תריסים חשמליים מחיר ועלויות

תוכן עניינים

תריסים חשמליים מחיר ועלויות תריסים חשמליים מחיר

אחת מן השאלות הפופולאריות אצל מי שמעוניין להתקין בביתו החדש תריס חשמלי או להחליף את התריסים הישנים בתריסים חשמליים חדשים, היא כיצד נקבע תריסים חשמליים מחיר ומה העלות עצמה כוללת? ואכן זו שאלה חשובה, שכן יתרונות התריס החשמלי רבים ומשמעותיים אך גם העלויות הכרוכות בהתקנתו אינן מבוטלות. מומחי 'המרכז לחלונות אלומיניום' המובילים בייצור והתקנת חלונות אלומיניום ותריסים חשמליים, מעניקים לכם על קצה המזלג את מדריך  תריסים חשמליים מחיר ודברים שחשוב לשים אליהם לב בנוגע לעלויות הנוספות.

איזה סוג תרצו?

בעולם התריסים החשמליים של ימנו, נותרו 3 אופציות לתריסים חשמליים, לאחר שנוקו תריסים שהיו בעבר פופולארים אך כיום אינם עומדים בסטנדרטים המודרניים, הדורשים תחכום, נוחות, עמידות ועיצוב. כמובן שלסוג התריס יש השפעה על תריסים חשמליים מחיר.

תריס מוקצף. שלבי התריס המוקצפים הם למעשה שלבי אלומיניום אשר לתוכם מוכנס קצף מבודד מסוג פוליאוריטן. עובדה זו מקנה לתריס המוקצף שני יתרונות ברורים: הוא מציע בידוד שחשב לטוב מאוד ובעיקר הוא תריס שנחשב לזול יותר לעומת האחרים, מכיוון שכמות האלומיניום בו פחותה. מתוך כך עולים גם החסרונות הבולטים שלו. הוא קל משקל מאוד ודבר זה מוביל ל-2 בעיות עיקריות. הראשונה הוא העובדה שהוא נחשב לתריס חלש יחסית ונוטה להישבר בקלות רבה מידי. הסיבה השנייה נוגעת לעובדה שבשל משקלו הקל, ניתן להרימו בקלות רבה מידי, דבר ש"קורא לגנב" ומאפשר לפורצים דרך פשוטה יותר לחדור לבית. 

זו גם הסיבה שמבין כל השלושה,  תריס זה נחשב לפחות פופולארי, על אף מחירו המפתה ואינו מומלץ על ידי מתקיני תריסים אמינים. חשוב לזכור כי העלות הכבדה ביותר בכל הנוגע לתריסים חשמליים, נוגעת בתיקון או החלפת השלבים ותריס הנוטה להישבר, יכול לעלות לכם בהמשך, יותר ממה שחסכתם בעת ההתקנה.

תריס משוך. תריסים אלו כוללים שלבי אלומיניום חלולים ועבים, המקנים לתריס משקל מכובד. זו גם הסיבה שהוא נחשב אמין יותר כנגד פריצות וכי שלביו לא נוטים להישבר והוא אינו נהרס בקלות. תריס זה מומלץ בעיקר למפתחים גדולים כמו יציאה מהסלון או חלונות גדולים מאוד.

תריס אור. התריס, שיש מכנים אותו גם 'תריס שלב משוך או'ר, הוא כמו התריס המשוך ובעל אותה עמידות אך הוא חרוץ ברווחים או צורות פתוחות קטנות בין שלבי התריס, המאפשרים לאור חיצוני להיכנס גם כאשר התריס עצמו סגור. שבר זה מאפשר את הרגשת הבטחון בתוך הבית שמקנה התריס ויחד עם זאת כניסת שמש וגרוש האפלה מהבית.

תריסים חשמליים מחירים לפי סוג.

כאמור, המחירים ישתנו לפי סוג התריס. מחיר תריס מוקצף, יהיה כאמור הזול ביותר וינוע החל מ-450 ₪ למ"ר. מחיר תריס חשמלי משוך רגיל, יהיה החל מ- 800 ₪ למ"ר ומחיר תריס עם חריצי אור, הנחשבים ליקרים ביותר יעמוד על החל מ-900 מ"ר. כפי שכבר הבנתם, המחירים מתומחרים על פי מ"ר וחלונות גדולים יעלו יותר. יתכן שתוכלו לשלב בבית תריסים מכמה סוגים, על פי ייעוץ שתקבלו מפי קבלן אלומיניום אמין.

בנקודה זו חשוב לציין, כי המחרים שציינו אינם כוללים את עבודת ההתקנה ואינם כוללים מע"מ. לעיתים הם גם אינם כוללות את עלות המנוע. יחד עם זאת, ישנם מתקינים המעדיפים לתת מחיר כולל עד הביצוע הסופי ולכן חשובה בדיקתכם את מהות ההצעה ומה היא כוללת. בדקו גם האם היא כוללת את עבודת החשמלאי שלרוב נדרשת או שתצטרכו להזמינו בעצמכם. בנקודה זו חשוב לציין כי ככלל, כדאי לבחור בקבלן או חברת התקנות אלומיניום מקצועית ומוכרת. כמובן שגם לעלות הכספית משמעות אך התקנה איכותית ותריס מאיכות טובה, ישתלמו לכם יותר בטווח הארוך.

רוצים לשמוע עוד? זקוקים לייעוץ והכוונה? מומחי 'המרכז לחלונות אלומיניום' – מקצוענים בתריסים חשמליים, כאן למענכם.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat