תריסי גלילה חשמליים מחיר

תוכן עניינים

תריסי גלילה חשמליים מחירתריסי גלילה חשמליים מחיר

חושבים להתקין תריסים חשמליים בבית שלכם? תריסי גלילה הם הפיתרון המושלם עבור הבית שלנו. יש מגוון רחב של סוגי תריסי גלילה ככה שאנחנו צריכים להיות ממוקדים בבחירה שלנו. יותר חשוב מבחירת הדגם עצמו היא בחירת החברה דרכה אנו נבצע את העסקה. עליכם לקחת בחשבון שללא בחירה של חברה מקצועית להתקנה אתם חשופים לנזקים רבים.

 

תריסי גלילה חשמליים מחיר – מה זה?

תריסי גלילה חשמליים נכנסו לחיים שלנו בשנים האחרונות ונמצאו כחלופה מתאימה לתריסים הידניים. עם זאת, יש שוני בין שני הסוגים, חלק מהאנשים יעדיפו תריסים חשמליים ואילו חלק אחר יעדיפו לבחור דווקא בתריסים ידניים. היתרון הגדול של תריסי גלילה חשמליים יבוא לידי ביטוי בבלאי הנמוך של המוצר לעומת תריסים ידניים. ההפעלה של תריס חשמלי היא מאוד פשוטה, התריס מחובר למנגנון ומנוע חשמלי אשר בלחיצת אצבע ירימו את התריסים או יסגרו אותם. תריסי גלילה חשמלי יכול להתאים למרפסות, לחלונות ואף לדלת כניסה לחנייה.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של תריסי גלילה חשמליים: מוקצפים, משוכים ופלסטיק. התריסים המוקצפים יהיו בעלי שילוב של פח אלומיניום עם קצף פוליאוריטני, הם נוחים לשימוש, מבודדים תרמית ואקוסטית ויחסית זולים במחיר לפי מטר מרובע. תריסים משוכים מתאימים יותר לבתים פרטיים ולכניסה לחנייה כיוון שהם עמידים ועבים יותר. תריסי פלסטיק פחות נפוצים היום, הם בעלי מרווחי אור קטנים ונחשבים לפחות עמידים.

תריסי גלילה חשמליים מחיר – על מה יש לתת דגש בבחירה?

כפי שציינו יש סוגים שונים של תריסים ועלינו לדעת איך לבחור נכון את התריס שיתאים לנו. אמנם ציינו רק שלושה סוגים אך ניתן למצוא סוגים נוספים בעלי עיצובים שונים. הבחירה הנפוצה ביותר של תריסים חשמליים יהיו תריסי אלומיניום, מדובר על בחירה חכמה כיוון שתריסי אלומיניום הם גם עמידים וגם לא יקרים בהשוואה לסוגים אחרים של תריסים חשמליים. כמו כן, עליכם לוודא שגם נוח לכם להשתמש בתריסים אך גם לוודא את רמת הבטיחות של התריסים. כדי לוודא שאתם פועלים באופן בטיחותי עליכם לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון רב שיתקין את התריס באופן המקצועי ביותר. 

 

תריסי גלילה חשמליים מחיר – כמה זה עולה לי?

המחיר של תריסי גלילה חשמליים משתנים בהתאם למספר גורמים, כפי שציינו יש סוגים שונים של תריסים. אך גם יש שוני לדוגמא במרווחי האור שיש בתריסים, שגם הם משפיעים על המחיר. לרוב אנו נתקין תריסים חשמליים מחוץ לבית, אך גם יש אפשרות להתקנה פנימית. מבעד לכך, גודל התריס הוא גם משפיע על המחיר, כמות התריסים אותם אתם מתקינים בעלת השפעה ומורכבות ההתקנה… לכן, כדי לקבל מחיר מדויק עליכם ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תבחן את המקרה לגופו. המחיר נקבע לפי מטר מרובע ברוב המקרים, שימו לב אם המחיר לפי מטר מרובע כולל בתוכו גם את עלויות ההתקנה או שעל זה משלמים בנפרד.

תריסי גלילה חשמליים מחיר – התקנה

כפי שציינו, התקנת תריסי גלילה חשמליים חייבת להעשות באופן מקצועי. יש הבדלים בצורת ההתקנה בהתאם למבנה, האם יש לכם מסגרת קיימת או שצריך לבנות תשתית מאפס. כמו כן, יש לחבר את מנוע התריס בצורה ראויה, לוודא תקינות של התריס החשמלי וכמובן תמיד לדאוג לגיבוי. התקנה מקצועית תהיה בהתאם לבחירת החברה שלכם, לכן עליכם לתת דגש עם בחירה נכונה בהתחשב בתקציב שלכם וברמת הביצוע אליה אתם שואפים. נמליץ ונאמר, עדיף לשלם יותר ולקבל את הביטחון המלא בתריס החשמלי מאשר לחפש את המוצר הזול ביותר ולשלם פעם אחר פעם על תיקונים.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat