אילו דברים משפיעים על עלות חלון אלומיניום?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אילו דברים משפיעים על עלות חלון אלומיניום? עלות חלון אלומיניום

כאשר אנו בוחרים חלון עלינו להבין כי חלון ממזמן אינו רק מחסום שמונע מאנשים מבחוץ להיכנס אלינו ולנו ליפול החוצה. חלונות כיום נבדלים ביניהם גם במישור הפרקטי ובמענים שהם נותנים וכן משמשים גם פריט עיצובי לכל דבר ובעל חלק מהותי וחשוב בעיצוב הבית. כאשר אנו מבינים זאת, נוכל גם לדון בצורה רחבה יותר בעלות חלון אלומיניום ובגורמים המשפיעים על עלות זו.

מה הפרופיל שלך?

פרופיל יש לא רק בצבא אלא גם בחלונות. למעשה, הפרופיל הוא המסגרת התוחמת את החלון מכל הצדדים, משני צידי הקיר וכן המסגרת שחותמת את הזכוכית, היוצרים ביחד את כנף החלון. הפרופיל משפיע גם על סגנון העיצוב וגם על הממד הפרקטי. 

פרופיל אלומיניום נחשב לנפוץ ביותר בישראל ולא בכדי. זהו חומר שלמרות משקלו הקל, יוצא דופן בחוזקו והוא גמיש דיו ביצור כדי להפוך אותו לרלוונטי עבור כל הסגנונות וצורות פתיחת החלונות כמעט וכן בעוביים וגדלים שונים. הוא גם מבודד היטב ובעל שמירה על אקוסטיקה טובה, כל זאת כמובן אם התעקשתם על פרופיליי אלומיניום בעלי תווי תקן מחמירים. 

פרופיל בלגי נחשב בעיני רבים ליפה ביותר. הוא מאפשר לחלק את החלון לצורות גאומטריות נוספות ומרהיבות. הוא מזכיר לנו ערים אירופאיות עתיקות או כפרים ירוקים על צלע הר. הפרופיל הבלגי המקורי עשוי ברזל  ומכאן גם חסרונו. הוא יכול להחליד עם הזמן והוא דורש מידי פעם פעולות תחזוקה וצביעה. כיום ישנם פיתוחים טכנולוגיים המאפשרים לבצע פרופילים בלגיים העשויים אלומיניום ומקנים את אותה מראה מושך של הפרופיל הבלגי המקורי, רק עם עמידות רבה יותר. עלות חלון אלומיניום במראה פרופיל בלגי, תהיה יקרה יותר.

פרופיל עץ מלא: פרופיל עץ, כמו רהיט איכותי ומעניק אווירה כפרית וחמימות. בעבר היו חלונות רבים עשויים עץ אך בשנים האחרונות השימוש בחומר זה הולך ופוחת. העץ דורש תחזוקה בהיקף גבוה ונתון לפגעי מזג האוויר, כך שהתרחבות או התכווצות שלו פוגעות בבידוד, מביאים לסדיקתו, גורמים לו להיתקע ועוד. בשנים האחרונות עולם האלומיניום נוגע גם בעץ וזאת על ידי יצירת חלונות אלומיניום בצבע דמוי עץ. כך ניתן לקבל את היתרונות העיצוביים של העץ עם הפרקטיות והיעילות של האלומיניום.

סוגי הפתיחה

 ישנם כמה סוגי פתיחת חלון, כאשר לכל סוג פתיחה יתרונות וחסרונות משלו. פתיחת הזזה, בה הכנפיים זזים על מסילה, נחשבת לבטוחה אך קיים קושי בניקוי הזגוגיות. כנפיים הנוסעים על מסילה, מאפשרים זרימה של אוויר אך נחשבים בשל הכיסים הבנויים כמי שסובלים מבעיות אטימה ואקוסטיקה. חלונות קיפ, מציגים פתיחה המבטיחה פרטיות ואינטימיות, בכך שהן אינן חושפות את מראה החדר במלואו לעומדים בחוץ, אך זרימת האוויר דרכם נמוכה יחסית ופתיחת חלון על ציר, נחשבת לפחות בטוחה עבור ילדים. שילוב מעניין בין 2 החלונות האחרונים הוא שילוב הנקרא 'דריי קיפ', והמאפשר הן פתיחת קיפ בזווית צרה כלפי פנים והן פתיחת ציר מלאה, במידה ונבחר הכך ולכן עלות חלון אלומיניום שכזה נחשבת ליקרה יותר.

צבע הפרופיל ואטימה לרעשים. לצבע המסגרת גם השפעה על עלות חלון אלומיניום רוב הצבעים הסטנדרטיים שחור, לבן וכסף, יעלו אותו דבר לערך אבל במידה ותרצו צבע ייחודי, תצטרכו לשלם סכום נוסף. אגב, גם לעובי הזכוכית המשפיעה על רמת ואיכות הבידוד של הרעשים מבחוץ, השפעה רבה על המחיר. 

מומחי 'המרכז לחלונות אלומיניום' חברת ייצור והתקנת חלונות אלומיניום מהמובילות בישראל ישמחו להמשיך לייעץ לכם ולהתאים עבורכם פרופיל חלונות באיכות גימור גבוהה ועם עלות חלון אלומיניום נוחה והוגנת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו