תריס חשמלי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תריס חשמליחושבים להתקין תריס חשמלי בבית? ישנם דברים הכרחיים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מוציאים כסף מהכיס שלכם. תחילה עליכם להכיר את כל סוגי התריסים הקיימים, עליכם לדעת שיש הבדל בין תריס חשמלי למרפסת ובין תריס חשמלי לחלון, עליכם לדעת את אופן גביית המחיר של אותה חברה והאם זה משתלם לכם בסופו של דבר. ריכזנו עבורכם את כל הדברים הרלוונטים שעליכם לדעת לפני רכישת תריס חשמלי לבית.

 

התקנה, מחירים וסוגי התריסים

איך למעשה עובדת התקנה של תריס חשמלי? לאחר שבחרתם את החברה אשר מולה אתם עובדים על בעל המקצוע יהיה להגיע בכדי לבצע מדידות, לבחון האם סוג התריס מתאים לציר הקיים, ומהן הדרישות שיש בהתקנה. ההתקנה לא אמורה לקחת זמן רב כאשר מדובר על חברה בעלת ניסיון אשר מכירה את כל הגוונים של סוגי ההתקנה וכיצד להתאים אותם לסוג החלון שלכם. המחירים משתנים בהתאם לסוגי התריסים השונים, ישנם שלושה סוגים עיקריים: תריס שלב משוך אור, תריס שלב משוך, תריס שלב מוקצף כאשר זהו התריס הזול ביותר אך גם הפחות נחשב. 

יתרונות וחסרונות של תריס חשמלי

תריס חשמלי הינו תריס אשר עובד על מנגנון חשמלי הנעשה באופן מכני ולא ידני. ניתן למקם את את התריס במגוון מקומות פתיחה בבית, גדולים וקטנים כאחד. תריס חשמלי יכלול בתוכו ציר הרמה והורדה, שלבי תריס, מנוע וארגז התריס. התריס מופעל על ידי שלט ומתג. לתריס חשמלי יש יתרונות רבים, הוא נוח ואיכותי בשל מספר סיבות:

  • הפעלה –

    אם נשווה את  התריסים החשמליים לתריסים ידניים ניתן לראות את הפער בדרך ההפעלה של שני המוצרים. מנוע חשמלי פותר אותנו ממנגנון הכוח שיש בתריסים ידניים, ולכן לא נדרש למשוך את התריס לצורך הרמתו אלא פשוט להפעיל את השלט. לסיכום, ההפעלה פשוטה, קלה ואין צורך באף מאמץ מלבד לחיצת אצבע.

  • תקלות –

    תריסים ידניים בדומה למסך הקרנה ידני נשחקים בשל מנגנון ההפעלה שלהם, המשיכות הידניות גורמות לשחיקה בחבל התריס ולתקיעות. המנגנון החשמלי תורם לעידון הסגירה והפתיחה של התריסים ולכן כמות התקלות בתריס חשמלי מינורי לעומת התריסים הידניים.

  • אחריות ומחיר –

    רבים יראו את המחיר של התריס החשמלי לעומת התריס הידני כחיסרון, אך עם מסתכלים על זה באופן מעט שונה ולטווח הרחוק, ניתן לראות שעקב מיעוט התקלות אנו מוציאים הרבה פחות. נכון, רכישת המוצר והתקנתו אמנם יעלו יותר אך יש לכם אחריות ארוכה של 5 עד 7 שנים ואתם נהנים מכל הפריבילגיות שיש במוצר.

חסרונות

למעשה יש חיסרון אחד בולט בתריסים חשמליים, חלק יראו את המחיר גם כחיסרון אך לדעתנו בסופו של דבר הוא הופך ליתרון. החיסרון הוא היצע החברות אשר מציעות את שירות התקנת תריסים חשמליים. ההיצע הרחב כולל בתוכו גם מספר לא מבוטל של נוכלים אשר עבודתם תעלה לכם כפול. אין זה אומר שאתם צריכים להימנע מהיתרונות של התריס, זה כן אומר שאתם צריכים לבחור בקפידה את החברה המתאימה לכם. 

 

היזהרו מרמאויות 

כפי שציינו ישנם הרבה מקומות בהם אפשר ליפול בהתקנת תריס. ההיצע הרחב של החברות הוא חיסרון גדול לא רק ללקוחות, אלא גם לחברות המקצועיות אשר אותן חברות מחתימות את השם הטוב שלהן. רמאויות אינן רק בשלב בחירת החברה אלא גם כאשר כבר מותקן תריס חשמלי אצלכם בבית ויש לו תקלה. מתקינים לא מקצועיים יכולים לגבות לכם תשלום רב עבור תקלה שאינה חמורה כלל, או לפגום לכם במנוע של התריס. 

הדרך הטובה ביותר להימנע מרמאים היא על ידי הקדשה של זמן רב בבחירת החברה, זהו השלב הראשון שיש עליכם לעשות. אל תחפשו את המחיר הזול ביותר, אלא את החברה הנחשבת ביותר. תוכלו להקשיב לשמועות מהפה לאוזן, לראות עבודות קודמות של אותה חברה, לקרוא חוות דעת על החברה וכמובן להגיע לייעוץ שזהו שלב בלתי נפרד מכל התהליך. 

לסיכום, תריס חשמלי הוא מוצר אשר מעניק לדיירים בבית פריבילגיה שלא הכירו לפני, תריסים אלו עשויים לרוב מאלומיניום והמחיר שלהם נקבע לפי מ"ר, המחירים נעים בין 400 ש"ח ועד 1,200 למ"ר בהתאם לסוג אותו בחרתם. כל הבחירות המוקדמות שלכם לפני שלב ההתקנה הם אלו שיקבעו את טיב העסקה שלכם.

תריסי הגלילה החשמליים מחליפים בשנים האחרונות את ריסי הגלילה הידניים, בהם היה צורך לתפעל את התריס באמצעות רצועה. זו היתה נוטה להתבלות ולהיקרע. התריס החשמלי מעניק שקט נפשי ואיכות חיים.

סוגי תריסים:

תריס שלב מוקצף
בנוי משלבים של מעטפת אלומיניום דקה חובקת פוליאוריטן מוקצף. זה מספק מספק בידוד אקוסטי ותרמי.

תריס שלב משוך
דומה לתריס השלב המוקצף. אבל בתריס זה  שכבת האלומיניום עבה יותר ועשויה מסגסוגות השומרות על חוזק התריס..

תריס אור
המרצדס של התריסים החשמליים.  משמש להצללה כמו גם לאיטום והחשכה. המבנה של מרווחים בין השלבים מאפשר כניסת אור ואויר גם במצבי ביניים.

סוגי ההתקנה:

התקנה סטנדרטית – מונובלוק
ההתקנה הקלאסית: הארגז גלוי מעל החלון.

התקנה עם פתח ארגז סמוי חזיתי
התקנה עם ארגז חבוי בקיר, ופתח השירות נמצא במפלס 0, כאשר הוא צבוע בצבע הקיר,

התקנה נסתרת
ארגז המנוע מותקן בנישה שתוכננה מראש.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

אזור מרכז

אזור צפון, דרום, ירושלים