דלתות יציאה למרפסת מחירים – דלת מעוצבת ועמידה במחיר משתלם!

תוכן עניינים

דלתות יציאה למרפסת מחיריםדלתות יציאה למרפסת מחירים

בחירה נכונה של דלת יציאה למרפסת הכרחית להבטחת נוחות מרבית, עיצוב יוקרתי, שנים רבות של שימוש נוח ואיכות חיים. על דלת היציאה למרפסת להעשיר את עיצוב הבית, לבודד רעשים ולהעניק לבני הבית תחושת ביטחון. אם דלת כזו בדיוק אתם מחפשים – הגעתם למקום הנכון! דלתות יציאה למרפסת מחירים זולים או יקרים בוחרים רק אחרי התייעצות עם איש מקצוע. עצה של מומחה היא המפתח לבחירה בדלת שתיהנו להשתמש בה שנים רבות. אל תפספסו הזדמנות להעלות את הערך של הנכס. 

איזו דלת מתאימה כדלת יציאה למרפסת?

דלתות יציאה למרפסת מחירים הוגנים משקפות נכון את השווי של חומרי הגלם, את הערך המוסף שהדלת מביאה עמה ומענה מדויק לצרכים ולציפיות שלכם. עליכם לבחור נכון בדלת עשויה חומר גלם עמיד בפני נזקי מזג האוויר. דלת למרפסת היא הרבה יותר מעוד דלת פנים. על הדלת להיות עמידה בפני לחות, גשמים, שלגים, קור עז, טמפרטורות גבוהות. דגש נוסף נשים על בידוד רעשים וטמפרטורה. שימו לב ליכולת של הדלת להשאיר את הרעשים של הסביבה מחוץ לבית ולסייע לכם לשמור על בית קריר בקיץ וחמים בחורף. 

דלתות יציאה למרפסת מחירים לדגם אלומיניום וזכוכית

על מנת ליהנות מכל היתרונות של מגורים בבית עם מרפסת נבחר דלתות יציאה למרפסת שמשלבות בין זכוכית לאלומיניום. שני חומרי הגלם עמידים בפני מזג האוויר הישראלי ומשלימים זה את זה. האלומיניום עמיד, חזק, קל משקל, נוח לעיצוב ובעל מראה מודרני ויוקרתי. השקיפות של הזכוכית מאפשרת כניסת אור ונוף אל הבית. בחירת בזכוכית מחוסמת עם אפקט של בידוד משאירה את הרעש מחוץ לבית. אלומיניום ידוע כחומר שאינו מבודד היטב רעשים וטמפרטורות כך שתוספת של זכוכית הופכת את דלת האלומיניום לפתרון אידאלי בעבור מרפסות. 

מחיר של דלת יציאה למרפסת עשויה אלומיניום וזכוכית נקבע בהתאם לסוג הדגם, טיב הזכוכית ותוספות מיוחדות. ככל שהדגם יותר פשוט כל המחיר יהיה יותר זול. בחירה בזכוכית מחוסמת שאוטמת כניסת רעשים וקור או חום אל הבית מומלצת. הזכוכית האטומה תהיה יקרה יותר בהשוואה לזכוכית רגילה אך היא עתידה לשפר את איכות החיים בבית ולחסוך לכם בהוצאות קירור וחימום הבית. 

תוספת של מנגנון נעילה 

דלת יציאה למרפסת היא דלת חיצונית לכל דבר. עלינו לבחור נכון בדלת מאובטחת עם מנגנון נעילה חזק שמרתיע פורצים. על הדלת להיות קלה לנעילה ופתיחה ובו זמנית גם חזקה. ניתן לבחור בדלתות עם מנעול שכולל מפתח או בדלתות עם מנעול ידני מובנה. בכל סוגי הדלתות קיימת אופציה של נעילת ילדים. אם בחרתם בדלת הזזה גדולה עם פרופיל אלומיניום תוכלו לשלב אותה יחד עם התקנת תריס גלילה. 

אלו דלתות מבטיחות 20 שנה של שימוש נוח?

על הדלת החדשה להיות אסתטית ומעוצבת. נרצה לבחור סגנון עיצוב שמשתלב עם הרהיטים בבית וטועם את הסגנון האישי שלכם. בחירה בדגם קלאסי מבטיחה התאמה לכל סגנון עיצוב עתידי שתבחרו בו. דלתות יציאה למרפסת מחירים נכונים כוללות מסילות איכותיות שלא מתקלקלות גם אחרי 20 שנות שימוש יומיומי. הבחירה בדלת איכותית מבטיחה שלא תצטרכו להוציא כספים על תחזוקה ותיקונים. 

איפה כדאי לקנות דלת למרפסת?

דלתות יציאה למרפסת מחירים יקרים או זולים נרכוש רק מול חברות שמתמחות בתחום ומספקות תעודת אחריות לכל מוצר. דלתות אלומיניום נזמין אצל אנשי מקצוע שמכירים היטב את כל צורות הפתיחה, הצבעים, החיפויים ומנגנוני הנעילה. רק איש מקצוע בעל ניסיון יידע להמליץ לכם על דלת מתאימה ולהעניק לכם תמורה מלאה בעד המחיר. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat