תריס רפפה מחיר ויתרונות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

תריס רפפה מחירמבין כל סוגי התריסים הקיימים, תריס רפפה נחשב לאחד מן התריסים הקלאסיים, העמידים והנוחים ביותר בתחום. תריס רפפה בנוי על מנגנון אשר מאפשר לכל שלב  להיות משיק לחברו כשהוא סגור ואופקי לו, כשהוא פתוח וביניהם רווח מלא לכניסת אוויר ואור השמש. השלבים נמצאים על גבי ציר ולכן יכולים להסתובב  על פי הכיוונן שאנו מבצעים. בכך, הם יכולים, באופן תיאורטי להציג אינסוף זוויות פתיחה וכך "לשחק" עם כמות האור והאוויר הנכנסים.

תריס רפפה ניתן לביצוע באמצעות כמה חומרים, אולם הבולט שבהם כיום הוא האלומיניום בשל שילוב אופטימלי בין קלות התפעול, תריס רפפה מחיר נוח יותר, ועמידות רבה. הנה עוד כמה נקודות על תריס רפפה מחיר, יתרונות והסוגים השונים.

היתרונות של תריס רפפה 

מעבר לעובדה שתריס רפפה מחיר נוח מאוד, יש לתריס זה יתרונות רבים. הראשון והבולט שבהם, הוא היכולת לשלוט בצורה אופטימלית על כמות האוויר והאור שנכנסים אלינו לבית בצורה מדויקת, בניגוד למשל בתריס הגלילה. בנוסף, לתריס רפפה יש יתרון אסתטי שכן המראה שלו זהה לתריסים האציליים של פעם. יתרון חשוב נוסף, נובע מתחושת הפרטיות שתריס רפפה מקנה. בתריס גלילה, במידה ונרצה שייכנס אלינו אוויר או אור, נצטרך לפתוח את החלון כולו, לכל גודל המפתח במלואו. התוצאה היא שאנו חשופים לחלוטין לכל מי שמביט בנו מבחוץ. לעומת זאת, תריס רפפה, גם כשהוא פתוח בצורה המקסימלי,ת מעניק באמצעות פסי השלבים טשטוש של פנים הבית, לעין הבוחנת אותנו מבחוץ. זו גם הסיבה, שתריסים אלו פופולאריים מאוד בחדרי שירותים ומקלחת.

תריס רפפה מחיר על פי תצורת התריס

תריס רפפה, יכול להיות מתומחר על פי סוג התנועה של הכנף או המסגרת בהן נתון התריס. תריס רפפה יכול להיות כתריס זז, הנע על מסילה לצדדים. במקרה כזה התריס יכול לנוע כנגד הכנף השנייה, כך שלפעמים הוא יסתיר אותה או שהיא תסתיר אותו וכן הוא יכול לנוע לתוך הכיסים -חללים המובנים, בקירות שבצידי החלון. כנף תריס רפפה יכולה להיות נפתח גם על גבי ציר כלפי חוץ (לא כלפי פנים, למשל כמו כנף הזכוכית של החלון).  לעיתים, יהיו לנו 2 כנפיים והם יזוזו לכיוונים נגדיים.

באופן מפתיע, ישנו גם השילוב של תריס רפפה שהוא חשמלי. למעשה, הוא פועל על פי אותן השיטות שציינו, אך במקום הידית המכנית הפותחת את השלבים, הוא מצויד במנגנון חשמלי, המבצע את השילטה על פעולת התריס, בלחיצת כפתור. באופן טבעי, תריס רפה מחיר יהיה גבוה יותר כאשר הוא הופך גם לחשמלי.

תריס רפפה מחיר על פי החומר ממנו עשויים השלבים

עוד בחירה שנצטרך לעשות לגבי התריס ותשפיע על המחיר היא סוג החומר ממנו יהיו עשויים השלבים (וגם המסגרת). האופציה המוכרת לנו מהעבר וגם הזולה ביותר היא שלבי הפלסטיק. אלא שלצד המחיר הטוב, הם סובלים מחולשה רבה, שבירות ותחלופה רבה של השלבים והתפסנים. בעיקר הם נפגעים מן השמש המייבשת ומפוררת אותם או שגורמת להם לעיוותים. 

אופציה נוספת היא שלבי עץ. הם מקנים מראה כפרי ומרגיע אך גם הם בעייתיים מאוד שכן הם דרושים תחזוקה רבה ורציפה וכן בשל העובדה שהעץ מתנפח עקב מים שהוא סופח והתריסים נתקעים עם הזמן. עוד אופציה, היא תריס רפפה בו השלבים עשויים זכוכית, לרוב חלבית או מזוגגת. תריסים אלו רגישים כמובן לשברים וכן אינה מאפשרים הצללה והחשכה של החדר. לכן ניתן יהיה לראות אותם בעיקר בחלונות קטנים בחדרי שירותים.

האופציה שנחשבת כיום למובילה היא תריסי אלומיניום. העובדה שמחירו של האלומיניום כחומר גלם נחשב נוח וקלות העבודה והעיצוב שלו, כמו גם התקנתו, בשל משקלו הקל- מביאים לכדי תריס רפפה מחיר מאוד משתלם. לצד זאת, האלומיניום אינו דורש תחזוקה, עמיד וחזק במיוחד ולכן גם מצמצם הוצאות של תיקונים ותקלות.

תריס רפפה מחיר לפי כמות, גודל וגוונים

ישנם עוד מספר פרמטרים המשפיעים על מחיר התריס. בין השאר ניתן למנות את גודל המפתח של החלון (ככלל, מחיר עבודת אלומיניום מתומחר על פי מ"ר) ואת מספר החלונות בהם תבוצע העבודה. מרבית חברות האלומיניום יתנו לכם הנחה פרופורציונאלית, ככל שמספר ההתקנות יגדל. לעיצוב התריס עצמו גם כן משמעות תמחירית. בין השאר גוונים מיוחדים של האלומיניום, מעבר לסטנדרטיים, יעלו כסף נוסף וכן הדבר יעשה, במידה ותבחרו להוסיף פרזול מיוחד.

אנחנו ב'המרכז לעבודות אלומיניום' מתחייבים לעבודה המקצועית והאיכותית ביותר ויחד עם זאת, אנו שמחים להציג תמיד מחירים נוחים ומשתלמים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו