עלות אלומיניום לבית פרטי

תוכן עניינים

עלות אלומיניוםרכשתם בשעה טובה בית פרטי ביישוב קטן ומרכזי בארץ, ולכן אתם רוצים לחוות ולספוג את הנוף והאווירה שעוטפת אתכם כמו שצריך. כדי שתוכלו לעשות זאת כדאי שתשימו דגש על בחירת מוצרי אלומיניום לביתכם, שהם מהווים את החלק המרכזי והחשוב של הפתחים הקיימים בכל שטח הבית.

אלומיניום הוא סוג של מתכת שעברה תהליך עיבוד מיוחד, כך שבסופו של דבר מתקבל חומר גלם דק אך קשיח ועמיד. חשוב שתכירו את סדר הגודל של עלות אלומיניום לבית, כיוון שכך תוכלו לתכנן בצורה טובה ומושכלת יותר את ההוצאות הכרוכות בשדרוג ושיפוץ הבית שרכשתם.

מוצרי אלומיניום לבית פרטי

חומר האלומיניום משמש למגוון צרכים ושימושים לתעשייה ובנייה, אך כשמדברים על מוצרי אלומיניום לבית הכוונה היא בעיקר למסגרות שיש בפתחי הבית – שהם החלונות והדלתות:

  • חלונות – חלון בבית הינו פתח מתוכנן כלב בשלבי הבנייה, באמצעותו נכנס אל הבית אוויר ואור ובנוסף הוא מאפשר לשלוט על לכלוך ומזהמים מהחוץ אל החללים הפנימיים. חלן מורכב ממשקוף המהווה את המסגרת של הזכוכית, שהיא החלק הנוסף המרכיב את החלון, כאשר לרוב סוג המשקוף יהיה עשוי אלומיניום.
  • דלתות – דלת בבית משמשת את הדיירים כפתח יציאה וכניסה אל ומחוץ לבית. בנוסף לכך, תפקיד הדלתות להעניק הגנה ליושבי הבית מפני פולשים לא רצויים, ולכן לרוב ניתן יהיה למצוא דלתות העשויות עץ ופלדה. נוסף לדלתות אלו, ניתן למצוא דלתות הזזה המשמשות כפתח יציאה אל החצר או המרפסת, שאלו יהיו עשויות מאלומיניום כדי לאפשר הזזה קלה ונוחה שלהן.
  • תריסים – התריסים הינם חלק ייעודי המתווסף אל פתחי החלונות והדלתות, ומטרתם להעניק כיסוי מיטבי של החלונות והדלתות השקופות. התריסים המודרניים של היום ניתנים לגלילה באמצעות חלק ידני או מכני, ולכן חומר הגלם מהם הם עשויים יהיה אלומיניום שהוא קל משקל אך עמיד.

מה היתרונות של אלומיניום לבית פרטי?

כאשר בוחרים ליישם מוצרי אלומיניום לבית, מעוניינים למעשה להעניק לחלל הפנימי והחיצוני בבית מראה מעוצב ויפה יותר. כיוון שהאלומיניום בעל תכונות קלות ועמידות, המראה שלו עדין ומעוצב יותר לעומת חומרי גלם מתכתיים אחרים. הודות לכך ניתן לבחור מגוון ענק של עיצובים עבור פתחי החלונות והדלתות, וכך להתאים את המראה שלהם לקן העיצובי השולט בבית.

נוסף ליופי, איכות ועמידות של מוצרי האלומיניום הם נחשבים גם כחומרים גלם פרקטיים, כיוון שהתקנה שלהם על פתחי הבית תאפשר להשיג בידוד מצוין בפני רעשים הנמצאים מחוץ לבית, או למנוע מרעשים מתוך הבית לצאת החוצה.

מהי עלות אלומיניום לבית פרטי?

העלות של אלומיניום לבית תלויה במגוון פרמטרים, ביניהם גודל הפתח, מטרת התקנת האלומיניום, סוג מוצר האלומיניום הנבחר, סוג העיצוב של מוצרי האלומיניום, סוג פתיחת החלון המועדפת עליכם, פרופיל האלומיניום הדרוש ועוד שלל היבטים נוספים. יש לזכור כי הוספה של תריס אלומיניום עשוי לייקר את העלות של התקנת מוצרי האלומיניום, ולכן חשוב להתאים את התקציב לכך מראש.

ניתן לומר בהערכה גסה כי טווח המחירים נעים בין 1000 ₪ לחלון עם פתיחה סטנדרטית, ועד 4000 ₪ לחלונות אלומיניום מסוג בלגי – זאת כאמור בהתאם לכל הפרמטרים שצוינו לעיל.

כיצד לבחור את מוצרי האלומיניום המתאימים לכם?

כיוון שמוצרי האלומיניום הם הכרחיים אך גם מגוונים בעיצובם ומחירם, חשוב להתאים את החלונות הייעודים עבור ביתכם בתורה מושכלת ונכונה. לשם כך התייעצו עם אנשי מקצוע מנוסים בהתקנת מוצרי אלומיניום לבית, וקבלו מהם חוות דעת והמלצות להתאמת אלומיניום שיתאים לצרכים שלכם ולתקציב ששמתם לעצמכם.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat