עלות חלון – כל הגורמים המשפיעים

תוכן עניינים

עלות חלוןעלות חלון – כל הגורמים המשפיעים

הגיע הזמן להחליף את החלון הישן שלכם ולהנות מכל ההטבות של לחלונות המודרניים להציע לכם. מבעד לאיכות חדשה המשלבת בתוכה בידוד אקוסטי ובידוד תרמי תוכלו להנות גם מעיצובים חדשים אשר יגרמו לבית שלכם להתחיל לחיות מחדש. ישנם המון סוגים של חלונות ולכל סוג יש עשרות דגמים, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על עולם החלונות בכמה מילים קצרות.

 

עלות חלון – סוג החלון

ישנם סוגים שונים של חלונות, חלונות עץ אשר כבר כמעט ולא ניתן למצוא היום, חלונות בלגיים, חלונות צרפתיים, חלונות אלומיניום ועוד… לכל סוג חלון יש גם את סוג הפתיחה שלו שהוא הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת. האם מדובר על פתיחה באמצעות הזזה, פתיחה פנימית, חיצונית, חלונות דיפ וכו'… לאחר שאתם יודעים מהי סוג הפתיחה אותה אתם רוצים הגיע הזמן לבחור בין הסוגים השונים, לפניכם שלושת הסוגים הפופולריים:

 

חלונות אלומיניום

החלונות הנפוצים ביותר בשל מחירם הנמוך ומגוון העיצובים הרחב העומד לרשותכם. חלונות אלומיניום נחשבים לעמידים ביותר והם מעניקים לנו מראה יוקרתי אשר כמעט ואינו דורש תחזוקה. חלונות אלומיניום יכולים להגיע בכל סוג פתיחה אשר תבחרו ובכל גודל.

חלונות בלגיים

חלון בלגי הינו חלון בעל פרופיל חיתוך דק ועדין במיוחד, בדרך כלל יהיה עשוי החלון הבלגי או מאלומיניום או פלדה, ברזל ועוד… בדרך כלל יהיה מדובר על חלונות בעלי מימדים גדולים. סוג זה מאפשר לנו מגוון רחב של עיצובים אשר נחשבים ליוקרתיים ועמידים. 

 

חלונות צרפתיים

חלונות צרפתיים מתבססים על מקסימום הכנסה של אור למבנה שלכם. בדרך כלל יהיה מדובר על חלון שפתיחתו היא באמצעות שתי כנפיים אשר נפתחות פנימה על ציר. כמובן שגם כאן יש סוגי פתיחה שונים אך זה הפופולרי ביותר. ברוב המקרים לא יהיה מוט מחלק באמצע החלון, זהו עוד אחד מהמאפיינים של חלונות אלו.

 

עלות חלון – סוג לוח הזכוכית

עוד גורם אשר משפיע על עלות חלון יהיה סוג לוח הזכוכית הנמצא בתוכו. בעבר יכולנו למצוא חלונות עשויים עץ ללא זכוכית או אפילו פלסטיק אך העיקרון של לוח הזכוכית הוא בכדי לבודד את הרעשים מבחוץ ואת הקור או החום.

בידודית

בידודית הינה שיטה נפוצה הבנויה על שתי לוחות זכוכית בעובי דק יחסית אשר ביניהן יש מרווח אוויר או גז אחר אשר תורם לחיזוק הבידוד. לוח זכוכית בידודית נחשב לאיכותי והמסייע ביותר להפחתת רעשים ובידוד מפני תנאי מזג האוויר השונים.

 

טריפלקס

טריפלקס הינו סוג חלון אשר נמצא ללא מרווח של אוויר אלא שני לוחות זכוכית וביניהם חומר מדביק המכונה PVB. הטריפלקס נחשב לעוצמתי יותר וחסין מפני פגיעות ישירות. עם זאת, בכל הנוגע לבידוד תרמי ואקוסטי הבידודית עושה עבודה טובה ביותר.

עלות חלון בהתאם למורכבות העבודה

לאחר שבחרתם את סוג החלון ואת סוג הזכוכית עליכם לציין בפני בעל המקצוע היכן תרצו למקם את החלון ועל איזה פרופיל. רבים רוצים לוח זכוכית בידודית עם שילוב של חלון בלגי לדוגמא, במקרה כזה מורכבות העבודה הופכת לקשה יותר בשל הפרופיל הדק של החלון הבלגי לעומת עובי הזכוכית. במקרים כאלה נדרש בעל מקצוע אשר יבצע זיגוג מקצועי אך קחו בחשבון שעלות ההתקנה תעלה.

מבעד לכך, גם למקום ההתקנה עצמו יש השפעה על המחיר, ישנן מקומות בעלי תשתיות בעייתיות אשר ידרשו מבעל המקצוע עבודה נוספת. בעל המקצוע עצמו הוא זה שבסופו של דבר יעניק לכם את הצעת המחיר ולכן גם לו יש השפעה על המחיר. עליכם לבחור בחברה מקצועית אשר ידועה בתור חברה אמינה ומוכרת, רק ככה תוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת הביצוע האיכותי ביותר.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat