תריס אור מחיר שעושה אור בעיניים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

תריס אור מחיר שעושה אור בעיניים תריס אור מחיר

תריסים חשמליים, נושאים על גבם סטריאוטיפ של מוצר יקר, המיועד רק לעשירים. המציאות היא אחרת לגמרי. תריסים חשמליים, נמצאים ומותקנים היום אצל רבים כסטנדרט בבתים החדשים. יתרה מכך, אומנם ישנה עלות גבוהה בעת ההתקנה הראשונית אך היא חד פעמית ובטווח הארוך חסכונית יותר מכל פתרון הצללה אחר.

תריס חשמלי אינו נוטה להתקלקל או להישבר בקלות כמו תריסי הגלילה הידניים או תריסי הפלסטיק, מסייע בהפחתת העלויות בבית, ביחוד בתחום החשמל, פשוט לשימוש ותחזוקה ומקנה תחושת ביטחון מפני פריצות וכד'. לתריס החשמלי הפופולארי ביותר כיום, תריס אור מחיר נוח מאוד ההופך למשתלם עם משקללים את כלל היתרונות.

מהו תריס אור?

בניגוד לתריס רגיל או אפילו תריס חשמלי רגיל, המציגים רק 2 אופציות: פתוח וסגור, תריס אור מציג גם אפשרות שלישית של מצב ביניים, בו רוב התריס נותר סגור אך עדיין מתאפשרת כניסת אוויר וכניסת קרני השמש. דבר זה מתאפשר אודות לחרכים או מרווחים בין שלבי התריס, אשר ניתן לכוון  בצורה קלה וחשמלית את מידת הפתיחה שלהם, לפי רצונכם ובחירתכם.

ניתן למצוא תריסי אור עם פתיחה ידנית אך הם הולכים ונעלמים מן העולם, בעיקר בגלל העובדה שהם נוטים להתקלקל ולהיתקע ובשל העובדה כי הם דורשים מאמץ פיזי כדי לפתוח אותם, בייחוד כאשר מדובר על תריסים במפתחים גדולים. כיום, אנו חיים בעולם של נוחות ותחכום ותריסי אור חשמליים, מאפשרים לכל אחד, מקטן ועד זקן לפתוח את התריס בקלות ובבטחה, בלחיצת כפתור פשוטה. זה גם מה שהופך את תריס אור מחיר למשתלם.

תריסי אור מחיר ומשתנים נוספים.

כמו תריסים חשמליים אחרים, גם תריסי אור, מתומחרים על פי מספר פרמטרים. בראש ובראשונה ישנו גודל החלון או המפתח. התמחור לוקח בחשבון את האלומיניום הנדרש לביצוע התריס והוא מתומחר לפי מטר מרובע. גם לכמות ההתקנות הנדרשת משמעות רבה.

ישנן נקודות נוספות שיש לשים אליהם לב בכל הנוגע להשפעות על המחיר ובכלל זה נושא המנוע. לפתיחת תריס חשמלי, רגיל או תריס אור, יש צורך במערכת מנוע חשמלית, שתוכל להרים ולהוריד אותו בקלות ובבטחה ושלא תשחק, תתבלה ותיהרס מוקדם. כמובן, שמנועים הנחשבים לאמינים ואיכותיים יותר- יעלו הרבה יותר, אך למרות זאת לא כדאי להתפשר בנקודה זו. נתון אובייקטיבי יותר הקשור למנוע ואינו נתון לבחירתנו, הוא גודל המנוע. שכן ככל שהתריס גדול יותר או כבד יותר, דרוש כח חזק יותר למנוע, אחרת התריס לא יעלה באיזון, יתקע בסופו של דבר ויגרום לקלקול במנוע.

מיקום ההתקנה ונגישות

עוד, תריס אור מחיר המושפע מנתונים נוספים, כדוגמת מיקום הארגז אליו נכנסים שלבי התריס כשהם מגולגלים מעלה. ישנם כמה אופציות, כשהבולטת והנפוצה שבהם היא גלילת התריס לתוך ארגז עליון היושב מחוץ לבית. שיטה זו נחשבת לזולה ביותר ולכן גם לפופולארית ביותר. יחד עם זאת, היא גם נחשבת להכי פחות אסתטית ועיצובית. הפתרון השני הוא ארגז פנימי, הנראה כחלק מן החלון, נבנה מחומרים זהים ויושב בתוך הבית. שיטה זו נחשבת כבר ליותר נכונה מבחינה עיצובית וגם מאפשרת תחזוקה פשוטה יותר. השיטה השלישית, היא בניה מראש של מגרעת גדולה עבור הארגז בקיר עצמו וביצוע עבודות גבס, כדי להסתירו מן העין לחלוטין. שיטה זו היא היקרה ביותר ודורשת עבודות בינוי שונות.

 זו גם הנקודה לציין את רמת הנגישות, הדרושה להצבת הארגז. במידה ויש לכם מרפסת עליה יוכל המתקין לעמוד בבטחה משמעות גדולה על המחיר לעומת אם יידרש לעמוד ולהתקין ארגז חוץ, בין שמים לארץ. בתוך כך, חשוב לציין, כי אנו עוסקים בעבודות הקשורות לאלומיניום אך לעיתים תצטרכו להשקיע כספים נוספים בעבודות חשמל ואחרים.

'המרכז לחלונות אלומיניום' הינה חברת ייצור והתקנת חלונות אלומיניום ומומחית בתריסים חשמליים, בכלל ובתריסי אור, בפרט. נשמח להציע לך על תריסי אור מחיר נוח ורמה מקצועית גבוהה ובלתי מתפשרת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו