דלתות בלגיות למרפסת – פרופיל שכולו יופי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

דלתות בלגיות למרפסתדלתות בלגיות למרפסת – פרופיל שכולו יופי

חלונות בלגיים הם השם החם בעולם החלונות והם הסמן הימני בכל הקשור לעיצוב חלונות ודלתות. היתרונות של החלונות הבלגיים והרצון לעצב ולקבוע דווקא אותם בתוך הבית, באים לכדי ביטוי בעיקר במפתחים גדולים, קרי חלונות גדולים, ויטרינות או דלתות גדולות, שכן אז באים לידי ביטוי הייחודיות העיצובית של החלונות הבלגיים עם האפשרות לחלוקה למקטעים.

רבים לא יודעים אבל המונח חלונות בלגיים לא מתייחס רק לחלונות ממש. הוא נכון ומיושם גם על חלונות ויטרינה גדולים מאוד וגם עם דלתות בלגיות למרפסת. אומנם ניתן למצוא דלתות בלגיות גם כדלתות ראשיות אבל ככלל, דלתות שקופות בחזית פחות פופולאריות ונוחות. לעומת זאת, דלתות בלגיות למרפסת הן המילה האחרונה בתחום, שכן הם מאפשרים לחזות ביופי שבחוץ וליהנות גם מהיופי של הדלתות עצמן.  רגע לפני שאתם רצים להרכיב לעצמכם דלתות בלגיות למרפסת, קראו את המאמר הזה והבינו מה היתרונות ומהן המלכודות שבדרך.

ייחודיות דלתות בלגיות למרפסת

המושג חלון בלגי, או דלת בלגית הוא שם המסמל מסגרת ייחודית וסגנון עיצובי ייחודיי. לרוב, יהיה מדובר במסגרת העשויה פרופילים דקים ועדינים למראה, אשר בשל כך מקנים לחלון או לדלת מראה נקי, עדין ואצילי יותר. העובדה שבדרך כלל לפרופיל הדק והנקי משודכים זכוכיות גדולות, בייחוד כאשר מדובר על דלתות בלגיות למרפסת, יוצרים מראה עיצובי מיוחד. 

בנוסף, הפרופיל הדק והזכוכיות הגדולות הקבועות בתוכו, מזמינים גם ליצור אין סוף חלוקות משנה בתוך הזכוכית הגדולה, כך שניתן אם חפצים בכך, ליצור בתוך המסגרת הגדולה עוד חלוקות וצורות מעניינות ברמה העיצובית, בלי למעשה לפגוע בשקיפות הכללית של החלון ולהעמיס על המראה שלו מתכת מכבידה. חשוב להגיד, כי בניגוד למצופה ולמראה העדין שלו, פרופיל בלגי, ביחוד עם הוא עשוי אלומיניום אינו עדין כלל ועיקר אלא מציג חוזק וקשיחות רבים מאוד.

בלגי מברזל ודלתות בלגיות למרפסת מאלומיניום

עד לא מכבר, הפרופילים הבלגיים היו עשויים כולם מברזל. עד היום ניתן לראות אותם בבתים היסטוריים, בעיקר בחו"ל. מעבר לעובדה כי  ניתן היה לעצב עם הפרופיל שלל עיצובים מרהיבים במגוון סגנונות – דבר שמאוד תאם את רוח התקופה, היה יתרון נוסף מעצם העובדה כי הברזל נחשב לחומר חזק ועמיד בפני מכות ושברים. עם זאת, הברזל הוא חומר שנפגע קשות דווקא מפגעי מזג האוויר ובייחוד  הוא דורש השקעה רבה מאוד בתחזוקה. זו גם הסיבה שדלתות בלגיות עשויות ברזל הלכו ונכחדו ואת מקומן תפסו חומרים איכותיים יותר דוגמת האלומיניום.

האלומיניום הוא מתכת הרבה יותר נפוצה ולכן מחירה נוח יותר משל ברזל. בדומה לברזל, גם לאלומיניום יכולות חוזק, קשיחות ועמידות לא רק מפני מכות אלא גם אל מול פגעי מזג האוויר. מן הצד השני למרות איתנותו, האלומיניום הוא חומר קל משקל דבר שמצד אחד מפשר לתפעל אותו בקלות על ידי כל אדם ומן הצד השני מאפשר לעצב ולייצר ממנו דברים מורכבים ומיוחדים, כמו פרופילים בלגיים.

דלתות בלגיות למרפסת ובידוד

דלותו בלגיות גדולות, היו לכאורה אמורות להיות נקודות תורפה בתחום בידוד הבית הן בתחום הבידוד התרמי והן בתחום הבידוד האקוסטי. אלא שפרופילי אלומיניום איכותיים ובמיוחד זכוכית מבודדת איכותית- יכולים לסייע רבות בתחום זה ולשמור על יעילות אנרגטית בעת חימום וקירור בתוך הבית וכן במניעת זליגת רעשים מן החוץ אל תוך הבית. גם בתחום העיצוב, ישנם חידושים רבים בתחום. יש שלל עיצובים ברמה גבוהה ורחבה ושלל צבעים שניתן ליישם על גבי האלומיניום ולהפוך את דלתות בלגיות למרפסת גם לפריט עיצובי גדול ומרשים בחלל הסלון.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!