחב של עיצובים, הוא גם קל מאוד להתקנה. סוג זה יעלה לכם בין 700 ש"ח ועד 1,600 ש"ח עבור מ"ר. הטווח רחב בגלל שיש מספר של פרופילי אלומיניום עבור סגירת מרפסת, יש את הפרופיל הבלגי אשר מעניק לנו מסגרת עדינה ודקה ולו מספר דגמים. כמו כן יש פרופילים אחרים קלאסיים אשר נקבעים על פי עיצוב אישי. בדרך כלל פרופיל בלגי יהיה יקר יותר, אך גם עמיד ואיכותי יותר.

 

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – הכירו את החוק

חשוב להכיר כי כל סגירה של חדר מחייבת אתכם בהגשת מסמכים רצויים על מנת שתוכלו לקבל היתר בניה. לכן, יש חשיבות רבה לבחור בחברה בעלת רישיון אשר תסייע לכם בסגירת מרפסת זכוכית. חברה אשר עובדת ללא רישיון איננה בעלת יכולת לקבל היתר פניה מטעם הרשויות. הרישיון הינו רישיון קבלני אשר לו סיווגים שונים, בכל הנוגע להיתר בניה חובה היא להחזיק ברישיון קבלני ככלל. 

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

תוכן עניינים