תריס אור חשמלי מחיר

תוכן עניינים

תריס אור חשמלי מחיר

תריס אור חשמלי מחירבין כל סוגי התריסים המודרניים המותקנים היום בישראל, תריס אור הוא ללא ספק המבוקש והאטרקטיבי ביותר. מה זה בעצם תריס אור? מה הופך אותו לכל כך אטרקטיבי? האם הוא מתאים גם בתור תריס חשמלי? האם בהזמנת תריס אור חשמלי מחיר התריס צפוי להיות יקר יותר מאשר תריס אלומיניום משוך סטנדרטי? האם תריס כזה נדרש בכל בית, או שהוא מתאים לסביבות ספציפיות בלבד? את כל התשובות לכל השאלות הללו, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מהו תריס אור?

ובכן, שמו המלא של התריס הוא תריס משוך אור. המדובר על תריס שהשלבים שלו עשויים מאלומיניום חלול וזה מה שהופך אותו לתריס אלומיניום משוך. מה שמוסיף לו את התואר של תריס אור הוא המרווח הגדול בין שלב לשלב כאשר התריס פרוש לגובה מפתח החלון. כאשר אנו מעוניינים בהצללת החדר, אבל עדיין רוצים לאפשר לאור להיכנס פנימה, אנו סוגרים את התריס עד התחתית ונהנים מהאור שנכנס דרך החריצים שבין השלבים. בתריס רגיל מדובר בחריצים קטנים, שמגבילים את כמות האור הנכנס עד למקסימום מסוים. בתריס אור, המרווחים בין השלבים הם גדולים יותר באופן משמעותי ולכן מאפשרים כניסת אור בצורה מאסיבית יותר. אם נרצה להפחית את כמות האור הנכנס, נוכל להוריד את התריס עוד טיפה כדי "לדחוס" את השלבים זה לכיוון זה ולצמצם את המרווח ביניהם כרצוננו. אפשרות זו והגמישות שקיימת ביישומה, הן שהופכות את האופציה של תריס אור לכל כך אטרקטיבית ולאחת מהאופציות היותר מבוקשות כיום בישראל.

האם התריס מתאים גם בתור תריס חשמלי?

ובכן, האמת היא שהוא מתאים בעיקר כתריס חשמלי ופחות כתריס ידני. בהזמנת תריס אור חשמלי מחיר התריס כולל גם את התריס עצמו וגם את המנוע החשמלי. יש לכם את האפשרות להזמין רק את התריס ולהרכיב אותו לשימוש בתצורה ידנית, אך אופציה זו לחלוטין אינה מומלצת. תריסי אלומיניום הם כבדים יותר מתריסים פלסטיק סטנדרטיים ולכן התפעול שלהם בצורה ידנית יכול להיות נטל לא פשוט וגם להוביל ללא מעט תקלות. אם אתם מזמינים תריס אור, עשו זאת במודל החשמלי בלבד. מן הסתם, מאחר ומדובר בדגם של תריס אור חשמלי מחיר התריס צפוי להיות גבוה יותר מכל אופציה אחרת, שכן גם מדובר בדגם המתקדם ביותר של תריס וגם בדגם חשמלי, שעל מחירו מועמס גם מחיר המנוע החשמלי.

 

מה משפיע על מחיר התריס?

תריסי אור ניתנים להתקנה בכל מפתח בבית לרבות מפתחי חלונות בחדרי שינה ובסלון וכמובן במפתחי מרפסת רחבים מקיר לקיר. מן הסתם, ככל שהתריס יהיה גדול יותר כך מחירו יהיה גבוה יותר. גם סוג התריס משפיע על מחירו כשתריס פלסטיק סטנדרטי הוא הזול ביותר, תריס אלומיניום משוך הוא מעט יקר יותר ותריס אור יקר עוד מעט יותר. תריס חשמלי יהיה תמיד יקר יותר מתריס ידני. מעבר לכך, ככל שהתריס גדול יותר כך גם המנוע החשמלי צריך להיות חזק יותר ומחירו יהיה משמעותי יותר. יחד עם זאת, בהזמנת תריס אור חשמלי מחיר הוא לא הפרמטר היחיד שצריך לעניין אתכם. תריס זה מתאים למשל במיוחד למפתחי מרפסת רחבים, בהם קיימת חשיבות רבה לכמות האור הנכנסת פנימה ובמקרה כזה, על אף שמחיר התריס צפוי להיות גבוה גם בגלל גודל התריס וגם בגלל גודל המנוע הנדרש להרמתו, זוהי ללא ספק האופציה שאותה אתם רוצים לשלב ובדרך כלל רצוי ליישם את אותו סוג של תריס בכל חדרי הבית.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat