תוכן עניינים

עלות חלון בלגי – כל מה שצריך לדעת בשביל לקבל מחיר טוב

עלות חלון בלגיעלות חלון בלגי

חלון בלגי הוא הרבה יותר מעוד חלון. יש לכם הזדמנות להתקין אצלכם בבית חלון עם פרופיל מעוצב שיוצר אווירה יוקרתית. עם חלונות בלגיים תוכלו לבחור בסגנון עיצוב קלאסי ובכל זאת לקבל מראה של בית מטופח, מושקע ומעוצב. עלות חלון בלגי נקבעת על פי מספר פרמטרים כך שהמחירון הכללי לא תמיד משקף את המחיר הסופי שאתם תקבלו. משפצים את הבית עם תקציב מוגבל? אל תדאגו, אנחנו כאן בכדי להבטיח שתמצאו חלונות בלגיים איכותיים במחיר שווה לכל כיס. 

איך מחשבים עלות חלון בלגי?

מחירים של חלונות בלגיים נקבעים לפי מ"ר. ככל שהפתח אצלכם יותר גדול העבודה תדרוש יותר חומר גלם והמחיר יהיה בהתאם. לרוב, טווח המחירים יהיה 1,200-2,500 שקלים בעבור כל מ"ר. אם מדובר בחלון קטן (מתחת לגודל של 1-1.5 מטר) המחיר נקבע בעבור כל חלון ולא על פי מ"ר. עלות חלון בלגי קטן תהיה בטווח של 1,800-4,000 ₪. 

מה משפיע על המחיר?

  1. כמות החלונות שאתם מתקינים (ככל שתתקינו יותר חלונות כך המחיר למ"ר יהיה אטרקטיבי יותר). 
  2. מידות קטנות של חלונות דורשות יותר חיתוכים ועבודה של קבלן האלומיניום כך שפעמים רבות דווקא התקנת חלון בלגי קטן תהיה יקרה יותר. 
  3. סוג הפרופיל.
  4. תוספות כמו תריסים וזכוכית מבודדת.

מה ההבדל בין סוגים של פרופיל בלגי?

חלונות בלגיים אפשר למצוא כאן בארץ במבחר דגמים כאשר הדגם הפופולרי ביותר הוא הדגם הקלאסי. ההבדלים בין הדגמים השונים יהיו בעובי של הפרופיל, מנגנון הפתיחה, סוג הפרזול. שימו לב שבחירת סוג הפרופיל אינה מתבססת רק על שיקולים אסתטיים אלא גם על המאפיינים של המבנה. כך למשל, בעבור חלונות ויטרינה נדרש פרופיל בלגי עבה וחזק שמסוגל לשאת זכוכית כבדה. אם בחרתם להתקין חלון הזזה יהיה עליכם לבחור בפרופיל שמתאים לחלונות הזזה. עלות חלון בלגי צפויה לעלות ככל שהפרופיל יותר עבה ומסיבי. 

איך העיצוב משפיע על המחיר?

חלונות בלגיים יהיו תוספת נהדרת לכל בית. סגנון העיצוב הקלאסי משתלב בקלות בכל בית ומכניס אליו מראה יוקרתי ומטופח. עם חלונות בלגיים אתם מעלים ברגע את הערך של הנכס. דירות מושכרות מהר יותר עם חלונות בלגיים. את העיצוב של החלון נבחר בהתאם להעדפה אישית ולתקציב שעומד לרשותנו. קיימים היום מבחר דגמים פשוטים ומיוחדים כאשר חיתוכים רבים וחלונות של הפרופיל בחלון מייקרים את המחיר.

אם אתם מתלבטים האם לבחור בדגם פשוט או בדגם מעוצב בגלל המחיר כדאי לזכור שההשקעה בחלונות היא השקעה לטווח הארוך. חלון בלגי מעוצב עתיד לחסוך לכם השקעה נוספת בעיצוב הבית. אם תבחרו בחלון מעוצב תחסכו לעצמכם את הצורך בעיצוב הקיר ולעתים גם ברכישת תמונות. 

צבעים של חלונות בלגיים

עלות חלון בלגי מושפעת מבחירה בצבע מיוחד (לא לבן). שימו לב שתוספת צבע אינה מייקרת באופן משמעותי את המחיר. ישנם קבלני אלומיניום שמאפשרים בחירה בין מספר צבעים ללא תוספת תשלום נוסף. תוספת תריס לחלון כרוכה בתשלום אך כדאי להבטחת שימוש נוח, הצללה ושליטה בכמות האור שנכנסת אל הבית. 

איפה כדאי להזמין חלונות בלגיים?

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בהצעה הכי זולה שניתנה לכם חשוב לוודא שחומרי הגלם איכותיים, העבודה מדויקת והמחיר כולל גם התקנה. עלות חלון בלדי מושפעת באופן ישיר מהאיכות של חומרי הגלם. כדאי לפנות רק אל חברות שמתמחות בתחום ומקפידות להשתמש בחומרי גלם איכותיים ועמידים. ההשקעה שלכם בחלון בלגי איכותי ועמיד תבוא לידי ביטוי בעשרות שנים של בית מעוצב, מראה יוקרתי ושימוש נוח. 

אולי יעניין אתכם גם...