תריס גלילה מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תריס גלילה מחירנמאס לכם מהוילון הישן אשר לא באמת עושה את עבודת האטימות כמו שצריך? העיצוב שלו מגושם ולא נוח? תריס גלילה ידני או חשמלי הוא הפיתרון המושלם עבור הבית שלכם. תריסי גלילה אינם נחשבים למוצרים יקרים, במיוחד כאשר מדובר על תריס גלילה ידני, ההתקנה של המוצרים פשוטה, והבלאי נמוך. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על תריסי גלילה.

 

תריס גלילה מחיר – גלילה ידנית כנגד חשמלית

ישנם שני סוגים עיקריים של תריסי גלילה. מדובר על שתי שיטות של גלילה, האחת ידנית והשניה חשמלית. הפער במחירים מושפע מאופן ההפעלה, נדגיש כי מבחינת חומר הגלם מדובר על חומר גלם זהה. מה שמייקר את תריס הגלילה החשמלי הוא המנוע החשמלי וההתקנה של המוצר. גלילה ידנית עובדת באמצעות מנאולה או ידית בד אשר נמצאת לצד התריס עצמו. ראוי לציין כי גלילה ידנית אינה משתמשת כבר באפשרות טריקה (גלילה מהירה) בכדי לצמצם את בלאי המוצר. כיום, הבלאי הקריטי יותר נמצא דווקא אצל תריסי הגלילה החשמליים, וכמו כן כאשר אין אחריות על המוצר התשלום עבור התיקון עלול להיות יקר בהרבה משל תריס גלילה ידני. 

תריס גלילה מחיר – עיצוב

הבחירה בתריס גלילה חשמלי או ידני אינו רלוונטי מבחינה עיצובית. תריס גלילה בעבר היה נחשב למוצר בנאלי, מוצר אשר נמצא כתחליף לווילון פשוט, בדרך כלל מדובר על תריס גלילה פלסטיק פשוט. אך כיום ישנם עיצובים רבים אשר חלקם מותאמים אישית כל ידי אדריכל או עיצוב לפי בחירת הלקוח. כיצד תדעו להתאים את תריס הגלילה לעיצוב הבית? עליכם לקבל סיוע של איש מקצוע. בדרך כלל אותן חברות אשר יציעו לכם לרכוש מאיתן את תריס הגלילה מציעות גם שירותי מעצבים, אם לא תוכלו להיעזר באדריכל מקצועי או כל גורם חיצוני אשר מתמחה בעיצוב חדרי הבית.

 

תריס גלילה מחיר – התקנה ומחיר

ישנם שני אופנים לאמוד את המחיר הסופי אותו הלקוח ישנה, האופנים משתנים בהתאם לבחירת החברה אך על הלקוח לבדוק זאת בראש ובראשונה. הדרך הראשונה בה גובים את התשלום הוא התקנה ותשלום על המחיר לפי מ"ר בנפרד, הדרך השני היא שהתשלום עבור פר מ"ר כולל בתוכו גם את שירותי ההתקנה. לכן, אם אתם רואים מחירים חריגים לפה ולשם עליכם לוודא עם אותו גורם מהו אופן התשלום וככה תוכלו לקיים השוואת מחירים בין החברות השונות. 

המחיר עבור התקנה של תריסי גלילה ידניים נע בין 400 ש"ח ועד 700 ש"ח למ"ר, המחיר משתנה בהתאם לדגם אותו בחרתם ולמורכבות העבודה. המחיר עבור התקנה של תריסי גלילה חשמליים נקבע בעיקר לפי משקל התריס, עבור תריסים קטנים שמשקלם לא עולה על 10 ק"ג נשלם בין 600 ש"ח ועד 900 ש"ח למ"ר. במשקלים כבדים יותר המחיר ינוע בסביבות האלף שקלים. משקלים חריגים יכולים להגיע לתשלום של כ-2,000 ש"ח למ"ר.

תריס גלילה מחיר – פלסטיק או אלומיניום?

יש לכם את האפשרות לבחור בין הסוגים השונים של תריסי גלילה, הסוגים הבולטים ביותר הם תריסי פלסטיק או אלומיניום. בעבר תריסי גלילה מפלסטיק היו נמצאים כמעט בכל בית, אך הבלאי שלהם גבוה, האיכות שלהם ירודה, והמחיר שלהם לא בפער גדול מתריסי האלומיניום. לכן, הבחירה דווקא בתריסי גלילה מאלומיניום הם עדיפים עבור הצרכן, אלומיניום פשוט יותר לטיפוח ואחזקה, העלויות די זהות, החלונות מעוצבים בצורה מעניינת יותר וכמובן, אלומיניום הרבה יותר חזק ועמיד בפני תנאי מזג האוויר, שברים ואטימות מאשר תריסי פלסטיק.

 

תריס גלילה מחיר – מה בנוגע לתיקונים?

לאחר שהבנו את תהליך הרכישה עד תומו, מה בנוגע למקרים בהם יש צורך בתיקון התריס? כבר בשלב הרכישה עליכם לוודא מה כוללת האחריות על המוצר אותו רכשתם. שימו לב, רכישה של תריסי גלילה חייבת לכלול אחריות בתוכה, במיוחד כאשר מדובר על תריס גלילה בעל מנוע חשמלי. במקרה בו פג תוקף האחריות עליכם ליצור קשר עם החברה אשר ממנה רכשתם את המוצר, במקרים מסוימים יתכן והתיקון יהיה בעלות של כמעט תריס חדש, עשו את החושבים שלכם. במקרים אחרים המחיר של התיקון יהיה מבוסס על סוג התריס, האם מדובר על בעיה חיצונית או בעיה במנוע, לעיתים מדובר על החלפת תריס שהמחיר שם לא אמור לעלות על כמה מאות שקלים בודדים.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

אזור מרכז

אזור צפון, דרום, ירושלים