דלתות חוץ אלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

דלתות חוץ אלומיניוםדלתות חוץ אלומיניום

דלתות חוץ נועדו להעניק רושם ראשוני חיובי לפני הכניסה אל פנים הבית, כך שמבט אחד בדלת כניסה הניצבת בפתח הבית עשויה לתת מידע כללי בנוגע לסגנון העיצוב שקיים בחללים הפנימיים בבית. כיוון שדלת החוץ מהווה מעין כרטיס הביקור של עיצוב וייחודו של הבית, כדאי לדעת כיצד לבחור דלתות חוץ שיתאימו לסגנון האישי ולמראה המתאים.

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של דלתות חוץ, אך לרוב הבחירה הנפוצה ביותר תהיה של דלתות חוץ אלומיניום שמשדרות אלגנטיות, איכות וגם כי הן פשוט נראות ממש טוב בכל מפתח בית. כדי להבין את היתרונות של דלתות חוץ מאלומיניום ולהכיר את הסוגים השונים שיש, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שכדאי לדעת בנושא.

סוגים של דלתות חוץ אלומיניום

  • דלתות כניסה – אלו הן הדלתות הראשיות שיש בכל בית, שמעבר דרכן מוביל אל פתח הכניסה הראשי אל הבית. משום שלדלת הזו יש חשיבות מהותית כחלק מעיצוב הבית, דלת אלומיניום מעוצבת תעניק בדיוק את הרושם הנחוץ למראה העיצובי הכולל. מצד שני דלת הכניסה צריכה להעניק גם ביטחון לדיירי הבית, ולכן מומלץ לשלב בדלת האלומיניום גם אלמנטים של ברזל שיעניקו לה הגנה.
  • דלתות הזזה – דלתות אלו נעות על גבי מסילה מצד לצד, כאשר לרוב יהיה מדובר בדלת בעלת שני חלקים נפרדים (כנפיים) שניתן יהיה להזיז על פי הצורך. דלתות אלו מיועדות לרוב לצורך הכנסת אור טבעי לחלל הפנימי של הבית, ולכן הן מתאימות בעיקר להתקנה במפתחים המובילים למרפסת או לחצר (דלתות ויטרינה).
  • דלתות ציר – דלת אלומיניום שנעה ונפתחת באמצעות ציר ייעודי, ולכן היא ניתנת לפתיחה לפנים הבית או החוצה על פי הצורך. ניתן לשלב בדלת כזו אלמנטים מזכוכית, עץ או חומרי גלם אחרים כדי להעצים את היופי והעיצוב שלה גם כלפי חוץ.

מה היתרונות של דלתות אלומיניום לעומת דלתות חיצוניות אחרות?

האלומיניום הוא חומר גלם עמיד וקל לתחזוקה, ולכן דלתות חוץ אלומיניום יהיו מצוינות להתקנה מבחינת הצורך בדלת איכותית שקל לנקות ולתחזק. בנוסף לכך האלומיניום מאפשר ליצור מגוון פיתוחים ועיצובים שניתן להוסיף בדלת, כך שדלת אלומיניום תהיה הרבה יותר מעוצבת ויפה מדלתות אחרות שיראו בעלות מראה זהה וגנרי.

דלתות אלומיניום הינן בעלות מראה מודרני ואלגנטי יותר, אך לרוב אינן יעניקו בידוד תרמי ואקוסטי מפני רעשים ואקלים השוררים מחוץ לבית. הודות לאפשרות של שילוב זכוכית עם דלת אלומיניום ניתן לפתור את נושא הבידוד של הדלת, במיוחד אם הבחירה תהיה בזכוכית בידודית המצוינת עבור מניעת רעשים חיצוניים וכן גם קור וחום.

כיצד להתאים את דלת החוץ לסגנון העיצוב של הבית?

בין אם מחליטים ללכת על דלת הזזה או דלת כניסה שתשמש כדלת החוץ של הבית, צריך לדעת כיצד לבחור את דלת האלומיניום המתאימה ביותר. כיוון שאפשרויות העיצוב של דלתות אלומיניום הן רחבות יותר, כך ניתן להתאים את מראה הדלת לסגנון העיצובי של הבית וההעדפה האישית. דלת אלומיניום מפרופיל בלגי לדוגמה מעניקה מראה יוקרתי ומרשים לכל מפתח, כיוון שמדובר על פרופיל דק ועדין עשוי אלומיניום המקיף שלל צורות וחלוקות סימטריות של זגוגיות, כך שלמעשה הדלת לא נראית כדלת אלא כחלון גדול ומעוצב שקשה להתעלם ממנו.

דלת אלומיניום בפרופיל 4300 הינה דלת אידיאלית לכניסת הבית, כיוון שזוהי דלת בעלת מראה מעוצב ויוקרתי שהיא גם עמידה ואטומה ולכן מתאימה במיוחד להתקנה כדלת חוץ המשמשת כדלת הראשית של המבנה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

אזור מרכז

אזור צפון, דרום, ירושלים