ארגז תריס חיצוני מחיר

תוכן עניינים

ארגז תריס חיצוני מחירארגז תריס חיצוני מחיר

תריסים חשמליים הפכו לתריסים הנפוצים ביותר במגוון הבתים בישראל. הם קלים לתפעול, הם יפים ובשנים האחרונות המחירים שלהם ירדו. מה זה ארגז תריס חיצוני? מה ההבדלים השונים? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

ארגז תריס חיצוני מחיר- מה זה ארגז תריס חיצוני?

התריסים החשמליים הם תריסים שפועלים עם מנוע חשמלי וניתן לפתוח אותם על ידי מפסק, שלט או אפילו אפליקציה מתאימה. לכל תריס חשמלי, יש ארגז תריס. בארגז התריס למעשה נמצא המנוע החשמלי ומערכת גלילת השלבים של התריס החשמלי. ארגז תריס חיצוני, לפי שמו, הוא ארגז תריס שימוקם באופן חיצוני, מעל החלון על גבי הקיר. ארגז התריס עמיד בתנאי מזג האוויר השונים ובפני פגיעות שונות. 

יש שני סוגים של ארגזי תריס חיצוניים-

 • ארגז מרובע
 • ארגז עגול

ההבדל בין שני סוגי הארגזים הוא אסתטי בלבד. גודל ארגז התריס נקבע מגובה שדה התריס. כלומר, ככל שהשדה גבוה יותר, קוטר הגלילה גדול יותר וכך נצטרך ארגז תריס חיצוני גדול יותר. 

ארגז תריס חיצוני מחיר- סוגי תריסים חשמליים

קיימים שלושה סוגים שונים של תריסים חשמליים, כאשר לכל סוג יש יתרונות משלו. 

 • תריס שלב משוך

  תריס זה הוא תריס עשוי אלומיניום. האלומיניום הוא חומר עמיד ואיכותי מאוד, גמיש וקל ולכן ניתן לעצב אותו במגוון צורות. תריס זה נחשב לבטיחותי ועמיד מאוד. תריס זה נחשב לבטיחותי ביותר בפני פורצים. בחלק מהחברות, תריס שלב משוך מוכר כסורג. 

 • תריס שלב משוך אור

  כמו הסוג הקודם, גם תריס שלב משוך אור עשוי אלומיניום. הוא נחשב לאיכותי ועמיד מאוד. הוא מספק הגנה מפני פורצים. ההבדל העיקרי בין תריס שלב משוך לתריס שלב משוך אור בא לידי ביטוי במרווחים בין השלבים. כלומר, בכמות האור הנכנסת לבית. 

 • תריס שלב מוקצף

  גם תריס זה עשוי אלומיניום. אך, לעומת שני האחרים, תריס זה עשוי אלומיניום דק שבתוכו יש פוליאוריטן מוקצף. סוג זה, נחשב לזול יותר משני האחרים. יש לציין שתריס זה מומלץ עבור חלונות בלבד ולא עבור מרפסות או בתים פרטיים. הסיבה לכך, היא שהמשקל של סוג זה הוא קל יותר מהאחרים, ולכן הוא קל יותר לפריצה. 

 

ארגז תריס חיצוני מחיר- מה ההבדל בין ארגז חיצוני לפנימי?

כפי שניתן להבין מהשם שלהם, ארגז תריס חיצוני יהיה מחוץ לבית וארגז תריס פנימי יהיה בתוך הבית. אין הבדל משמעותי בין השניים מבחינת איכות ועמידות המוצר. ההבדל המרכזי הוא בבחינת המחיר. ארגז תריס חיצוני נחשב לארגז התריס הסטנדרטי. הוא קל יותר להתקנה עבור הטכנאים. לעומת זאת, ארגז תריס פנימי שימוקם בתוך הבית, מהווה יותר בעיה עבור התקנתו, כיוון שהגישה לחלונות בתוך הבית תהיה קשה יותר. לכן, אם אתם מתלבטים מה עדיף לכם, דעו שההבדל העיקרי בא לידי ביטוי במחיר, אז החליטו האם קריטי לכם ארגז תריס פנימי. 

ארגז תריס חיצוני מחיר- אז כמה זה עולה?

מחירו של ארגז תריס חיצוני יושפע מסך כל הבחירות שלכם, ולכן לא ניתן לחשב במדויק את המחיר הסופי. מומלץ קודם כל לבחור בחברה טובה, אמינה ומקצועית שתספק לכם תריסים איכותיים והתקנה איכותית. לאחר מכן יש לבחור בסוג התריס החשמלי. אם תבחרו בתריס שלב מוקצף לדוגמא, המחיר הסופי יהיה זול יותר מאשר אם תבחרו בתריס שלב משוך. בנוסף, לגודל המנוע תהיה השפעה על המחיר. מחיר של מנוע 10 ק"ג ינוע בין 600 ל800 שקלים למ"ר ואילו מחיר מנוע של 100 ק"ג ינוע בין 2,350 ל2500 שקלים למ"ר. דבר נוסף שישפיע על המחיר הסופי הוא מורכבות ההתקנה. אם תבחרו במקום בו הגישה מורכבת, המחיר יעלה. 

 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat