תריס חשמלי מחיר

תוכן עניינים

תריס חשמלי מחירבין אם אתם גרים בבניין ובין אם אתם גרים בבית פרטי, תריס חשמלי הינו מוצר אשר מסייע לשמירת הבית מבחינת פורצים, תריס חשמלי גם משמש כנוי, והוא סמל סטטוס בחלק מהמקרים. על מנת שתוכלו לבחור את התריס החשמלי הנכון ביותר לבית שלכם עליכם להתייעץ עם חברה מקצועית ולהכיר את כל האפשרויות הקיימות בשוק.

 

תריס חשמלי מחיר – מה זה?

תריס חשמלי הינו תריס אשר עובד על מנוע חשמלי, תריסים אלו יהיו עשויים ברוב המקרים מאלומיניום, חלק מהדגמים יהיו גם עשויים בחלקם מפלסטיק ועוד חומרי גלם אשר מועילים את אפקטיביות התריס או מוזילים את המחירים. תריס חשמלי מותקן על ידי טכנאי מקצועי אשר הוסמך לכך, ההתקנה מתבצעת על כל פתח שבו בחרתם בבית, בין אם מדובר על חלון ובית אם מדובר על מקור גישה למרפסת. ישנם שלושה סוגים שונים של תריסים חשמליים כאשר לכל אחד יש את האפיון שלו, את היתרונות והחסרונות שלו וכמובן את המחיר שלו. בדרך כלל אותה חברה אשר מתקינה את חלונות הבית שלכם, את המסגרת והמסילה, היא גם זו שתציע לכם תריסים חשמליים.

תריס חשמלי מחיר – הצעות מחיר

כיצד למעשה מתמחרים את עלותם של תריסים חשמליים? על מנת שתוכלו לקבל מחיר מדויק תחילה עליכם יהיה לבחור את סוג התריס החשמלי אותו תרצו להתקין בבית שלכם, נציין בהמשך את כל הסוגים של התריסים החשמליים. לאחר בחירת סוג התריס הרצוי יגיע אליכם המתקין מטעם החברה מולה אתם עובדים. על המתקין למדוד את החלונות בהם אתם מעוניינים להתקין תריסים חשמליים, לאחר מכן יכפיל המתקין את גודל החלון לפי מחיר סוג התריס אותו בחרתם.

 

שימו לב, לא כל החברות עובדות על פי מחיר לפי מ"ר אלא חלקם עובדים לפי פרויקט בהתחשב בעלות חומרי הגלם. הכוונה היא שחלק יציינו את המחיר הכולל לפי מ"ר (במחיר כלול גם מחיר המנוע, עבודה וכל הוצאה נלוות), וחלקם יעניקו לכם מחיר לפי מ"ר ובנפרד את שאר העלויות. אין שום דבר פסול באף אחת מהשיטות, אך עליכם לוודא תחילה לפי מה נקבע המחיר כדי שלא תופתעו בהמשך. 

 

תריס חשמלי מחיר – סוגים

ישנם שלושה סוגים עיקריים של תריסים חשמליים כאשר לכל סוג ישנם עוד תוספות אשר משתנות בהתאם לחברה בה בחרתם. שלושת הסוגים הם:

  • תריס שלב משוך אור

    מדובר על תריס אלומיניום עבה וכבד, יש לו יתרונות רבים בשל הכובד שלו והוא מקשה על הפורץ לחדור אל הבית שלכם. לבד מכך, האפיון של תריס זה הוא רווחים גדולים בין השלבים המאפשרים להכנסה מרובה יותר של אור ללא צורך בפתיחת התריס כולו. 

  • תריס שלב משוך

    גם כאן תריס זה יהיה עשוי מאלומיניום, יהיה כבד וקשה לפריצה. תריס זה נחשב לבטיחותי ביותר והוא עובד כמובן על מנגנון חשמלי. מכיוון ששלבי התריסים מצומצמים יותר וצמודים, תריס זה נחשב לבטיחותי מאוד מבחינת חברות הביטוח השונות. תריס זה מאוד נפוץ בקרב בתים פרטיים ומקומות אשר מוכרים לרשויות בתור אזורים פחות בטיחותיים מבחינת פריצה. מדובר על תריס חזק ומומלץ ועם זאת מחירו נחשב לפחות בקרב התריסים החשמליים.

  • תריס שלב מוקצף

    תריס שלב מוקצף גם הוא עשוי מאלומיניום אף בתוכו יש פוליאוריטן מוקצף. תריס זה הוא הזול ביותר בקרב כל התריסים שציינו זה עתה מכיוון ששלביו הרבה יותר שבירים מיתר התריסים. תריסים אלה פחות פופולריים בקרב בתים פרטיים, וכמו כן בבתים עם ילדים שם הסבירות להיתקל בתריס זה גבוהה. היתרון של תריס זה הוא המחיר, הנוי, ומתאים בעיקר לחלונות בחדרים רגילים ולא בפתחים כמו של מרפסת.

תריס חשמלי מחיר – בחירת חברה מקצועית

בחירת חברה מקצועית חייבת להיעשות בשיקול ראש ועם הקפדה על כל הדגשים של בחירת חברה אמינה. שימו לב, ישנן הרבה חברות בשוק זה, חלקן אמינות וחלקן פחות. שימו לב שאתם בוחרים בחברה אשר מוכרת על ידי הרשויות, בעלת ניסיון בתחום, יש לה הצעות מרובות של דגמים אשר תוכלו לבחור, וכמובן חשוב לוודא שיש כימיה טובה ביניכם ובין הגורמים המשפיעים על העבודה בסופו של דבר, ללא הקפדה על בחירת חברה מקצועית הסבירות לתקלות גבוהה מן הרגיל.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat