סוגי חלונות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

חלון עם פתיחת הזזה

חלון זה מורכב משתי יחידות הזזה על מסילה. היתרון הגדול שלו הוא בכך שהוא לא תופס מקום עם פתיחתו. יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שלא ניתן לפתוח אותו לכל רוחה הפתח; כנף אחת תמיד תהיה סגורה. חלון מסוג זה מתאים לחדרי ילדים גם מבחינת הבטיחותי וגם בשל פשטות ההפעלה.

חלון הזזה לתוך כיס

גם זה חלון הזזה הנע על מסילה, אך הוא נכנס לתוך "כיס" פנימי בתוך הקיר. היתרון הגדול שלו חלון מסוג זה הוא שניתן לנצל את כל רוחב הפתח כדי להכניס מקסימום אויר ואור. מצד שני, קשה יותר לנקות אותו.

חלון ציר

זהו חלון "קלאסי", שנפתח פנימה לתוך הבית, על ציר שמותקן בצידו. כאן יש יתרון בכך שאפשר לנקות את החלק החיצוני בקלות. מצד שני, הוא גוזל מקום על חשבון החלל של החדר, והוא לא ממש בטיחותי לחדר ילדים.

חלון עם פתיחת קיפ

זהו חלון עם ציר תחתון שנפתח בשיפוע. זווית הפתיחה שלו מוגדרת מראש. רואים הרבה חלונות כאלו בחדרי אמבטיה ושירותים בזכות העובדה שהוא מאפשר כניסת אור ואוויר מצד אחד, ומונע הצצה לתוך החדר מצד שני.

חלון עם פתיחת דריי קיפ

חלון עם שני מצבי פתיחה. חלון זה משלב בין חלון ציר לחלון קיפ. חלון דריי קיפ מאפשר פתיחה בשיפוע וגם פתיחה מלאה על ציר. הוא מאפשר ליהנות משני עולמות: כניסה של אור ואוויר לחדר, וגם חיסכון במקום.

 חלון עם פתיחת הרמה

חלון עם שתי כנפיים אשר נעות אנכית – מטה ומעלה. מצד אחד, הוא לא תופס מקום בחדר, והוא גם קל לשימוש וניקוי. אבל מצד שני, כמו חלון הזזה "רגיל", לא ניתן לפתוח אותו פתיחה מלאה – אלא רק חצי חלון.

חלון מג'יקליל

זהו חלון שפותח (ורשום כפטנט) ע"י חברת קליל. זהו בעצם חלון הזזה עם אפשרות להיפתח פנימה לתוך חלל הבית. היתרון הגדול שלו הוא קלות הניקוי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!